2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hayırlısı olsun inşallah 🥰 iki ay bekleme süreci doktorun mu önerisi
İnşallah canım teşekkür ederim 🙏🏻 evet doktorun önerisi zaten ben de hemen başlamak istemem benim başta naturel siklus olacaktı yumurtam büyümedi ilaçlıya geçtik sürecim uzadı bayağı. Olmasaydı bile ben dinlenmek isterdim daha da iyi olmak için 🥰

İnşallah canım teşekkür ederim 🙏🏻 evet doktorun önerisi zaten ben de hemen başlamak istemem benim başta naturel siklus olacaktı yumurtam büyümedi ilaçlıya geçtik sürecim uzadı bayağı. Olmasaydı bile ben dinlenmek isterdim daha da iyi olmak için 🥰
Haklısın canım iyi düşünmüşsün ☺️ aynı şehirde olunca tedavi takibi kolay oluyor. Bizimki uzaktan ilişki gibi 😃 biraz burdaki doktor biraz uğur hoca ilerliyoruz bakalım

Haklısın canım iyi düşünmüşsün ☺️ aynı şehirde olunca tedavi takibi kolay oluyor. Bizimki uzaktan ilişki gibi 😃 biraz burdaki doktor biraz uğur hoca ilerliyoruz bakalım
Uğur hoca işinin ehlidir gebelik oranı çok yükseldi %80 tedavi gören hastalarında gebelik elde etti. Bende biraz istisnai durum oldu ama olsun ben de o %80lik dilime girecem elbet 🥰

Teşekkür ederim umarım sizin en güzel şekilde sonuçlanır pozitifleri görürsünüz 🥰❤️ kaldı onlarla 2 tedaviye devam edecez ☺️
teşekkür ederim inşallah🙏🏻yorumlarını okudum gercekten cok güçlüsün… bir gün anne olacagına ben de o kadar inandım ki hep böyle kal, asla vazgecme🥰hiç bu transferi olmamışsın gibi düşün embriyon varmış cok şükür ki onlara kavusacaksın inşallah🌸

teşekkür ederim inşallah🙏🏻yorumlarını okudum gercekten cok güçlüsün… bir gün anne olacagına ben de o kadar inandım ki hep böyle kal, asla vazgecme🥰hiç bu transferi olmamışsın gibi düşün embriyon varmış cok şükür ki onlara kavusacaksın inşallah🌸
Çok teşekkür ederim canım 🤍 çok şükür 🤲🏻🥰

İnşallah güzel sonuçlar alırsınız sağlıkla evladınızı kucağınızaalın inşallah, genetik tanılı tüp bebeği nerede yaptırdınız acaba biz de eşimle taşıyıcıyız ve kararsızız bilgi verebilir misiniz rica etsem
İnşallah çok teşekkürler ✨ Ankara Mehtap Polat hanımda tedavi görüyoruz canım

X