🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

ben de eşime sordum dedim diyelim denedik ama olmadı bir türlü tüp bebek yaparız değil mi dedim asla kabul etmedi olmazsa olmaz rabbin bir bildiği vardır diyor hiç o işlere giremem dedi :KK43: rabbim hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin gönlümüze göre inşallah
bizimkide aynen böyle söylüyor bende şuan ses etmiyorum şimdilik ilerde ne olur bilmiyorum ama sürec gercekten onlar için degil bizim için yorucu ve stresli rabbim tez zamanda bize nasip etsinde hiç o toplara girmeyelim inşallah

Bebısm bu ayda olmazsa senle beraber baslıycaz ılaca merak etme yalnız degılız🥰o bebeler buraya gelecek merak etmeyesın.Erkeklerden gercekten beklentımı sıfıra ındırdım ben.ben 10 yıldır evlıyım,bence evlılık akdi 10 yıl olmalı,sonrası artık sıkıyor amma velakın işte alıskanlıklar hayat arkadaslıgı vs vs konuları işin içine giriyor ve yürüyor bazı şeyler bir şekilde.yoksa erkekler prenses gibi yemın ederım sıfır sorumluluk,yeni çağda herşey bizim üzerimizde..bi evladı ben bu sebepler yuzunden yıllarca erteledım.böyle çocuk ruhlu sorumluluk sahıbı olamamıs bırıyle cocuk buytulırmu dedım sonuc ne oldu 10 sene gectı sımdı cocuk ıstıyorum.benım gıbı kafası karısık olan varsa yapsın aslanlar gıbı evlenır evlenmez cocugunu.onlar bır yoldaş oluyorlar,hayatın bi amacıda cocuk yani belli bi yaştan sonra.ayy cok uzatmısım ama kabul etmelerı gereken zamanda oyle bı kabul ederlerkı merak etme,mecburlar yani,zaten bakacak deiller premsesler,alt tarafı bi sperm vercekler.yıne bızde tüm ilaç vs vs vs.
aynen canım cok dogru söylüyorsun bende evde ses olsun bana yoldaş olsun diye cok istiyorum sen bu konuda tecrübelisin masallah 10 yıl dile kolay bizim daha 1.5 yıl oluyor ama gec evlendim senin yaşlarda evlensem bende en az 3 -4 yıl istemezdim evliliğin oturması için ama malesef yaş geciyor ve zamanımız yok artık ne diyeyim herşeyin hayırlısı olsun ama umudum var olacagını düşünüyorum hepimiz için 🙏😍

KIzlar merhabalar.lütfen bilen varsa yardımcı olabilirmsnz.geçen ay fsh 14 çıkmıştı hayıt kürü,aslan pençesi çayı,beslenmeye dikkat ettim derken bu ay adetin 3.günü fsh 3,34 e düşmüş fakat busefer de lh 1,90 a düşmüş geçen ay normalken E2 de yükselmiş 263 olmuş.bitane çatlamayan yumurtam olduğunu söyledi doktor.incir kürü yapamıyorum fsh yükselir buseferde diye çünkü yükseltiyormuş.ne yapabilirim yumurta çatlatmak için doğal yöntemlerle bi fikriniz varmı.rahim filmi istedi özeldeydi doktorum 11.500 çok para ne yapacağımı şaşırdım
Merhaba bende aslan pençesi ile fsh düşürmek istiyorum ama siz günde 2 kere mi kullandınız? Yumurtlama gününde de kullandınız mi acaba? Ben şu an yumurtlama zamanindayim ovulasyon testine göre kullanıp kullanmama arasında kararsız kaldım çayını yapıp içiyorum ara mi versem ki

Anladım kuzumm o zaman ben bi bakayım pazarı bekliyim mi sence ?

Kuzumm özel hastane yok yaşadığım şehirde acilde de yapmıyorlar pek pazartesiye kalır benim iş zaten pazar yumurtlamaya göre regl günüm olmadı gebelik testi yaparım o gün.. dış gebelik geçirdiğim için riskliyim biraz pozitif gördüğüm an kan baktırmam lazım zaten bakalım hayırlısı olsun
Canlar dün progesteron verdim bu gün sonuç göstermeye gittim 40 üstü çıktı doktorum gebe olabilirsin dedi HCG verdim sonuç bekliyorum 🤗sizce de gebelik olabilir mi bu değer
Evet olabilir. Ama şöyle bir şey de var 21. Gün progesteron değeri yumurtanın sağlıklı çatladığını gösterir. Yani hiç ilişki olmasa da bu değer çıkabilir. Gebelikle beraberde yükselebilir. Yani tek başına anlam taşımaz canım. 60 çıkıp gebe olmayan 10 çıkıp gebe olanda var. Hcg sonucun en doğru sonuç. Hayırlısı olsun inşallah bebişin seninledir🥰

