2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bilen arkadaşlara bişi sormak ıstıyorm şimdi benim bugün test günüm ya kendi hastanemde kan verdim sonucum 330 çıktı dün gece tıp merkezinde verdgım sonuç 217 di farklı lab bu kadr fark eder mı sizce
Canim dun aksamdan bu yana artmis olabilir . Lab..fark eder birazda

Bende öyleyim canım. Belirtim yok senin transfer sonrası kaçıncı günün?

Baştan beri yok demi belirtin bende 13 şubatta transfer oldum sonradan mı olur diye düşünüyordum belirtiler
İlk üç gün kasık bel agrılarım oldu sonraları ayakta çok durursam oluyordu ama sona doğru bısey hıssetmedım .. Aslında herkesın farklıdır belkıde öğrendikten sonra belırtıler çıkacakdır.. Sağlıkla ogrenelım bızımle olsunlar inş

İnşallah canım

Kızlar benim 10. Günüm. Kader test yapsam mı kendimi tutuyorum. Eşim iki gün daha bekleyelim diyor gününü. Napayım ya. Akşam yapsam kaset testi sabah ya sa akşm olması bir şer değiştirir mi

Kızlar benim 10. Günüm. Kader test yapsam mı kendimi tutuyorum. Eşim iki gün daha bekleyelim diyor gününü. Napayım ya. Akşam yapsam kaset testi sabah ya sa akşm olması bir şer değiştirir mi
Akşam yapacaksan da idrarını birkaç saat bekle tuvalete gitme iyice biriksin ve mesanede beklesin biraz. Öyle yap canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…