🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Tamam kuzum bilgilerin için teşekkür ederim inşallah Allah hepimize nasip etsin dualarımızı kabul etsin

Kızlar ben dün asm' de kan tahlili verdim beta baktırdım ( spiral var onu çıkartmak için istiyorlar o yüzden) sonuç çıkmış mi anlayamadım bı baksanıza ,ona göre hastaneye gidicem de

Bizim çalışmalar dün başladı bebeğim valla ateşle takip edicektim vazgectim hiç yumurtalama düşünmeden değerlendirmeyi düşünüyorum aşkım sen de durumlar neee
ben ikisinide takip ediyorum ama henüz ateş düşük ovülasyonda da pik göremedim 2 güne görürürüm diye düşünüyorum bu arada sabah yakı yapıştırdım belime şuan acayıp sızlıyor güya iki gün takmayı düşünüyordum ama şuan bile zor dayanıyorum yarına kadar nasıl duracam bilmiyorum

Son düzenleme:
adetin 2. günü veya 3 .günü başla canım 10 yemek kaşığı bal 4 tatlı kaşığı çörek otu 4 çay kaşıgı tarcın normali 12-6-6 şeklinde ama fazla geliyor diye ben 10-4-4 yaptım hermoniel

Ay yapistirdimmi hadi hayırlısı evet o biraz sızlatıyormus:)

Kızlarr günaydın bugün diş macunundan ve kedimin mamasından midem bulandı çokk şaşırdım bat a 7 gün var. Belirtilerim var ama yinede ihtimal vermiyorum ben (bel ağrısı,kasıklarda batmalar,opak akıntı)

canım yumurtlamanı takip ettiysen catlamadan sonra say 10 gün gecmişse test yap
Kuzum takip etmiyorum uygulamaya göre bugün 8. Gün dış gebelik geçirdim ben 2.5 ay önce daha korunma süremi bile bilmezken gerçekten birşey varsa sürpriz olacak yarın doktora gidicem hsg çektirip çektirmemem gerektiğini sormak için varsa birşey belli olur dedi bir arkadaş burdan rahmin kalınlaşmış olur dedi umarım varsada doğru yerde ve sağlıklıdır

canım hsg için adet gördükten hemen sonra cekerler şimdi gitsen bile dr hsg cekmez 8 gün ise 2 gün sonra test yaparsan varsa cıkabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…