2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yaaa maşallah rabbim sağlıkla kolaylıkla kucağına almayı nasip etsin ne güzel bir mutluluk değil mi?
Hele kalp atışını duy o an aşık oluyor insan bebeklerine ❤️❤️❤️❤️
Yaaa gercekten mi insallah ikiside cok iyi dedi doktor bebekler oluşmuş dedi ama kalp atışı yok daha küçük dedi öyle heyecanlı öyle duygulu ki allah'ım herkese yaşatsın inşallah 🤲🤲🥰🥰 herkes dualarımda tez zamanda herkes tatsin inşallah 💃💃

Aa bilgi verdiginiz icin tesekkurler. Sebebi ne imis acaba? Ozellikle Türk kahvesinin faydalari da var degil mi? Ama doktoru dinlemek iyi olur.
Açıkçası sorgulamadım çünkü çok zorlanacağım bir yasak değildi sadece kafeinsiz içeyim bari dedim oda olmaz dedi sustum🤣 herkesin süreci farklı bana asla yürüyüş spor yapmıyoruz bol bol yatıyoruz dedi halbuki transferden sonra hemşire spor yap yüzme yapabilirsin falan dedi🤣 birde çiğer ton balığı adaçayı maydanoz Yeşilçay tüm gebelikte yasak dedi.

Açıkçası sorgulamadım çünkü çok zorlanacağım bir yasak değildi sadece kafeinsiz içeyim bari dedim oda olmaz dedi sustum🤣 herkesin süreci farklı bana asla yürüyüş spor yapmıyoruz bol bol yatıyoruz dedi halbuki transferden sonra hemşire spor yap yüzme yapabilirsin falan dedi🤣 birde çiğer ton balığı adaçayı maydanoz Yeşilçay tüm gebelikte yasak dedi.
Kizlar gecen sabah kahvaltida yesilcayli melisa ictim. Aksaminda damla damla lekelenmem oldu. Bir ilgisi var midir acaba diye dusundum acikcasi.

Yaaa gercekten mi insallah ikiside cok iyi dedi doktor bebekler oluşmuş dedi ama kalp atışı yok daha küçük dedi öyle heyecanlı öyle duygulu ki allah'ım herkese yaşatsın inşallah 🤲🤲🥰🥰 herkes dualarımda tez zamanda herkes tatsin inşallah 💃💃
Ama cidden 2 haftada masallah ne guzel oluşmuş hem kese hem bebekler. Rabbim bu sekilde guzelliklerini gormenizi nasip etsin. Bebegin oluşumu cok onemli bir adim. Artik dis ve kimyasal gebelik direkt elimine edilmiş oldu. Ins kalp atisi da 1 hafta sonra gorulur ya da duyulur. Heyecanlali bekleyisssssllleeeerrr. :-)

Kizlar gecen sabah kahvaltida yesilcayli melisa ictim. Aksaminda damla damla lekelenmem oldu. Bir ilgisi var midir acaba diye dusundum acikcasi.
Kesinlikle ondandır aman diyim gebelikte Komple içilmeyecek ben Reyhan kaynatıp şerbet yaparım onu sorucam izin verirse 3 aydan sonra içmek isterim ama çay tipi demleme tüm otlar sıkıntı verebilir

Sebep bulamadık canım. Zaten o yüzden tüp bebek yaptık. Tedaviye başlayınca rahim inceliği olduğunu anladık. Ama yapı olarak güzel diye geçen yıl pgtli sağlıklı embriyo tranafer oldum zar zor 7lere getirdiğimiz rahime. Sonra onuda kaybettim. Bu defa doktorum rahime yoğunlaştı yani incelikten ilerlemiyo olabilir diye düşündü. Olabildiğince en kalın haline getirmeye çalışarak 2. Transferimi oldum işte bakalım inşallah sorunu çözmüşüzdür 🥲
Bu bebişin sana çektiğin acılarını unuttursun canım inşallah. Sana hediye olarak gelsin. Sağlıcakla tutunsun annesine💐🙏

Ama cidden 2 haftada masallah ne guzel oluşmuş hem kese hem bebekler. Rabbim bu sekilde guzelliklerini gormenizi nasip etsin. Bebegin oluşumu cok onemli bir adim. Artik dis ve kimyasal gebelik direkt elimine edilmiş oldu. Ins kalp atisi da 1 hafta sonra gorulur ya da duyulur. Heyecanlali bekleyisssssllleeeerrr. :-)
Çok şükür canım evet inşallah pazartesi kontrolümüz var kalp pıt pitlarini duyarız guzularimin 👼👼♥️♥️

Canlarım dün test yaptım bugün kese göründü ikizlerim geliyor allahıma çok şükürler olsun tam 5 hafta olmuşuz🥰🧿 ultrasonla haftan uyuşuyor dedi doktor şimdilik ayın 22 sine kalp atışı için çağırdı ayyy allahım isteyen herkese nasip etsin nasipse sağlıklı şekilde kucaklarımıza alalım🥰🥰🥰👼🏻👼🏻🤰🏻

maşallah canım ya Çifter Çifter geliyor ikizler :nazar: :emir_bebek: Sağlıkla ilerlerler inşallah 🙏

KIzlar çok şükür kalp atışını duyduk bugün miniğimizin🥰 Nasıl güzel bir duygu rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🧿
ne güzel sizede ya mutlu haberler çoğalıyor 🥰

Kiizzzllaaarrr 😊😊
Randevuya kadar dayanamayıp acile gittim
Bekleyemezdim valla 😂😂🤲🤲♥️♥️👼👼🧿🧿
Ve sonucu ekliyorum
Aman yarabbim bi tane daha ikiz :rolleyes::KK9:oyy maşallah bu topiğe 🧿
İnşallah hepimiz sağ Salim kucaklarımıza alırız kızlar :KK6::KK36:

ya benim doktor haftaya çağırdı ilk kez haftaya gidicem ve gelmeden 1 hafta önce test ver bi daha dedi. Öğleyin verdim hala çıkmamış sonuç :KK34:
ENabız’a düşmemiş daha.

Kızlar dün testim pozitif çıkmıştı dünden beri de kahverengi lekelenmelerim oluyor. Çok korkuyorum bebeğim e bişey olmaz inşallah 🙏 yaşayan varmı lekelenme
Benim de var ben de çok korkuyorum herkes normal olduğunu söylüyor iki farklı doktor muayene etti bebek iyi çok şükür ama avuç içi kadar başlayıp lekelenme şeklinde devam ediyor doktorun biri doğal gebeliklerde de görülür ama tüp bebekte daha çok görülüyor kullanılan ilaçlar yüzünden boşa stres yapma dedi inşallah bebeklerimiz iyidir🤍

X