2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben de yapıyorum. Sonra aklıma gelince dur biraz dinleneyim falan yapıp dinleniyorum biraz ama İlk 3 gün çamaşır atmak harici bi şey yapmadım. Bi de kendime kahvaltı hazırladım. Ama 4üncü gün olunca artık rutine geçtim yani. Haftaya da işe başlayacağım zaten yarı oturmalı yarı ayakta bi işim var. Bence artık normale dönmeliyiz. Doktor bana normal şekilde gebe kalan biriyle aynı şeyleri yapabilirsin dedi. Sadece gebe kalış yolumuz farklı ama bi kere embriyo içeri transfer edildi mi artık normal bir gebeden farkımız yokmuş

Ben oğluma hamileyken çok rahat bi gebelık gecırmıstım Rabbim herkese öyle rahat gebelık yaşatsın doğum da kezaaa öyle nolduyss 1.5 yaşındayken ilk gebe kaldığımda oldu kürtaj oldum kalp atışı durdu 9 buçuk haftalık sonrs hıkayem kötü hep sebep yok sebep yok transfer oncesı doktor kontrol etti bi baktı rahmım ince estroferm verdi ıkı gün sonra gel dedi kontrol etti bı baktı yine ınce dedıkı senın rahmıne cok zarar vermısler kalınlasmıyo sebep bellı oldu dddı doktor o yüzden bebeklerden tutulamıyo düşüyo iki gün sonra gel egerkı kalınlasmassa transfer iptal dedı iki gün cok dıkkat ettim ılacı aldım cok dıkkat ettm hergun nar suyu içtim sonra cok şükür kalınlaştı bı anda mucıze gibi ve sonuç transfer oldum

Merhaba kızlar, ben 1 şubatta 1 adet 3. Gün embriyosu transferi olmuştum. 12 şubatta verdiğim kanda beta hcg değerim 28 çıktı, 2 gün sonra 14 şubatta verdiğim kanda 36,8 çıktı. Doktorum 19 şubatta tekrar kan vermemi söyledi. Benim gibi değeri yavaş artan var mı aranızda?
canım degerler kimyasal gibi gösteriyor🙁umarım mucize olur katlanarak yükselir

Bende çok olumsuz yorum duydum başka da yok elimde 😮‍💨 evet sabah
UMut vermek icin demiyorum..yani sonra olumsuz olup uzmek istemem biliyosun.
Ama benim ayni gun yaptigim testlere bak prodoctor cok silik.digerleri cart diye cikti

Eklentiler

• 1000052272.jpg
    1000052272.jpg
    148,7 KB · Görüntüleme: 89
  • 1000052165.jpg
    1000052165.jpg
    110,7 KB · Görüntüleme: 81
Kızlar günaydın
Bugün karın guruldamam devam ediyor. Aynı adet olacakmışım gibi belirtiler var.
Göğüs hassasiyeti ve ağrı yok
Sinirli ve gerginim
Yorgun hissediyorum

X