2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar bugün prolutex göbekten iğneye ve folik asit almaya başladım. 2 haftadır da estrofem kullanıyorum günde 3 tane. Doktorum kan sulandırıcı herhangi bir şey vermedi acaba böyle kullanmayan var mı kan sulandırıcı?

Yok sadece düşüklerde yapılmıyor başarısız bir transfer sonrası veya bazı doktorlar ilk deneme öncesi bile isteyebiliyor
Yok istemedi. İsteyeceğini de sanmıyorum öncesinde kullandiracagi ilaçları kağıtta yazili olarak vermişti. Benim merak ettiğim oksapar, progestan ignesine başlayanlar illa 12.haftada mi bırakıyor Kimde okuduysam devam etmiş hep

Yok istemedi. İsteyeceğini de sanmıyorum öncesinde kullandiracagi ilaçları kağıtta yazili olarak vermişti. Benim merak ettiğim oksapar, progestan ignesine başlayanlar illa 12.haftada mi bırakıyor Kimde okuduysam devam etmiş hep
Yok canım benim burda okuduklarım tüm hamileliği boyunca kullananlar var oksaparı sadece doğum yaklaşınca bırakıyorlar. Yani onu en iyi doktor ayarlar tabi

Yok canım benim burda okuduklarım tüm hamileliği boyunca kullananlar var oksaparı sadece doğum yaklaşınca bırakıyorlar. Yani onu en iyi doktor ayarlar tabi
Şu igneler yüzünden transfer heyecanı yaşayamiyorum resmen 😕 yazılanlara gore kabus gibiler

Duru merhaba aynı gün transfer olmuştuk nasılsın? Test yapmamak için zor tutuyorum kendimi içimde alev topu var gibi🙈
Son günler yaklaştıkca çok geriliyorum bazen olımlu bazen olumsuz düşüncelere kapılıyorum ilk zamanlar daha ıyıydi..bu swkılde degıldım ilk zamanlar kasık bel agrılarım vardı gün gectıkce azaldı baska bır belirti ler aranmaya koydum sankı bır yerım ağrımazsa olmazmıs gıbı kendıme çok Kızdım şuan😌benım hıc cesaret ı'm yok test yapmya evde salı kanka öğrenecek.. Hayırlı sı artık Allah'ım nasibimde var saglıkla.. 🥰
Sen nasılsın , neler hissediyorsun var mı belirtti lerın test yapacakmısın

Ah canım benimde aynıydı ilk üç gün şişlik vardı, ağrı girip çıkıyordu. İnsan ağrı ya sevinir mi hadi yavrlarım dedim durdum. Sonra ayakta biraz durayım eğileyim kalkayım afedersin su gibi akıntı geliyor. Hiç rahatım yok. Progestan fitile bağlıyorum onu ama çok rahatsız edici🥴 dün bu gün ara ara can yakan ağrı saplanıp gidiyo o kadar. Erken testlerden yaptım geçen gün🤭 Belki sevinirim diye çok erkenmiiş🤣😂 Eşime belli etmemeye çalışıyorum hevesimi stresimi ama birden carlayıp sonrada seviyorum🙈 Devreler yandı anlayacağın. 10. Güne kadar test yapmamaya çalışacağım ama olur yaparsam söylerim sana. Nasibimiz içimizde❤️

Kızlar bu stresin, heyecanın sonu yok mu? Pozitifi gördük, betanın 2'ye katlandığını gördük. Şimdi keseyi görecek miyiz? Kalp atışı duyacak mıyız? Öleceğim stresten artık.
Aslında çok strese teslim olmamak lazım, bol bol inşirah oku dinle. Stres vücuda kortizol salgilatir. Bizim için kortizol vücudu savunma durumuna sokar ödeme ve kilo veriminin durmasina sebep olabilir her yedigimiz kilo yapabilir. Koskoca insanlarda bunlara sebep olan hormon vücutlarımızı bu kadar sarsarken minik yavrularımız nasıl etkilenir. Strese girecegimi hissedince (anksiyete bozukluğum var) Meryem Suresi ve İnşirah Suresi dinleyip heyecanımı diri tutarak tevekkül ediyorum ben.

Gunaydin ..bugun test yapacak olanlar vardi guzel haberler duyariz insallah.ben de yarin kan vericem sayili gun gecti.pozitif daha once gormustum zaten ama bugun elimde kalan son idrar testini atmaktansa yapayim dedim . Belki karsilastirma yapan olur bir gun . 🤭

Eklentiler

• 1000052601.jpg
    1000052601.jpg
    190 KB · Görüntüleme: 99
X