2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

proluton transfer oncesi yapıldı bana ve hiç acımadı hissetmedim bile (en korktugum şeydi). belirti için cok erken pozitif olup hiçbir şey hissetmeyen cok şuan tek sorun zaman gecirmek
Evet zaman geçirmek en zoru ama çok şükür transfer aşamasına gelebilmek bile çok önemli ben geçen ay rahmim kalınlaşmasın için transfer olamadım. O yüzden bu ay olumsuz bile olsa kendimi üzmemeye çalışacağım tabi inşallah

Bana da eli çok hafif hemsire denk gelmişti geçen hafta. Ama pazar ve pazartesi gerçekten eli cok ağır hemşireler denk geldi. Elimle dokundugumda sertlikler oluşmuş resmen üstüne yatamadım.

Takvimler 4+4 gosteriyor ama ben daha ne oldugunu bilmiyorum.
Hala da sifir belirti..ters giden bir seylerde olabilir..
Tabi her sonuca hazirlikliyim..hep hayirlisi diye dua ediyorum.. herkes gibi

Takvimler 4+4 gosteriyor ama ben daha ne oldugunu bilmiyorum.
Hala da sifir belirti..ters giden bir seylerde olabilir..
Tabi her sonuca hazirlikliyim..hep hayirlisi diye dua ediyorum.. herkes gibi
hiç belirtin olmadı mı? bir de son adet tarihine göre mi hesaplanıyor

İyi ki burası var

Hayırlısı olsun insallah saglıkla tutunurlar
Daha onceki sürecin nasıldı, yas etkeni ve negatif sonuclardan sonra 2 embriyo transferi yapılabiliyor cunku merak ettim
İlk tüp bebek deneyimi 5 yıllık evliyim 2 embriyom olurstu dondurlmustu zaten 6 ci gün ikisininde olmasini istedim hep ikiz istiyrdm ben inşallah tutunmuşlardr 6 ci günüm

Merhaba kızlar ben geçen hafta salı günü tek embriyo transferi oldum. 2 gündür su gibi akıntım oluyo bu konuda bilgisi olan varmı

Hayırlısı olsun, bundan sonrakinde tutacak inşallah
İnşallah arkadaşım
Cuma kontrole çağırdı doktorum adetimin 5. günü. Dondurulmuş bir embriyom var doğal siklusta transfer yapalım dedi. Ben 2 olumsuz transferden sonra artık hem çok korkuyorum hem de yoruldum sanırım
Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah

Dördüncü günden bildiriyorum bende hala sıfır belirti beklemek çok zorr. İşten izin almıştım perşembe günü işe dönüyorum bari orda kafam dağılır evde yat yat düşünüyor kuruyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…