🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Ya valla bende emin olamadım ama çok yakındılar birbirine. Yumurtlama için de şuan çok erken benim. Hiç bilmiyorum belirtide de yok gibi. Bak bunlarda kurumuş halleri canım
Kuruyunca biraz değişiyor sonuçlar. Sen yine de bugünleri değerlendirmişsin zaten kafanda soru işareti kalmaz en azından. Testi yapmaya devam et bence yumurtlama için erken geliyorsa sana. Ya da bir gün aralıklı ilişki yaşasanız da yeterli olur.

Çatlama olmuş bence. Bu akşam saatlerinde bir tane daha yaptıysanız muhtemelen renginin daha da açıldığını görmüşsünüzdür. Test satın aldığım bir yer yumurtlama gördükten sonra bol su içmek gerektiğini söylemişti. Sanırım idrarı yenilemek için. Sonra da ertesi gün yine 2-3 saat sıvı alımını kesip öyle test yapmak gerekir dedi.
Teşekkürler canım yorumun için. Testleri anlamak çok zor gerçekten. Ben belirtilerden dolayı merakımdan yaptım dün testi ama ayırt etmek gerçekten zor. Yarın bir daha bakacağım, çizgi azalacak mı diye. Ama mesela sivilce de başladı bende.Catlama oldu diye düşünüyorum .
Senin çizgiler banada çok benzer geldi. Akıntın ve cildin nasıl? Birde eski döngülerine bak. En kısa döngün ve en uzun döngün. O döngülere göre hangi zaman doğurgan oluyorsan değerlendir.

Kızçelerrrr belki bi bileniniz vardır ekte 3 gündür yaptığım ovülasyon testlerim var. Akşam 19:00-19:30 arası yaptım hep Bu ay inanılmaz kafam karıştı benim. Şuan çatlamış mı sizce?
11-12-14 şubat(sabah) değerlendirildi. Artık bugün akşamda değerlendirmeye gerek var mı sizce? Bir de benim testler de sadece 1 ay böyle t c den daha koyu olmuştu diğer aylar hep eşit. Acaba yumurta yeterince büyütmeden mi çatlıyor :/
Cnm senin yumoş çatlamış, bnımde boyleydı testlerım, 9 gün nerdeyse aynı koyulukta gbı çıkıyordu, meger çatlıyormuş, bnde çok arastrmıştım, pko dediler, lh vucuttan geç atılıyor dedıler, testlerım dursaydı atardım sana. Degerlendrmeni yaptıysan takılma bnce

Teşekkürler canım yorumun için. Testleri anlamak çok zor gerçekten. Ben belirtilerden dolayı merakımdan yaptım dün testi ama ayırt etmek gerçekten zor. Yarın bir daha bakacağım, çizgi azalacak mı diye. Ama mesela sivilce de başladı bende.Catlama oldu diye düşünüyorum .
Senin çizgiler banada çok benzer geldi. Akıntın ve cildin nasıl? Birde eski döngülerine bak. En kısa döngün ve en uzun döngün. O döngülere göre hangi zaman doğurgan oluyorsan değerlendir.
Benim yumurtlama ve çatlama çok net belli oldu testte. Yumurtlama olduğunda t c çizgisine göre çok koyuydu ertesi gün çatlamada da belirgin bir renk açıklığı vardı. Yumurtlamadan önceki gün de t çok fazla açık renkti hatta o sebeple ertesi gün yumurtlama olmasına şaşırmıştım. İş seyahatinden dolayı sadece yumurtlama ve önceki gün birlikte olduk. Genel döngüm 29 gün yumurtlama 14-16.günler arası oluyor. Bu ay 15.gün bekliyordum 14.gün oldu yumurtlama. Cildimde herhangi bir değişiklik olmuyor benim ergenlikte bile sivilce çıkarmamış biriyim 😂 dün sadece şeffaf bir akıntı geldi o kadar.

