2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

kızlar bir sorum olacak, oksapar kullanıyorum ve cok yakıyor.
acaba diğer markalar nasıl? kullananlar var mı aranızda ?
bunu aile hekimliği yazar mı?
Benim de geçen akşam göğüs darlığım oldu biraz doktorum oksapar verdi eğer olmasaydı vermeyecekti keşke olmasaydı ya gonal f gibi ince değil iğnesi batırana kadar canım çıkıyo nokta gibi mor oldu yaptığım yerler çok değişik can yakıyo dayanılmayacak gibi değil de çok tuhaf asıl beni progestan iğne korkutuyo hemşireler iğneyi yaptırcağınız yere özellikle söyleyin iğneyi çok yavaş versinler doktorunuz öyle istiyor dediler

Yaştan dolayı 1 tane dir sorununuz neydi yaşınız çok genç berde tedavi oluyorsunuz
Bende sorun yok eşimde sperm hızında düşüklük vardı varikosel deniyor sanırsam eşime doktor ameliyat olmasını önerdi olursan düzelme şansın yüksek dediler ama biz istemedik eşim ameliyat olsun karaciğer değerlerinde sıkıntı var çok zorda kalmadıkça hayati bir şey olmadıkça anestezi alsın istemedim yani ağrı kesici bile mümkün olduğunca nadir kullan demişti doktoru da o yüzden anestezi daha şey olurdu biz ondan sebep tüp bebek yaptık doktorum opu’dan sonra 2 tane koyarız dedi adet olma zamanımı bekledim transfer hazırlık için gittim yaşın çok genç 1 tane koyalım dedi en son dün gittim 2 tane koyalım mı ne dersin dedi iyice kafamı şey yaptı bende siz ilk 2 demiştiniz sonra da 1 koyalım dediniz tutar diye söylemiştiniz dedim bunu söylerken dosyamı inceliyordu bi yandan hımm yaptı tamam dedi bende sormadım kaç koyacaksınız diye tekrardan hemşirelerin yanına gittim ilaçlarımı anlatıyorlardı onlara sordum doktor bey dosyanıza 1 yada 2 embriyo yazmış yanına da soru işareti koymuş dedi kan değerlerinizw göre karar verilcek dedi

Arkadaşlar bir sorum olacak kolestrol şeker testi yapan varmı aclik tokluk yapan benim normalin üstünde değerler gebelikte bu normalmi acaba bilen varsa lütfen cevap yazarsanız sevinirim. Benim şekerim normaldede var onu çok takmıyorum da kolestron 218 çıktı açlık

Kızlar iyi akşamlar ☺️
Hepimiz tedirginiz 😧😧galiba. Şu test günümüz gelse de kafamızdaki tereddütler bitse bir an önce. Belirti olsa bir dert olmasa bir dert. En ufak şeyler bile psikolojimizi bozmaya yetiyor😒😒😒
Benim bugün 7. günüm karnım gurul gurul ediyor gaz sancım yeniden başladı. Göğüslerim hala sönük.
Dün lekelenme oldu ama bugün gündüz ara ara kasık ve bel ağrısı vardı.

Bende sorun yok eşimde sperm hızında düşüklük vardı varikosel deniyor sanırsam eşime doktor ameliyat olmasını önerdi olursan düzelme şansın yüksek dediler ama biz istemedik eşim ameliyat olsun karaciğer değerlerinde sıkıntı var çok zorda kalmadıkça hayati bir şey olmadıkça anestezi alsın istemedim yani ağrı kesici bile mümkün olduğunca nadir kullan demişti doktoru da o yüzden anestezi daha şey olurdu biz ondan sebep tüp bebek yaptık doktorum opu’dan sonra 2 tane koyarız dedi adet olma zamanımı bekledim transfer hazırlık için gittim yaşın çok genç 1 tane koyalım dedi en son dün gittim 2 tane koyalım mı ne dersin dedi iyice kafamı şey yaptı bende siz ilk 2 demiştiniz sonra da 1 koyalım dediniz tutar diye söylemiştiniz dedim bunu söylerken dosyamı inceliyordu bi yandan hımm yaptı tamam dedi bende sormadım kaç koyacaksınız diye tekrardan hemşirelerin yanına gittim ilaçlarımı anlatıyorlardı onlara sordum doktor bey dosyanıza 1 yada 2 embriyo yazmış yanına da soru işareti koymuş dedi kan değerlerinizw göre karar verilcek dedi

