2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet canım eşim doktor olduğu için bir merkeze gitmek zorunda kalmıyorum her sabah 2 ampül tekte yapıyor her gün aynı saatte yapmak lazım biraz sıkıntılı bir iğne hemen donuyor dex daha kullanışlı ben ilk bununla başladım diye devam ettim
Sizinde aciyormu.bende 2 ampul oluyorum yapilirkn acimiyor ama sinra aciyor siş gibi

Endişelenmeyin benimde 6. Günden itibaren bel ve kasik ağrısı çektim pozitif öğrendim hala çekiyorum ara ara agrilari
Öyle mi. Bugün saat 3 itibarıyla 5. Günü geride bırakmış oluyorum. Gerçekten çok zor bir süreç bu ya. Belki de psikolojik olarak böyle hissediyorum. Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

Öyle mi. Bugün saat 3 itibarıyla 5. Günü geride bırakmış oluyorum. Gerçekten çok zor bir süreç bu ya. Belki de psikolojik olarak böyle hissediyorum. Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için
Bence çok üzerine düşmeyin kafanızı başka şeylerle meşgul edin zamana bırakın Allah herseyin hayırlısını versin

Kızlar transferimin 9. Günündeyim çok çok hafif kasık ağrısından başka bişey hissetmiyorum biliyorum herkeste aynı olmuyor ama bi belirti aramaktan kendimi alıkoyamıyorum. Dün kan verdim sağlık ocağında hafta sonuna geldiği için hala çıkmamış sanırım.yarın idrar testi yapsam erken mi olur 3. Gün dondurulmuş embriyo 8 şubatta transfer oldu

Kızlar transferimin 9. Günündeyim çok çok hafif kasık ağrısından başka bişey hissetmiyorum biliyorum herkeste aynı olmuyor ama bi belirti aramaktan kendimi alıkoyamıyorum. Dün kan verdim sağlık ocağında hafta sonuna geldiği için hala çıkmamış sanırım.yarın idrar testi yapsam erken mi olur 3. Gün dondurulmuş embriyo 8 şubatta transfer oldu
Hafif ağrılar bende de olmuştu benimde taze transfer 7 şubat 9. Gün test verdim pozitif inşallah sizin de pozitif tir güzel şeyler düşünün

Hafif ağrılar bende de olmuştu benimde taze transfer 7 şubat 9. Gün test verdim pozitif inşallah sizin de pozitif tir güzel şeyler düşünün
Bu güne kadar ne iyi ne kötü hiç bişey düşünmüyordum ama gün yaklaştıkça korkmaya başladım ilaçların etkisinden mi yoksa süreç yüzünden mi bilmiyorum Ama aşırı duygusalım bu aralar dokunsalar ağlıcam bu sebepten de bi belirti aramaya başladım artık 🫢😂 inşallah her bekleyen hayırlısıyla pozitifi görür

X