2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba canım öncelikle inşallah pozitif gelir güzel enerji verelim vücudumuza…
Ben Bi çok dr dan sonra Dokuz eylüle gittim keşke en başından gitseymişim diye düşündüm .gözün kapalı gidebilirsin hemşireler çok ilgili özellikle Prof Dr Mehmet Güney Doktorumdan çok memnunum beni psikolojik olarak o kadar çok rahatlattı ki..Tavsiye ederim

Benim 10. Günüm kan testim negatif çıktı. İki embriyomda tutunamamış…
Canım doğru zamanda olacak inşallah. İlk denemen mi bilmiyorum benimde ilk denemem olmamıştı çok üzülmüştüm yıpratmıştım kendimi şimdi de ne olacağını bilmiyorum. Ama ayağa kalkıp yeniden başlamak bizim için var

Kızlar rahim kalınlıklarınız kaç mm di transferden önce benim daha öncekilerde incelik vardı ama dr um transfere uygun diyerek transferleri yaptı sorunun rahimde değil embriyoda olabileceğini söyledi ama benim içim hala hiç rahat değil kalınlıkla ilgili olabileceğini düşünüyorum

senın kactı peki son. bana cok ıyı demıstı. ozellıkle solemedı ama hemsıre not alırken 11 gbı bır sey duydum sanırım.
3 cızgıyı fılan gostermıstı. onu hatırlıyorum

Evet canım ilk deneme. Hayırlısı ne diyelim

Sağol canım baklım bundan sonra ne olacak hayırlısı

senın kactı peki son. bana cok ıyı demıstı. ozellıkle solemedı ama hemsıre not alırken 11 gbı bır sey duydum sanırım.
3 cızgıyı fılan gostermıstı. onu hatırlıyorum
İlk transferde 6 7 arasıydı 3 çizgi var dedi ikincide de aynıydı sanırım iki gün önce kontrolde 7 gibi bişey duydum özellikle soramıyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…