💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Oğlumda da çift transfer olmustum sadece tek tutunmuştu bunda da öyle olur diye düşündük ama tek transfer olsam bu seferde tek yumurta ikizi olacaktı değişen bişey olmayacaktı yani. Ben kıyamam zaten üçünün de kalbi atıyo 😞
Kalbinizi temiz tutun her bebek bereketiyle gelir allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin❣🙏🏻

Screenshot_2024-04-30-22-43-14-805_com.whatsapp.jpg
transfer hariç 8.gün 22 Nisan'da transfer olmuştum kızlar sonuç böyle Allah'ım sağlıkla ilerlemesini nasip etsin hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın

ilk basta çift kese göründü bugün kalp atışına gittik ve diğer kesede iki bebek göründü ne yapcam bilmiyorum. Asla kendim son veremem böyle olacağını hiç düşünmemistim pek sevinemedim 😔
Canım bence sen sonlandırma , eğer doktorların böyle bir kararı olursa uygularsın ama akışına bırak. Zaten kısmetleri varsa gelirler. Tabi üçüz gebelik çok zor ve riskli. Hayırlı olsun ve alllah yardımcınız olsun 🙏🏻

Kızlar ben dün transfer olmuştum hafif akıntılarım var. Sizlerde de olmuşmuydu ? Özellikle pozitif gören arkadaşlarım ?

Canım bence sen sonlandırma , eğer doktorların böyle bir kararı olursa uygularsın ama akışına bırak. Zaten kısmetleri varsa gelirler. Tabi üçüz gebelik çok zor ve riskli. Hayırlı olsun ve alllah yardımcınız olsun 🙏🏻
Öyle yapacak bişey yok kaderde ne varsa o yaşanacak Allah razı olsun

Birde huylu bır ınsanım az bile aksa degıstırırım çok normal yanı akması benim günde üç kere sabah öğle akşam kullanıyorum akşam olanını gece yatmadan kullanıyorum daha etkılı oluyor gece olunca çok akmıyor gidiyor içeri galıba

Ben bugün aile hekimliğindeki hemşireye gebelik raporumu açtırıp, oksapar ve progestan fitili yazdırdım. Progestan iğne ve estrofem sistemde çıkmıyormuş o yüzden yazamadık dedi. Ama sgk ile bu ikisi alınabiliyor en azından 😊
Progestan iğne ayda 2 kutu yazdırılıyor, 10 tame yani. Oksapar’ı 10 günde bir yazdırabiliyorum, rapor çıkarıp yazdırmadan alma şansım var mı? Onu sormak istedim aslında ❤️

Canım kan verdin mi bugün 🙏🙏🙏🙏
Verdim ama zaten sonucu bilerek vermiştim,7. Günkü idrar testinden sonra kendimi hazırlamıştım çok üzülmedim , çünkü Rabbimin uygun gördüğü böyleymiş, bir isyanım yok yani hamd olsun elbet bir gün 🤲🏻♥️ Sizler sağlıkla gebeliğinizi devam ettirin insallah rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, negatif sonuç alan arkadaşlarımla insallah birkaç ay içerisinde bu topikten sizlere güzel haberler veririz 🤲🏻♥️

Progestan iğne ayda 2 kutu yazdırılıyor, 10 tame yani. Oksapar’ı 10 günde bir yazdırabiliyorum, rapor çıkarıp yazdırmadan alma şansım var mı? Onu sormak istedim aslında ❤️
Oksaparı aile hekımıde yazıyor ama gebelığin sonuna kadar kullanacaksanız rapor çıkarttın daha uyguna gelir

Transferden sonra hep sırt üstü mü yattınız yoksa sağa ve ya sola yattınız mı 😅? Ay saçma sorular soruyorum ama kafam karıştı. Unutmuşum bir önceki seferi 🙈

Transferden sonra hep sırt üstü mü yattınız yoksa sağa ve ya sola yattınız mı 😅? Ay saçma sorular soruyorum ama kafam karıştı. Unutmuşum bir önceki seferi 🙈
Kocamla güreştim bile siz denemeyin tabi ama 😅😅😅

Ben bugün aile hekimliğindeki hemşireye gebelik raporumu açtırıp, oksapar ve progestan fitili yazdırdım. Progestan iğne ve estrofem sistemde çıkmıyormuş o yüzden yazamadık dedi. Ama sgk ile bu ikisi alınabiliyor en azından 😊
Bizim aile hekimi olsapar progestan fitil progestan ampul ve estrofem hepsini yazdı bana hatta 3 er kutu yazdı hepsinden ve folik asıt ve coraspin hepsine 540 tl odedim

X