2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bu arada çatlatma iğnesi falan kullanmadım. Beklediği için kuruma çizgisi mi çıkmıştır. Yoksa 6.gün olduğu için bekledikçe mi belirgenleşmiştir

Bu arada çatlatma iğnesi falan kullanmadım. Beklediği için kuruma çizgisi mi çıkmıştır. Yoksa 6.gün olduğu için bekledikçe mi belirgenleşmiştir
Kızlar yardım edin

dah yeni beta düşük diye hemen cıkmamıştır olmasa hiç cıkmazdı. böylr olup pozitif gören cok kişiye denk geldim

Benim transferime de doktor doğal siklus demişti şu şekilde oldu 5 gün femara kullandım yumurtam geliştirildi sürekli yumurta takibim yapıldı sanki yumurta toplama olacakmış gibi sonrada çatlatma iğnesi oldum 1 hafta sonrada transferim oldu. Burdaki amaç şuymuş dışardan hiç östrojen hormonu almamak yumurtanin kendi salgiladigi östrojenden faydalanmakmış yumurta çatlayincada östrojen seviyesi artıyor transfer oluyosun
Senin yumurtlaman düzenliyse femara da vermeyebilir

aynısı bendede oldu. 7.gün yani bu sabah test yaptım negatif çıktı.

Gerçekten mi yaa peki resim atsam bakabilir misiniz görebilecek misiniz. Hayal mi görüyorum kuruma çizgisi değildir yani öyle mi
evet at canım. benim ilk transferimdd de 2-3 saat sonra ikinci cizgi cok silik cıkmıştı pozitifti. ama kimyasal oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…