2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

ben dün transfee oldım ama kasık agrım var dün hafifti bugun daha fazla. kist agrısı yasayan bilir onun gibi ve ishal de olmuşum. kabızlıktan korkup dün kuru kayısıya başladım bu kadar etki etmiş olamaz

Merhabalar, yumurtam toplandı 3 embriyom donduruldu. Bi aksilik çıkmazsa 4 martta transfer olacak (yaş 26)
Merhaba mart ayı transferleri için ayrı bir grup var ekliyorum linkini aşağıya

ben dün transfee oldım ama kasık agrım var dün hafifti bugun daha fazla. kist agrısı yasayan bilir onun gibi ve ishal de olmuşum. kabızlıktan korkup dün kuru kayısıya başladım bu kadar etki etmiş olamaz
Benim karnımda iğne yerleri acıyor kasık ağrım var mı yok mu anlayamadım ama yok bende sanki

Şu an için çizgiyi gördüm ama kan vermedim
en azından değeri bilmesen de orda olduğundan eminiiz çok şükür kan verene kadar ayrı telaş, sonrasında kese görünecek mi diye telaşlanacağız sonra kalp atışı hiç bitmeyecek bir döngünün içine girdik sağlıkla ilerlemek nasip olsun hepimize

Benim karnımda iğne yerleri acıyor kasık ağrım var mı yok mu anlayamadım ama yok bende sanki
o da agrıyor ikisini ayırt edebiliyorum. nasıl zaman gececek ya ben dayanamam. test tarihim 2 mart dedi doktor çatlarım o zamana kadar. sen ayaklandın mı yatıyor musun genelde

Aynıyız ben transferimin 7. Günündeyim şu an ama ilk günler aynı senin gibiydim

Ya bu arada kızlar başına gelen oldu mu bilmiyorum burdan sormuş olayım. 7. Gün erken biliyorum ama test yaptım negatif gördüm banyonun ışığı da çok iyi aydınlatmıyor gerçi de. 1-2 saat sonra baktım çift çizgi. Şaşa kaldım. Başına gelen oldu mu ? Bir daha yaptım varla yok arası bi çizgi gözüküyor çok mu yeni anlamadım ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…