2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Lütfen üzülmeyin diyeceğim ama elde değil sizi çok iyi anlıyorum. Rabbim en kısa sürede dualarınızı kabul etsin inşallah. Pes etmek yok bebisiniz en kısa sürede sizinle olacak eminim
Malisef negatif kızlar
Yaşın daha çok genç eminim en kısa sürede sende anne olacaksın. Bizim bebisler biraz nazlı sanırım. Bugün çok güzel bir gün bol bol dua edelim. Ama kendini çok uzmemeye çalış Lütfen gecikiyorsa güzelleşiyordur

Amin inşAllah hayırlısı olsun

Kızlar dr daha 10 cu gün 10 günde çıksaydı sana 10 gün test ver derdim dedi pazar ertesine kadar bekle dedi sizce bi umut varmı ya ?

Kızlar dr daha 10 cu gün 10 günde çıksaydı sana 10 gün test ver derdim dedi pazar ertesine kadar bekle dedi sizce bi umut varmı ya ?
Kaçıncı gün embriyosuydu? Beşinci gün için 10.gün test veriliyor doktorlar bazen boşa umut aşılıyor gibime geliyor şuan benim de negatif ve pozitife döneceğini de sanmıyorum beşinci altıncı günde pozitifi gören pek çok insan var bi bizimki mi geç yerleşiyor deli gibi ağlayasım var

Aynen 5 ci gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…