2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Göbek daha iyi evet ama benim cildimden dolayı hep şişlikler oldu
Ben bugün hemşireyle konuştum bunun için. İğne çıktıktan sonra sakın pamuk bastırma asıl o morartır dedi. Bir de kollara geçebilirmişiz, ben artık iki kol ve göbeği 1er hafta kullanıp değiştiricem

Transferimin 5gunu bugün geceleri sıcak basması ile uyanıyorum ayaklarımın alti yanıyor resmen böyle olanlar oldimu aranzda
Bende oluyor ama benim regl öncesi de bu belirtiler olduğu için ben regl ağrısı gibi düşünüp çok üzülmüştüm bugün test yaptım ikinci çizgi silik çıktı inşallah bebişin etkileridir tedirgin olma benim gibi 😊🌸

Tup bebek tedavisi ile gebe kaldigimi soyledim. Pazartesi gunu test verdim, Beta hcg mi tekrarlamam lazim dedim. Evet cok onemli, sana bir kan testi yazalim, gel bir de bakalim keseyi gorebilecek miyiz dedi. Karindan bakti, goremedi. Zaten simdi cok erken, vaj.dan bakmak lazim, ona da gerek yok, kan testi daha onemli dedi. Sonra da 3 kutu estrofem, 2 kutu progesteron 50 mg tüp ve 2 kutu corasprin yazdi. Eczane de hepsini versi, toplamda 250 tl gibi birsey odedim. Kan testim de aksama cikacakmis. :-)
Ne güzel ya ben seni tedavi etmedim diyip estrofem fln yazmamisti bana devlette doktor sürekli parayla aliyorum

merry06 merry06 28 Mart'ta Mustafa taşa mı randevu aldın canım? Hemşireler mi verdi randevuyu kese randevusu? Bana 2 hafta sonra dediler ya ben de mi 1 hafta sonra gitsem acaba😬
Canım kese ve kalp atışı mustafa hocada ucretlıymış. Bende Gerek yok gıtmeye dıye Özguc hocaya aldım memorıalde

Bende oluyor ama benim regl öncesi de bu belirtiler olduğu için ben regl ağrısı gibi düşünüp çok üzülmüştüm bugün test yaptım ikinci çizgi silik çıktı inşallah bebişin etkileridir tedirgin olma benim gibi 😊🌸
Bendede oluyordu regl öncesi böyle bu derece aşırı olmuyordu olunca korktum insallh bebislerdendir 🥰cçift emriyo transferi

Canım kese ve kalp atışı mustafa hocada ucretlıymış. Bende Gerek yok gıtmeye dıye Özguc hocaya aldım memorıalde
Yaa paketler çok farklı işte bizde de beta testleri ücretli kalp atışına kadar muayeneler ücretsiz. Hemşirelere sor bence kese randevusu alacağım ne zaman alayım diye boşa gitmemiş ol benim adet tarihime göre minik tüpüm 4 hafta 2 günlük 2 hafta sonra tam kese görünür oluyor inşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤍🤍

kızlar listeden bakıyorum neredeyse coğumuz 35 yaş altındayız ve ilk denemesi olanlar var 35 yaşaltı olup çift trasnfer olanlar şartları sağladığınız içinmi 2 embiriyo transferi oldunuz yoksa şartlara bağlı kalmadan tercihe bağlımı oldunuz ?

X