2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

ilaçdan olsa baştan olmazmıydı bilmiyorum ki

mide bulantısı bir yandan bacak ağrısı bir yandan oy oyy😢
Bilmiyorum tabiki de bünyeniz ilaçlara alışkın mı değil mi benimkisi sadece bir öneri bende alışkanlık olmuş artık her ilacın prospektüsünü okuyorum ordan aklımda kalmıştı. Mesela ben normalde parol bile içmem o yüzden vücudum da ki etkileri kan testine kadar dikkate almıyorum alamıyorum çünkü vücudum ilaca alışkın değil. Bu kadar hormon da illaki etki ediyordur diye düşünüyorum ☺️

Bilmiyorum tabiki de bünyeniz ilaçlara alışkın mı değil mi benimkisi sadece bir öneri bende alışkanlık olmuş artık her ilacın prospektüsünü okuyorum ordan aklımda kalmıştı. Mesela ben normalde parol bile içmem o yüzden vücudum da ki etkileri kan testine kadar dikkate almıyorum alamıyorum çünkü vücudum ilaca alışkın değil. Bu kadar hormon da illaki etki ediyordur diye düşünüyorum ☺️
Teşekkür ederim 🥹Ya ben de içmiyorum normalde bir yerim ağrısa bile kendi kendine geçmesini bekliyorum, prospektüslerini okudum baştan ama hiçbiri aklımda kalmadı hepsini de atıyorum bi de 😅evet bir de bu dönem de çok fazla ilaç aldık olabilir tabi ama gebelik döneminde de bu bacak ağrısı fazlaca yaşanıyormuş

Teşekkür ederim 🥹Ya ben de içmiyorum normalde bir yerim ağrısa bile kendi kendine geçmesini bekliyorum, prospektüslerini okudum baştan ama hiçbiri aklımda kalmadı hepsini de atıyorum bi de 😅evet bir de bu dönem de çok fazla ilaç aldık olabilir tabi ama gebelik döneminde de bu bacak ağrısı fazlaca yaşanıyormuş
Tabiki gebelik etkisini de düşünmek lazım ama şiddetlenirse ve rahatsız ediciyse doktorunuza söyleyin sonuçta hamilesiniz ☺️

yaaa🥹yok canım öyle düşünme bence bu bebiş annesini fazla yormak istemiyor ondandır🥹
Diğerlerini neden kaybettin 😢
Sebep bulamadık canım. Zaten o yüzden tüp bebek yaptık. Tedaviye başlayınca rahim inceliği olduğunu anladık. Ama yapı olarak güzel diye geçen yıl pgtli sağlıklı embriyo tranafer oldum zar zor 7lere getirdiğimiz rahime. Sonra onuda kaybettim. Bu defa doktorum rahime yoğunlaştı yani incelikten ilerlemiyo olabilir diye düşündü. Olabildiğince en kalın haline getirmeye çalışarak 2. Transferimi oldum işte bakalım inşallah sorunu çözmüşüzdür 🥲

Maşallah kızlar ikiz hamilelerimiz çoğaldı şuan toplamda kaç kişiyiz ikiz olan
Ne güzel bir grup olduk maşallah bize

Negatif alan arkadaşımıza sabır diliyorum rabbim inşallah onlarada sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Evet valla ben de çok uzun zamandır bu forumu takip ediyorum bu kadar çok gebelik haberi okuduğum hiçbir başlık olmamıştı maşallah bize🧿🧿🧿 benim ikiz kuzum
Merry Merry kuzum beni de güncelleyebilir misin👼🏻👼🏻❤️ allahım isteyen herkese versin inşallah çok dua ediyorum çok uğraştım çünkü ben de sizin gibi darısı bekleyen herkesin başına🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Kiizzzllaaarrr 😊😊
Randevuya kadar dayanamayıp acile gittim
Bekleyemezdim valla 😂😂🤲🤲♥️♥️👼👼🧿🧿
Ve sonucu ekliyorum

Eklentiler

• 17125811126205081423989462057163.jpg
    17125811126205081423989462057163.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 56
X