2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Lekelenmeden sonra kaset test falan yaptınız mı?
Bende test yapmamak icin zor duruyorum ama korkuyorum da, baska embriyom kalmadı
Adet oluyorum galiba diye düşünüp korkudan test falan hiç aklıma gelmedi arkadaşım. Gece saat çok geçti zaten yattım. Sabah da annemi hastaneye götürdüm derken aklıma bile gelmedi. Tabii gün boyunca tuvalete gittiğimde lekelenmem var mı diye baktım ama olmadı çok şükür

Bende ilk başta yanıyo o ağrı oluyo onun dışında mor benek gibi nokta oluyo ben ovalamıyorum minik kan oluyo pamukla bastırıyorum ama öyle bastırınca şu an ağrım yok çok minik hissiyat yani

Umarım tutunma belirtisidir ben pozitif oldugunu dusunuyorum belirtilerinizden

Bende ilk başta yanıyo o ağrı oluyo onun dışında mor benek gibi nokta oluyo ben ovalamıyorum minik kan oluyo pamukla bastırıyorum ama öyle bastırınca şu an ağrım yok çok minik hissiyat yani
İşte o bastırma daha sonradan hem morartip hemde acıtıyor öyle hemen acitmiyor bir gün sonra yada bir sonraki iğne zamanında iğneyi bile korkarak tutuyor insan çok yaptım o hatayı

Bir de şey sorucam kızlar progestan kapsülü fitil olarak kullancam günde 3 kez yarın başlamamı istedi doktorum peki sorum şu kullananlar transferden sonra da bu fitili kullanmaya devam ediyor musunuz ?
Önceden yumurta büyütme çatlatma denemiştik o zaman doktor vermişti elimde varmış 9 gün yetecek kadar inşallah daha gerek kalmaz

Canım 2 şubatta transfer oldum ben çarşamba beta 940 dı yarın 1900 falan olsa 1500 üstü alttan muayenede kese görünüyormuş
Maşallah canım senin yüksekbenim 11. gün 207 idi o da salı gününe geliyor 2 katı artmış olsa bugün 400 lerdedir bana erken daha önümüzdeki hafta garanti olur benim.

Evet transfer den sonra da kullanıyorum ben teste kadar

Ya göbek deliği ağrısı, kasık, böbrek ve sırt agrisi yasayan var mı belirti olarak? Hayatımda ilk defa göbek deliğim ağrıyor

D
canım ya bn 2 gün sonra bunları hep yapmaya başladım biraz fazla mı abartıyorum acaba ya

Merhaba kızlar, ben 1 şubatta 1 adet 3. Gün embriyosu transferi olmuştum. 12 şubatta verdiğim kanda beta hcg değerim 28 çıktı, 2 gün sonra 14 şubatta verdiğim kanda 36,8 çıktı. Doktorum 19 şubatta tekrar kan vermemi söyledi. Benim gibi değeri yavaş artan var mı aranızda?

evet ben bugün oksaparı ilk defa koluma vurdum ve hemen morardı ve şişti . progestan iğnesi cok rahat hic acımıyor sadece bende artık vücütta dırek dağılmıyo derinin altında birikıyor , büyük topak gibi kalıyor.
vücüt yavaş yavaş emiyor.

D

canım ya bn 2 gün sonra bunları hep yapmaya başladım biraz fazla mı abartıyorum acaba ya
Ben de yapıyorum. Sonra aklıma gelince dur biraz dinleneyim falan yapıp dinleniyorum biraz ama İlk 3 gün çamaşır atmak harici bi şey yapmadım. Bi de kendime kahvaltı hazırladım. Ama 4üncü gün olunca artık rutine geçtim yani. Haftaya da işe başlayacağım zaten yarı oturmalı yarı ayakta bi işim var. Bence artık normale dönmeliyiz. Doktor bana normal şekilde gebe kalan biriyle aynı şeyleri yapabilirsin dedi. Sadece gebe kalış yolumuz farklı ama bi kere embriyo içeri transfer edildi mi artık normal bir gebeden farkımız yokmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…