2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimde var bulantı canım henüz bi çıkarma olmadı ama hep bi öğürme var. Bide iştahsızlık var çok pek yiyemiyorum bişey 🥹

Bide benim 2 gecedir bacaklarım sızlıyo uyuyamıyorum ya böyle bişey yaşayan varmı ?
ay aynı şeyleri ben de yaşıyorum gece olunca bi bacak ağrısı tutuyor

Kızlar dün testim pozitif çıkmıştı dünden beri de kahverengi lekelenmelerim oluyor. Çok korkuyorum bebeğim e bişey olmaz inşallah 🙏 yaşayan varmı lekelenme

Kızlar dün testim pozitif çıkmıştı dünden beri de kahverengi lekelenmelerim oluyor. Çok korkuyorum bebeğim e bişey olmaz inşallah 🙏 yaşayan varmı lekelenme
Korkma dinlen guzelce doktoruna da sorabilirsin . Eger kan sulandirici kullaniyorsan onu keser bir sure yoksa progestron verir ya da sadece dinlen der. 8. Gun degerin guzel gayet . Stres etme kendine🌸

Doktor bizden kanda kromozom testi istedi. Devlette hangi bölümden yaptırabilirim bu testi ve sonuç ne zaman çıkar bilgisi olan var mı ?
Genetik bölümlerinden yaptırabilirsin canım. Eğitim araştırma hastaneleri ve tıp fakültelerinin genetik bölümleri oluyor. Devlette uzun sürüyor o testler biraz yoğunluktan dolayı ama özel yapan merkezlerde var. Bende o merkezlerden birinde çalışıyorum. Antalyada isen yardımcı olabilirim.

X