2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Eklentiler

• IMG_0747.png
    IMG_0747.png
    563,6 KB · Görüntüleme: 41
Kizlar maydanoz süt buharı deneyen oldu mu ?
Ben denedim hatta 3 gün yazıyordu ben sadece 1 akşam yapabildim. 2 aydır hamileyim. Daha önce aşılama da denedik fakat sonuç alamadık. Bu kürle karşılaştım ilk defa bitkisel bir yöntemi denemek istedim. Bu olmasaydı tüp bebek tedavisine başlayacaktım. Şans vermenizi tavsiye ederim. Keşke daha önce yapsaydım demiyorum çünkü gerçekten zamanı geldiğinde bişeyler bir araya geliyor vesile oluyor tüm evren bize hizmet ediyor ve yavrularımızı bize getiriyor Allah’ın izniyle. Umarım her şey istediğiniz gibi olur🤲🌺

Kızlar gebe olduğunuzu aile dışında çevrenize söylediniz mi ? Nazar olacak korkusu ile demek istemiyorum ama bir yandan da Allah korur diyorum siz nasıl haraket ediyorsunuz
annem, babam ve kardeşime söyledim ama eşimin ailesine söylemek için acele etmiyorum aramızda sorun oluyor henüz daha kese bile görmedik ama eşim dayanamıyor çıkmaz durumdayım ben bari temmuz sonu sadece annene diyelim dedim de bakalım siz ne dersiniz?

annem, babam ve kardeşime söyledim ama eşimin ailesine söylemek için acele etmiyorum aramızda sorun oluyor henüz daha kese bile görmedik ama eşim dayanamıyor çıkmaz durumdayım ben bari temmuz sonu sadece annene diyelim dedim de bakalım siz ne dersiniz?
Bizde söyledik eşimin ailesine 3 ay kimse bilmesin dememe rağmen tüm akrabalar duymuş tahmin etmiş bi annda nasıl olduysa 😀 buna da ayrı gerildim tabi . Nasıl derseniz içiniz nasıl rahat edecekse öyle yapın . Aile ve bir kaş yakın arkadaş haricinde herkese 3. Ay da demeyi planlıyorum hende

Kızlar sorularım bitmiyor 😻 bir soru daha . Hafta sonu düğün var Protestan dex kullanıyorum akşam 9 da onu düğünde varamam . Böyle bi durum yaşadınız mı hiç ? Saati saatine olması söyleniyor ama bi kere biraz geç veya erken vursak hiç yaşayan oldu mu böyle bir şey acava

Ben denedim hatta 3 gün yazıyordu ben sadece 1 akşam yapabildim. 2 aydır hamileyim. Daha önce aşılama da denedik fakat sonuç alamadık. Bu kürle karşılaştım ilk defa bitkisel bir yöntemi denemek istedim. Bu olmasaydı tüp bebek tedavisine başlayacaktım. Şans vermenizi tavsiye ederim. Keşke daha önce yapsaydım demiyorum çünkü gerçekten zamanı geldiğinde bişeyler bir araya geliyor vesile oluyor tüm evren bize hizmet ediyor ve yavrularımızı bize getiriyor Allah’ın izniyle. Umarım her şey istediğiniz gibi olur🤲🌺
Yaa ne güzel maşallah 🥰🥰 bende denedim bakalim sonuçlara

Bende bu yaz tüp bebeğe başvuracağım olmazsa bu ay denedim 3 gün bakalim inşallah bana da vesile olur🥰

Bizde söyledik eşimin ailesine 3 ay kimse bilmesin dememe rağmen tüm akrabalar duymuş tahmin etmiş bi annda nasıl olduysa 😀 buna da ayrı gerildim tabi . Nasıl derseniz içiniz nasıl rahat edecekse öyle yapın . Aile ve bir kaş yakın arkadaş haricinde herkese 3. Ay da demeyi planlıyorum hende
zor tutuyorum eşimi bari dedim kalbini duyalım her şey normal diyelim dedim de bunu derken bile o kadar kolay nazara geldik geliyoruz ki anlatamam . benim başka korkum da bizim tedavide olduğumuzu eşimin kardeşleri biliyordu geçenlerde eltimin annesi sen sigara mı içiyorsun tedavide olmaz gibi bir laf etti ben şok böyle insanlarla muhattap olmak yeterince zorken bi de 3 ay riskli iken söylemek istemiyorum haliyle. görümcem de ayrı tel zaten...

O zaman kalp atışı duyana kadar bekleyelim her iki tarafa da soylemeyelim demeniz iki tarafa da iyi gelir.

Kızlar sorularım bitmiyor 😻 bir soru daha . Hafta sonu düğün var Protestan dex kullanıyorum akşam 9 da onu düğünde varamam . Böyle bi durum yaşadınız mı hiç ? Saati saatine olması söyleniyor ama bi kere biraz geç veya erken vursak hiç yaşayan oldu mu böyle bir şey acava
Ben bir kere doktora sormuştum.. gün içinde vursanız yeter dedi çok da milimetrik saatte yapmaya gerek yok ama birgün sabahın körü diğeri gece yapmazsan iyi olur dedi.. Düğüne gitmeden vurursun olur biter hiç takma kafaya

Ben bazen erken bazen de geç vurduğum oluyor genelde düzenliyse sorun olmaz bence

Benim tüp bebek tedavim Ankara’da oldu memleketteki Dr ilaçlarıma karışmıyor Ankara’daki doktorum 12. Haftada ilaçları düzenleyeceğiz dedi
Ankarada nerede oldunuz tedaviyi. Benim doktor 10 haftada kes dedi ben kesemedim:KK43:

At çantaya bir ampul bir enjeksiyon lavaboya diye ciksn da beş dakika da vurursun saati saatine olsun istiyorsan ama bir saat önce bir saat sonra yapsan da pek bir şey farketmez

X