2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bazı belirtiler yaşıyorum ama aldığım hormonlardan mı bilemiyorum kasık ağrısı, kramp, göğüs hassasiyeti, mide bulantısı. Test yapmadım kan verdiğimde görmek istiyorum. Bu benim 4. Denemem. Daha öncekiler olmadı. Diğerlerinde sürekli idrar testi yapıyordum. Bu defa yapmama kararı aldım. Çok geriliyordum. Bu defa kan testiyle öğrenmeyi düşünüyorum 😊

Bu güne kadar ne iyi ne kötü hiç bişey düşünmüyordum ama gün yaklaştıkça korkmaya başladım ilaçların etkisinden mi yoksa süreç yüzünden mi bilmiyorum Ama aşırı duygusalım bu aralar dokunsalar ağlıcam bu sebepten de bi belirti aramaya başladım artık 🫢😂 inşallah her bekleyen hayırlısıyla pozitifi görür
Bekleme süreci çok stresli anlıyorum sizi hatta en zor kısım inşallah iyi haberler alırız ne zaman test gününüz

Bazı belirtiler yaşıyorum ama aldığım hormonlardan mı bilemiyorum kasık ağrısı, kramp, göğüs hassasiyeti, mide bulantısı. Test yapmadım kan verdiğimde görmek istiyorum. Bu benim 4. Denemem. Daha öncekiler olmadı. Diğerlerinde sürekli idrar testi yapıyordum. Bu defa yapmama kararı aldım. Çok geriliyordum. Bu defa kan testiyle öğrenmeyi düşünüyorum 😊
İyi yapmışsın canım az kaldı zaten.
Kasık ağrısı bende de fazlasıyla var hayırlısı bakalım🥹

Bekleme süreci çok stresli anlıyorum sizi hatta en zor kısım inşallah iyi haberler alırız ne zaman test gününüz
Evet bu samana gelmeden önce hep neyi var ki beklemenin bütün zorluğu bitmiş oluyor die düşünüyordum ama şuan anladım ki en zoru beklemekmiş Salı günü test günüm dün kan verdim ama hala çıkmamış sonucu hafta sonu olduğu için galiba

Kızlar transferimin 9. Günündeyim çok çok hafif kasık ağrısından başka bişey hissetmiyorum biliyorum herkeste aynı olmuyor ama bi belirti aramaktan kendimi alıkoyamıyorum. Dün kan verdim sağlık ocağında hafta sonuna geldiği için hala çıkmamış sanırım.yarın idrar testi yapsam erken mi olur 3. Gün dondurulmuş embriyo 8 şubatta transfer oldu
Benim 5. Gün embriyo 7. Günde israrda çıktı
İlk 7 gün belırtı wardı sonra birden kesıldı sadece suan göğüs hassasiyeti war
İlk yedi gün güğüs eklem ağrıları oldu

Genetik için embriyo başı 350 dolar + KDV yazmış doktor verdiği kağıtta. Peki hastanenin yaptığı biyopsi ücreti de farklı mi oluyor ? Ona da 4 bin yazilmis.
Ben biyopsi üxretini ayrı ödedim canım. Sanırım oda embriyo başına bir ücretti diye hatırlıyorum

X