Kızlar iyi akşamlar ☺️
Hepimiz tedirginiz 😧😧galiba. Şu test günümüz gelse de kafamızdaki tereddütler bitse bir an önce. Belirti olsa bir dert olmasa bir dert. En ufak şeyler bile psikolojimizi bozmaya yetiyor😒😒😒
Benim bugün 7. günüm karnım gurul gurul ediyor gaz sancım yeniden başladı. Göğüslerim hala sönük.
Dün lekelenme oldu ama bugün gündüz ara ara kasık ve bel ağrısı vardı.
Lekelenmeden sonra kaset test falan yaptınız mı?
Bende test yapmamak icin zor duruyorum ama korkuyorum da, baska embriyom kalmadı 😔

Benim de geçen akşam göğüs darlığım oldu biraz doktorum oksapar verdi eğer olmasaydı vermeyecekti keşke olmasaydı ya gonal f gibi ince değil iğnesi batırana kadar canım çıkıyo nokta gibi mor oldu yaptığım yerler çok değişik can yakıyo dayanılmayacak gibi değil de çok tuhaf asıl beni progestan iğne korkutuyo hemşireler iğneyi yaptırcağınız yere özellikle söyleyin iğneyi çok yavaş versinler doktorunuz öyle istiyor dediler
Canm bende haddi hesabı olmayan iğne yaptım kendime farklı iğneler deil şuan kullandigim progestan dex iğne ama morarmasinin sebebini buldum hemşireyle konuştum ben anlattı bana nasl morarmayacagini ve acimayacagini hemen anlatayım hala yapanlar varsa dikkat etsin." Şimdi 1.si iğneyi hafif yapıyorsunuz 2.si iğneyi çıkarttıktan sonra ovalamayin sakın bazilarimiz bende dahil başta iğneyi çıkarttıktan sonra ovaliyordum bazan sert bi şekilde acidigi için daha sert bastırıyordum. Ama artık iğneyi yaptıktan sonra ovalamiyorum hafif bir parmağımı bir kaç saniye üstünde tutuyorum ve morarmam geçti artık agrisida yok şükür☺️

Kızlar dün sonucum 160 çıktı Bugün 10. Günüm ufak koyu pembe lekelenme geldi benden bunu yaşayan var mı stres oldum biran kötü birşey olur diye

Lekelenmeden sonra kaset test falan yaptınız mı?
Bende test yapmamak icin zor duruyorum ama korkuyorum da, baska embriyom kalmadı 😔
Adet oluyorum galiba 🥺🥺 diye düşünüp korkudan test falan hiç aklıma gelmedi arkadaşım. Gece saat çok geçti zaten yattım. Sabah da annemi hastaneye götürdüm derken aklıma bile gelmedi. Tabii gün boyunca tuvalete gittiğimde lekelenmem var mı diye baktım ama olmadı çok şükür.
Benim bir de olumsuz denemelerim olduğu için çok umutlu değişim akışına bıraktım test gününü bekliyorum.

canım oksapar yani clexane yani enox üçü de kan sulandırıcı iğne göbekten yapılıyor ve recete edilebilir. prolutex 25 mg bildigim kadarıyla reçete edilmiyor o da fiyatı bin küsür
Hayırlısı artık güzel haberleri alalım da bi süre daha uğraşalım bunlarla

X