2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

sgk üzeri
Progestan dex iğnesi hic bir şekilde karşılanmıyor
progesteron fitil karşılanıyor
estrofem karşılanıyor
oksapar yeni yıl itibarıyle karşılanmıyor(ancak tüpbebek merkezi rapor yazacak)

sgklı gecen bütün özel hastanelerde veya devletten/ saglık hocadan yazdıra bılırsınız

bu arada acıbadem maslak merkezine aranızda giden varmı?
sonucu bildirdim ve hayırlı olsun diyip artık kendi doktorunuza gide bilirsiniz dedi, şaşırdım acıkcası😳😳 en azından kalp atısına kadar tekrar bı muyane kontrol olmuyor mu tüp bebek merkezlerinde?yani transfer gününde bitmiş mi oluyor?🤔

Hayırlı olsun ikizlerin saglıkka gelsınler... Kavın gün embriyo ndu... Belırtı hıssetmısdınmı
5.gün embriyosu donmus 2 adet.belirti kasık ağrıları el ayak yanması göğüs hassasiyeti 6.gün lekelenme son iki günde elim ayağım ısınmadı bulantı bile oldu bende :)
Masallah🧿🧿 saglıkla kucagınıza alın insallah🙏🏼
çok teşekkür ederim inşallah 🙏

Kızlarım merhaba
Sayfayı yoğunluktan takip edemiyorum paylaşım pozitif çıkanları tebrik ediyorum.
Bugün 9. günüm karnım ve belim çok ağrıyor. Az önce tuvalette yine lekelenmem geldi. Yarın test günüm. Bu hafta çok yordum kendimi şimdi üzülüyorum ya bir şey olursa diye. İnşallah her şeyin hayırlısı olsun hepimiz için. Sizi seviyor ve çok dua ediyorum 🤲 💚

sgk üzeri
estrofem karşılanıyor

sgklı gecen bütün özel hastanelerde veya devletten/ saglık hocadan yazdıra bılırsınız

sonucu bildirdim ve hayırlı olsun diyip artık kendi doktorunuza gide bilirsiniz dedi, şaşırdım acıkcası😳😳 en azından kalp atısına kadar tekrar bı muyane kontrol olmuyor mu tüp bebek merkezlerinde?yani transfer gününde bitmiş mi oluyor?🤔
Hayır oksapar'ı ben sağlık ocağına yazdırıyorum 10 günde bir alıyorum karşılıyor

sgk üzeri
estrofem karşılanıyor

oksapar karşılıyor sali gunu yazdırdım reçete ile raporsuz

Kızlar ya ilk kan 227ydi. İkincisi 423 çıktı. Tam iki kat artmamış. Böyle olup da sağlıklı ilerleyen oldu mu
canım senin ki zaten sağlıklı bu kadar küsüratlara takılıp kendini boşuna strese sıkıntıya koyma bence. ortalama 2 katı olacak. 227 ise 227*2 olacak degil küsüratlarda degişiklik olabilir. bir sorun yok yani tadını cıkart🌸

Şans daha yüksek ama tutmama olasılıgı da ucte bir demisti doktor bize. Yani illa tutunacak diye beklenti yanlısmıs
Genetik için embriyo başı 350 dolar + KDV yazmış doktor verdiği kağıtta. Peki hastanenin yaptığı biyopsi ücreti de farklı mi oluyor ? Ona da 4 bin yazilmis.

sgk üzeri
estrofem karşılanıyor

Benim raporum yok ama oksapar iğneyi dün kadın doğuma yazdırdım

Genetik için embriyo başı 350 dolar + KDV yazmış doktor verdiği kağıtta. Peki hastanenin yaptığı biyopsi ücreti de farklı mi oluyor ? Ona da 4 bin yazilmis.
Biyopsi ücretini ilk defa duyuyorum canım, ben 295 dolara yaptırmıştım ekstra kdv,biyopsi ücreti vs ödemedim. Sen nerde yaptırıyorsun?

Bize sadece 300 küsür euro olarak bilgi verildi ama biz yaptırmamaya karar vermistik o yuzden net bir bilgim yok 😟

X