2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

kızlar bir sorum olacak, kese muayenesi tüp bebek tedavi paketinizin içinde mi? Biraz önce doktorumun asistanı aradı. 2. beta hcg değerim neticesinde keseyi görmek için haftaya Salı muayene oluşturalım dedi. Ben de olur dedim. Ama ücret ödeyecek miyiz, onu sormaya çekindim. :) Sizlerde durum nasıl? Bu arada doktorun muayenesi 3.000 TL :KK43:
Beni de çağırdı ama biz bi kere transfer için toplu para vermiştik sanki böyle gidiş gelişlerde hiç ekstra ücret istemediler, muayeneden önce sor bence dahil mi diye

Muayene esnasında mı ameliyat hanede mi yaptılar peki? Ya elimde iğne var bende denemek istiyorum aslında nasip bakalım.Gerçi elimde embriyo da kalmadı 😢sil baştan başlanacak. Sizin pozitif olmuş hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin. Bizler içinde dua edin 🤲 Bu mübarek günler hürmetine Rabbim mucize versin. Ne kadar ödediniz bu işlemlere? Çok soru sordum kusura bakmayın.
Yani doktor çok basit bir işlem muayene anında bile olur demişti ama ameliyathanede yaptı canım. İnşallah güzel başlangıclrınız olur iyi bir doktor bulun bence 🤲🏻
Evet çok şükür şuanlık pozitifim inşallah sağlıkla devam eder rabbim hepimizin yüzünü güldürsün🤲🏻🥹
Fiyat konusunda bu neopogene inanın bilmiuorum ne kadar ödediğimi cünkü bircok şeye toplu ödemeler yaptım. Serumda takıldı odada kaldım falan ney ne kadar olduğunu bilmiuorum o yüzden

Kızlar folikasitim bitmişti normalde doktor folidoce vermişti bugün eczanede öneride bulundu içeriği hem daha güzel hemde folidoceye göre daha uygun olduğundan nbl pregna diye bi folikasit aldım ama iyimi yaptım acaba ya şimdi doktorun verdiğini değiştirince bir suç işlemiş gibi olmuyorum dimi sonucta vitamin bu 😂😂

Kızlar folikasitim bitmişti normalde doktor folidoce vermişti bugün eczanede öneride bulundu içeriği hem daha güzel hemde folidoceye göre daha uygun olduğundan nbl pregna diye bi folikasit aldım ama iyimi yaptım acaba ya şimdi doktorun verdiğini değiştirince bir suç işlemiş gibi olmuyorum dimi sonucta vitamin bu 😂😂
Folat oranı kaç yazıyor uzerinde? Fazlasını onermiyorlar genelde folbiol mesela devlet karşılıyor ama mg yuksek canim

Folat oranı kaç yazıyor uzerinde? Fazlasını onermiyorlar genelde folbiol mesela devlet karşılıyor ama mg yuksek canim
İçeriği bu şekilde canım folik biraz yüksekmi sanki IMG_0582.jpeg IMG_0581.jpeg

Kullandığınız omega için destek ürün var mı? Doktorum bana hiç vitamin vermedi. Degerlerime de bakmadı kendim alıyım diyorum

Devacım sen bilirsin ama 600 yüksek, yüksek oranda folik asitin bebekler üzerinde olumsuz etkileri var 400 olanlardan kullanman daha iyi olur bence, yine de sen bilirsin ama araştır bak göreceksin
Ya canım evet 400 normal ama alınca farkettim bende 600 bir tık yüksek geldi. Bazı doktorlar folbiol veriyo mesela o hele daha da yüksek onu düşününce çokta sorun olmazdır diye düşündüm. Bi kontrolde sorarım bakalım dokyora yine de ben demir magnezyum falan olunca içeriği hoşuma gitti aslında

Selamlarrr.. bugün iş yoğunluğu yazamadım bir türlü. Henüz kalp atışı duyana kadar kimseye söylemeyeceğim diye çatlıyorum yaa.. sizler söylediniz mi yakınlarınıza. Çok mesaj birikmiş herkesin yazdığını okuyamadım da ❤️ belirtiler nasıl herkes iyi mi

X