💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Eki Görüntüle 3416600 Günayyydın kızlar sabah ilk idrarla yaptım böyle çıktı birisi bozuk diğeride çok yavaş doldu bence bu testlerin hepsi hatalı asla inanmıyorum

Eki Görüntüle 3416600 Günayyydın kızlar sabah ilk idrarla yaptım böyle çıktı birisi bozuk diğeride çok yavaş doldu bence bu testlerin hepsi hatalı asla inanmıyorum yani
Günaydın hayırlı olsun canm var gözüküyor transfer günün ne zamandı

Ya varsa öldüm iki gündür ne uyku ne bir şey şu beklese süresi ne kadar streslı bırde gebelık testı yaptım sülük cıktı koyu çıkmadı aha dedim iki gündür saf gıbı dolanıyorum ortalıkta on gün sonra randevu alıcam doktora bakalım her şey hayırlı olur ınsallah 🌸

Günaydın hayırlı olsun canm var gözüküyor transfer günün ne zamandı
Bitanem ben transfer olmadım 3 ay önce kürtaj oldum bebeğiöin kalbi durdu 2.aşılama ile pozitifti bu gruptaki cogu arkadaşımı tanıyorum o yüzden buraya attım

Kızlar bugün transfer günü hariç 6. günüm ama hiç bir şey hissetmiyorum sanki. Çalışmaya da basladım dün itibariyle. Hafif kasık ağrısı var o da progestandan olabilir diye yoruyorum. Pozitif alan arkadaşlar sizde de böyle bir şey oldu mu hissizlik ve olmadı galiba duygusu.
Canım benim hala hiçbir belirtim yok 😍 gönlünü rahat tut. Belirtiler de genelde ilaçların etkisi oluyor deniliyor. Benim testlerde çıkmasa, inan hiçbir hissiyatım yok, anlamam mümkün değil ❤

Eki Görüntüle 3416600 Günayyydın kızlar sabah ilk idrarla yaptım böyle çıktı birisi bozuk diğeride çok yavaş doldu bence bu testlerin hepsi hatalı asla inanmıyorum yani
Neden eczaneden test almıyorsunuz bu testlerim bozuk düşündüğünüz halde sürekli yapmanız sizi daha çok etkilemezmi🙂 ya kan verin ya da sağlam bir test alın tavsiyem

Kızlar ❤
Şimdi ikinci kanımı verdim.
Hemşire dedıkı bu değer de istediğimiz gibi çıkarsa 10 gün sonra kese muayenesine geleceksiniz dedi.
Hamiş arkadaşlarım 😍 sizde durum nasıl ilerliyor? Keseyi ne zaman gördünüz? Göreceksiniz? M mavigokyuzu93 @Cherry92 @tu me manque @festina lente @Meryemimm @aylakka ve ismini sayamadığım tüm hamiş :anneadayı: arkadaşlarım 😍
arkadaşım inşallalah güzel çıkacak sonucun🤲🏻🤲🏻 beni 26 nisanda çağırdılar. İkinci kanı 15 nisanda vermiştm. 10 gün sonra çağırmışlar yani☺️

Merhaba arkadaşlar yaşım 30 ıkıncı denemem 1 ilk denemem 3 yıl onceydi . Şimdi yeniden devam ediyoruz 12.04.2024 5 gün embriyosu koydular bitane dondurulmuş . Bugun transfer gününüde sayarsak 8 günüm idrar testim negativ çok moralim bozldu 8 gün negativ olupta kanda pozitif alan olmu acaba ????

Merhaba arkadaşlar yaşım 30 ıkıncı denemem 1 ilk denemem 3 yıl onceydi . Şimdi yeniden devam ediyoruz 12.04.2024 5 gün embriyosu koydular bitane dondurulmuş . Bugun transfer gününüde sayarsak 8 günüm idrar testim negativ çok moralim bozldu 8 gün negativ olupta kanda pozitif alan olmu acaba ????
Merhaba! Hoşgeldin yanı kaset test mi yaptınız erken gebelık olanlar daha hassas oluyor çıkmamış olabılır bırde moral bozmayın benim adetim gecmesıne rağmen testım hafıf sılıktı koyu degıldı çok güven olmuyor yanı

IMG_0392.jpeg
Kızlar comfort erken gebelik testi yaptjm ama çıkmadı yanii diğerlerine inanmamıştım zaten gerçi bunuda 4.idrarımla felan yaptım yani yarın sabah tekrar denerim

X