2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar negatif çıkan biri olarak şunu söyleyebilirim progestan kullanan kimse kasık bel kramp ve ağrılarını dikkate almasın hala kasılmalar yaşıyorum bunun sebebi progestandan. Herkesin yolu açık olsun kimse çok yorulmasın çok uğraşmasın maddi manevi çok yıpranmasın inşallah. Maddi gücümüz elverdiğince deneyeceğiz inşallah 🙏🏼
Yaa hayurlısı olsunn, inşallah birsonrakinde pızitifi göreceğiz 🙏🏻

Biz ilaçlar dahil bu ay 115 verdik, 6 embriyodunun dondurmasi 25 civari tuttu, ekstra sperm seçilimi iyi olsun diye picsi yontemi yaptirdik 11bine, islem oncesi onlem amacli genetik test vermiştik diger kanlarla birlikte muayene olarak da 8bin vermistik toplam 160bine çıktık. Ama ilk seferde tutma ihtimali artsin diye ne onerdilerse yaptırdık. Normalde 20binlik kısım evhamliyiz diye
Hayurlısı olsun, berde yaptırıyorsunuz

Bir şey sorcam ama kızmayın. Benim 5. Günüm transferden sonra. Dün idrar negatif çıkınca anksiyete bozukluğum olduğu için aşırı panikledim bu sabah kan verdim. Biliyorum erken 9,21 çıktı en azından negatiflik kesin değil diyebilirim artık di mi 5ten yüksek olduğu için. Huzurla test günümü bekleyebilir miyim?

Bir şey sorcam ama kızmayın. Benim 5. Günüm transferden sonra. Dün idrar negatif çıkınca anksiyete bozukluğum olduğu için aşırı panikledim bu sabah kan verdim. Biliyorum erken 9,21 çıktı en azından negatiflik kesin değil diyebilirim artık di mi 5ten yüksek olduğu için. Huzurla test günümü bekleyebilir miyim?
5. Gun embriyosumu . Her halukarda bence negatif diyemeyiz.. 6 ve 7. Gunlerde artmaya basliyor zaten 💖

Evet canım inşallah sağlıkla artar 🥰🥰

İnşallah bi sonrakine çok daha güzel olur her şey 🙏🏻 Bu arada Sizi tabloda göremedim, taze transfer miydi? embriyonuz var mı başka? 🙏🏻♥️
Canım inşallah. Tabloda varım aslında evet taze transfer 5. Gün 3aa embriyosuydu çift embriyo konuşmuştu ve maalesef geride hiç embriyom yok şimdi takviye araştırdım buldum onları alacağım adetin 2. Günü başlayacağım 2 -3 ay sonra tekrar denerim inşallah 🙏🏼

Canım inşallah. Tabloda varım aslında evet taze transfer 5. Gün 3aa embriyosuydu çift embriyo konuşmuştu ve maalesef geride hiç embriyom yok şimdi takviye araştırdım buldum onları alacağım adetin 2. Günü başlayacağım 2 -3 ay sonra tekrar denerim inşallah 🙏🏼
İnşallah bütün süreç en huzurlu ve sağlıklı şekilde ilerler bundan sonra♥️ 🙏🏻 benim de ilk transferim olacak, çoğu ilk transfer tutmayabiliyor kendimi hazırlamaya çalışıyorum.. ama tutanlar da var tabi ki de hayatta her şey insan için. Hakkımızda en hayırlısı olsun 🙏🏻

Günaydın arkadaşlar transfer sonrası ayakta durunca kasık bel agrısı yasıyormusunuz .. Ben bıraz ayakta durum bel kasık agrısı yasıyorum benımle aynı durumu yaşayan varmı..
Baska belırtinız oluyormu hıc..
Canım benim de şuan öyle son durumun nedir bi değişme gelişme var mı

Canım benim de şuan öyle son durumun nedir bi değişme gelişme var mı
Şöyle ılk zamanki kadar değil ama uzun süre durur dinlenmezsem hissediyorum bel kasık agrısı olarak ama transfer günü çok bellı bır agrım vardı ilk üç gün daha nettı başka da farklı bırsey hıssetmıyorum insallah tutunmuştur .

X