Benim yumurtlama ve çatlama çok net belli oldu testte. Yumurtlama olduğunda t c çizgisine göre çok koyuydu ertesi gün çatlamada da belirgin bir renk açıklığı vardı. Yumurtlamadan önceki gün de t çok fazla açık renkti hatta o sebeple ertesi gün yumurtlama olmasına şaşırmıştım. İş seyahatinden dolayı sadece yumurtlama ve önceki gün birlikte olduk. Genel döngüm 29 gün yumurtlama 14-16.günler arası oluyor. Bu ay 15.gün bekliyordum 14.gün oldu yumurtlama. Cildimde herhangi bir değişiklik olmuyor benim ergenlikte bile sivilce çıkarmamış biriyim 😂 dün sadece şeffaf bir akıntı geldi o kadar.
Kusura bakma ben testleri senin sandım🫢
Evet aslında senin tarif ettiğin gibi olması gerekiyor. O yüzden bende tekrardan yapacağım tam anlayabilmek için 😂.
Seninkide iyi denk gelmiş umarım gönlünüzce olur herşey.

Kusura bakma ben testleri senin sandım🫢
Evet aslında senin tarif ettiğin gibi olması gerekiyor. O yüzden bende tekrardan yapacağım tam anlayabilmek için 😂.
Seninkide iyi denk gelmiş umarım gönlünüzce olur herşey.
Ama senin de çok belirgin bence. İlk attığın yumurtlama ikincisi çatlama gibi duruyor. Evet tam açılmamış ama c çizgisinden daha açık renk. Yarın yaparsan daha da açılmış olur renk.

Kuruyunca biraz değişiyor sonuçlar. Sen yine de bugünleri değerlendirmişsin zaten kafanda soru işareti kalmaz en azından. Testi yapmaya devam et bence yumurtlama için erken geliyorsa sana. Ya da bir gün aralıklı ilişki yaşasanız da yeterli olur.
Canım şuan kanamam var anlamadım ben
Cnm senin yumoş çatlamış, bnımde boyleydı testlerım, 9 gün nerdeyse aynı koyulukta gbı çıkıyordu, meger çatlıyormuş, bnde çok arastrmıştım, pko dediler, lh vucuttan geç atılıyor dedıler, testlerım dursaydı atardım sana. Degerlendrmeni yaptıysan takılma bnce

Canım test ınnovıta mı? Bende bu ay ilk defa ınnotıva kullandım ve yumurtlamamı cok erken gösterdı daha önceden ınnovıta kullandınmı ben şüpheye düştüm bu kadar erken olmazdı yumurtlamam acaba yumurta daha kucukkenmı pik gosterıyor bu marka
Kuzum şuan bi baktım kanamam var ilk defa böyle bir şey oluyor. Daha döngümün 11. Günündeyim reglim cuma günü bitti folidoce diye bir folic aside başlamıştım o yüzden mi acaba folik asid niye kanama yapsın ki

Ya canım ben diğer 2 ay innovita kullanmıştım 17-19 arası göstermiştim hep. Yine onu kullandım bu ay çok erken gösterdi anlamadım bende hiç ağrım akıntım falan da yok
Canım sen testlerı yapmaya devam et pik olmamış gibi geldi

Kuzum şuan bi baktım kanamam var ilk defa böyle bir şey oluyor. Daha döngümün 11. Günündeyim reglim cuma günü bitti folidoce diye bir folic aside başlamıştım o yüzden mi acaba folik asid niye kanama yapsın ki
Bazı kişilerde yumurtlama kanaması oluyormus endıselenme canım bı araştır ıstersen yumurtlama kanamasını

Duydum canım onu ay 32 yaşındayım ne varsa başıma bebek yapmaya karar verince geldi şaka gibi. Hafif pembe olur diyorlar yumurtlama kanamasına da bu bildiğin regl gibi ya
Hemen endıselenme canım sakin ol içine sinmıyorsa bi randevu al doktordan

Ama bugün diğer iki güne göre silik çıktı kuzum :/ edicem bakalım devam bu ay garip şeyler oluyor. Ovülasyonda bu kadar erken pik gibi görmem üzerine bugün bu kanama anlamadım cidden
Canım eski reglden kalan kalıntılar da çıkabılıormus. Bazen rahimden cok mu kırmızı rengi bide devamlı olarakmı gelıyor regl kanaması gibi?

Canım kalıntı gibi değil. Ben ilk regl olduğum gün ağrım başlar ve regl gelir aynen o şekilde. Yani regl gibi anlayamıyorum ped koydum düşün bu yeni folik asid mi yaptı anlamadım çok garip

X