2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Neden öğrenmek istemiyo benimki hergun ısrar ediyo gidelim öğrenelim diye ben tam belli olsun biraz daha sonra diye vazgeçirmeye çalışıyorum. Büyük ihtimalle bu hafta zorla götürecek beni kontrole Amin inşallah sağlıkla sağ salim alalım kucaklarımıza inşallah

tam belli olsun diye galiba ama bende çok sabırsızlanıyorum aslında oda çok heyecanlı 1 ay daha sabırla bekliycez galiba âmin canım amin

Çok çok teşekkür ederim dediğiniz gibi herkes korkma dedi inşallah güzel sonuçlar bekliyoruz yarın da cinsiyet için gidicez, inşallah onu da öğrenelim heyecanlıyız
Yalniz simdi sunu fark ettim, ivf altbasligi icin sizde hayir yazıyor. Halbuki oranının evet olmasi gerekmez miydi? Sizin tup bebek degil mi?

Yalniz simdi sunu fark ettim, ivf altbasligi icin sizde hayir yazıyor. Halbuki oranının evet olmasi gerekmez miydi? Sizin tup bebek degil mi?
Evet tüp bebek. Allah allah ben hiç anlamıyorum zaten sonuçlardan da. Bunun evet veya hayır olarak işaretlenmesi sonucu değiştirir mi? Acaba tüp bebek evet dese sgk ya faturalandırma filan mı yapamıyolar.

Evet tüp bebek. Allah allah ben hiç anlamıyorum zaten sonuçlardan da. Bunun evet veya hayır olarak işaretlenmesi sonucu değiştirir mi? Acaba tüp bebek evet dese sgk ya faturalandırma filan mı yapamıyolar.
Sureci degistirir mi tam bilgim yok ama onemli bir veriymistir ki sisteme giriyorlar. Sgk olayini da hic bilemedim. Ben devlete yaptirdim, bende evet olarak işaretli. Neyse aklinizi hic bulandirmayin, zaten ins fetal dna yakinda cikar hayirlisi ile. (;

Hanimlar, karniniz belli olmaya basladi mi? Benim artik belli oluyor disardan. 14+4 falanim.
Ya ben de hevesle bekliyprum karnım çıksın diye ama sabahları hiç karın yok dümdüz oluyor ilaçlar ve sürekli yemek yüzünden biraz göbeklendim sadece elinizle rahminizi hissedebiliyor musunuz? Veya hiç hareket hissettiniz mi?

Aynen fetal dna haftaya çıkar herşey belli olur. Özellerde bazen böyle şeyler yapılabiliyo sgk faturalandırmalarıyla ilgili. Bende bugün cinsiyet için gittim ilk çikolata ye dediler yedim hiç oralı olmadı bizimki, doktor türk kahvesi iç sıkış dedi 1 saat arayla iki kez baktı. Ne yese uyku yapıyo sizinkine herhalde dedi doktorbacakları da kendine çekmiş.öğrenemedik. Bende 14+1 im.

Ben hic hareket hissetmedim ama yumru ya da yumruk ya da top gibi kucuk bir agirligi tasidigimi cok net hissediyorum. Ayrica ilk haftalar batmalar aşağıdaydi, artik biraz yukari cikti bu agirlik. Ins az kaldi hissetmemize.

Bir dahaki rutin kontrol icin ne zaman gitmek lazim acaba? Sirada seker yuklemesi mi var? Yaptiracak misiniz? Benim gorustugum tum doktorlar muhakkak yaptir diyor.

Ben hic hareket hissetmedim ama yumru ya da yumruk ya da top gibi kucuk bir agirligi tasidigimi cok net hissediyorum. Ayrica ilk haftalar batmalar aşağıdaydi, artik biraz yukari cikti bu agirlik. Ins az kaldi hissetmemize.
Evet yukarı çıktıı ay bende de öyle özellikle bağırsaklarımın rahatsız olduğunu yukarı doğru çıktığını hissediyorum. Ben sadece yatakta dönerken vs hissediyorum karnım da bi ağırlık olduğunu.

Kizlaaarrrr merhaba şimdi girdim yazışmaları okudum bizimde bugün randevumuz vardı doktorumuz bi sıkıntı görülmüyor gayet sagliklilar dedi ve bi tanesinin kız olduğunu ama net değil dedi digeride net değil ama oda kız gibi dedi bizede fetal dna dedi yarın gelip kan örneği alacaklar evden 15 gün sonra çıkar dediler evet galiba mart kız ayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…