2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ya canım evet 400 normal ama alınca farkettim bende 600 bir tık yüksek geldi. Bazı doktorlar folbiol veriyo mesela o hele daha da yüksek onu düşününce çokta sorun olmazdır diye düşündüm. Bi kontrolde sorarım bakalım dokyora yine de ben demir magnezyum falan olunca içeriği hoşuma gitti aslında
Başka markalarında var o şekilde vitaminleri içerikleri zengin olan ama folik asit 400 oluyor içlerinde yine de sen bilirsin tabiki canım

Başka markalarında var o şekilde vitaminleri içerikleri zengin olan ama folik asit 400 oluyor içlerinde yine de sen bilirsin tabiki canım
Şimdi araştrıdım canım 400-800 mcg günlük yazıyor internette. Bir sorarım yine doktorada emin olmak için çok teşekkür ederim 🤗 IMG_0585.png

Kızlaar ilişki yasağını doktoruna soran oldu mu 😬 ben hemşireye sordum önce doktor muayenesi gerekiyormuş ona sormak lazımmış sırf bunun için de doktora gidemem utanırım yani eşimde doğurana kadar beklerim yine de soramam diyor😁 kese randevusuna kadar beklemede mi herkes?😁

Olumlu sonuc alan herkesi tebrik ederim. 8 sayfa geriye kadar gittim ama belirti gostermeyen kimseye rastlamadim. Ben Duphaston aliyorum ve sadece onun yan etkisi olabilecek belirtiler gosteriyorum, yani goguslerde sizi ve arada da karin agrisi. Duphaston alip baska belirti gostermeyen var mi?

Olumlu sonuc alan herkesi tebrik ederim. 8 sayfa geriye kadar gittim ama belirti gostermeyen kimseye rastlamadim. Ben Duphaston aliyorum ve sadece onun yan etkisi olabilecek belirtiler gosteriyorum, yani goguslerde sizi ve arada da karin agrisi. Duphaston alip baska belirti gostermeyen var mi?
Bende 3-0-3 kullaniyorum
Opudan sonra kullanmaya başladım ama transferden yani 5 gün sonra ağrılar başladı
Benim büyük ihtimal olumsuz ama halen agrilarim var. Aynı adet olacakmışım gibi yani bel ağrısı karin kas ağrısı baş ağrısı göğüs hassasiyeti şişme.
Insallah sende olumlu olur🤲🏼

Kızlaar ilişki yasağını doktoruna soran oldu mu 😬 ben hemşireye sordum önce doktor muayenesi gerekiyormuş ona sormak lazımmış sırf bunun için de doktora gidemem utanırım yani eşimde doğurana kadar beklerim yine de soramam diyor😁 kese randevusuna kadar beklemede mi herkes?😁
Transfer olduğum gün hemşire 10 gün boyunca yasak dedi, pozitif sonuç alırsan eğer 3 ay yasak dedi bana canım.

🚫🚫🚫KIZLARR ACLLLL BENDE KAHVERENGIMSI PEMBEMSI LEKE GELDI YINE 13. Gunum bugunnn
8. Gunde Gelmıstıı sızde oldumuu acil cevapp 🚫🚫🚫🚫

🚫🚫🚫KIZLARR ACLLLL BENDE KAHVERENGIMSI PEMBEMSI LEKE GELDI YINE 13. Gunum bugunnn
yaa
keşke ben de görebilsem o lekeyi🥹yarın 8 gün olacak benim henüz bi leke görmedim. bence normal hiç korkma

Bende 3-0-3 kullaniyorum
Opudan sonra kullanmaya başladım ama transferden yani 5 gün sonra ağrılar başladı
Benim büyük ihtimal olumsuz ama halen agrilarim var. Aynı adet olacakmışım gibi yani bel ağrısı karin kas ağrısı baş ağrısı göğüs hassasiyeti şişme.
Insallah sende olumlu olur🤲🏼
Bu dediklerin hamilelik belirtisi de olabilir, ilacin etkisi de olabilir, bence olumsuz dusunecek bir durum yok. Insallah hepimizin tez vakitte olur...

X