Bebısm bu ayda olmazsa senle beraber baslıycaz ılaca merak etme yalnız degılız🥰o bebeler buraya gelecek merak etmeyesın.Erkeklerden gercekten beklentımı sıfıra ındırdım ben.ben 10 yıldır evlıyım,bence evlılık akdi 10 yıl olmalı,sonrası artık sıkıyor amma velakın işte alıskanlıklar hayat arkadaslıgı vs vs konuları işin içine giriyor ve yürüyor bazı şeyler bir şekilde.yoksa erkekler prenses gibi yemın ederım sıfır sorumluluk,yeni çağda herşey bizim üzerimizde..bi evladı ben bu sebepler yuzunden yıllarca erteledım.böyle çocuk ruhlu sorumluluk sahıbı olamamıs bırıyle cocuk buytulırmu dedım sonuc ne oldu 10 sene gectı sımdı cocuk ıstıyorum.benım gıbı kafası karısık olan varsa yapsın aslanlar gıbı evlenır evlenmez cocugunu.onlar bır yoldaş oluyorlar,hayatın bi amacıda cocuk yani belli bi yaştan sonra.ayy cok uzatmısım ama kabul etmelerı gereken zamanda oyle bı kabul ederlerkı merak etme,mecburlar yani,zaten bakacak deiller premsesler,alt tarafı bi sperm vercekler.yıne bızde tüm ilaç vs vs vs.
Canım ya sanki beni anlatmışsın bende senin gibi düşündüm hep ama hala evliyim🤣 10 yılın geçmiş ama yaş sorunun yoksa da çok sıkıntı yapmadan hem aranızdaki ilişkiyi düzelmeye çalışarak hem de kendini sıkmayarak çocuğa odaklan. Stres çok büyük etken. Bizim artık yaş geçiyor bir yıldır sperm testi vermeye ikna edemedim adamı düşün. Şu gün birlikte olmamız lazım diyorum onun keyfinin gelmesini bekliyorum olursa oluyor olmazsa o ay çöp. şunu ye bunu ye diyorum spor yap diyorum umru değil bir yılı geçti millet bir şeyi dğşünürken benim ömrümden ömür gitti bu süreçte

Tatlım sen tekrar test yaptınmı görmedim hiç koyulaşma nasıl
canım ilk yaptığımdan sonraki gün birgebeningünlüğünden olan kaset testle yaptım koyulaşma vardı:emir_bebek:
Bir daha ne test yaptım ne de kan verdim
Bu ayın 7sine randevu aldım doktor için

İlk gebeliğimde de çok üzerine düştüm, aman kan değeri bakayım, aman bilmem ne
bir de ilçedeki doktor gıcıktı hep ağlattı beni değerlerim güzel çıkmasına rağmen
dış gebelik olabilir falan filan

Şimdi kimseyle muhatap olmadan doğrudan özel hastanedeki doktordan randevu aldım
hep aklım acaba kan testi yaptırsa mıydım, kaset testte koyulaşma takip etseydim diye çalışıyor ama
bir arkadaşım 3 tane doğurdu
regli geçince 1tane kaset test, sonra da ne zaman randevu bulursa doktor
yaptığı tek şey bu maşallah diyeyim :nazar:
stres yapmak istemiyorum kendi kendime

öfff ne uzun yazdım :KK70:

Evet olabilir. Ama şöyle bir şey de var 21. Gün progesteron değeri yumurtanın sağlıklı çatladığını gösterir. Yani hiç ilişki olmasa da bu değer çıkabilir. Gebelikle beraberde yükselebilir. Yani tek başına anlam taşımaz canım. 60 çıkıp gebe olmayan 10 çıkıp gebe olanda var. Hcg sonucun en doğru sonuç. Hayırlısı olsun inşallah bebişin seninledir🥰
Evet maalesef birkaç yazı okudum bununla ilgili progesteron yüksek çıkmasına rağmen gebelik olmayabiliyormuş üzdü bu beni açıkçası 😢

Canım ya sanki beni anlatmışsın bende senin gibi düşündüm hep ama hala evliyim🤣 10 yılın geçmiş ama yaş sorunun yoksa da çok sıkıntı yapmadan hem aranızdaki ilişkiyi düzelmeye çalışarak hem de kendini sıkmayarak çocuğa odaklan. Stres çok büyük etken. Bizim artık yaş geçiyor bir yıldır sperm testi vermeye ikna edemedim adamı düşün. Şu gün birlikte olmamız lazım diyorum onun keyfinin gelmesini bekliyorum olursa oluyor olmazsa o ay çöp. şunu ye bunu ye diyorum spor yap diyorum umru değil bir yılı geçti millet bir şeyi dğşünürken benim ömrümden ömür gitti bu süreçte
Yaş 33 kuzum.Premsesi 10 yılda düzeltemedim ben😂o yüzden kendi halimde takılıyorum ☺️kuzucum sperm testı mutlaka versın ama,şöyle diyebilirsin çocuk istiyormusun istemiyormusun?İstemiyosan okeeey bende istemiyorum😊ve sonra bir ay asla cocuk lafı etme yanasma bak sonra nasıl tutusuyor.premseslerın jeton köşeli ya ondan geç geliyor😂hahaha

Canım cıktımı kan sonucun?
IMG_20240202_172331.jpg
Böyle çıkmış sonucum sanırım yok😢. Yükselir mi acaba daha?? yumurtlamanın 8. Günündeyim

X