2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Bende eline ekmek ve normal bisküvi veriyorum çok seviyor.

Benim bebeğim doğduğundan beri sütü bile nefes borusuna kaçırabiliyor yutmada sorun yaşıyorduk hep. Gırtlak yumuşaklığı diye bir şey var yani üç yaşına kadar da devam edermiş, o yüzden ek gıdaya geçince biraz korkuyorum yine tıkanır diye. Pankek verirsen tatlı değilde tuzlu şekilde alıştır istersen benim oğlum şu an şekerli pankek‘in hastası asla başka türlü yemiyor

Blender asla kullanma çatalla ez içinde mutlaka pütür olsun, canım tercih senın tabıkı de fakat bn mesela internetteki tarifler gbi bulamaç hiç vrmıyorum, en fazla 2 şeyi karıştrmışımdır bakıyorum içine yumurta sarısı, labne, pekmez, yulaf, bi ton sey atıp verıyorlar ne bılım hiç oyle yapmadım ben, halaa arada havuç haslayıp çatalla ezıip verırım, hatta dün pek yemedi, ilk kez bebe bıskuvisi vardı içine 1 tane kırdım. Çok sevdi ve yedi, yani yemedıgınde alternatif uygulayabılırız. Sabahlarıda yumurta sarısı ve peynir karstrıp verıyorum. Muz, meyveler bunları çatalla ezıyorum, pirinçli yayla çorbası, sehrıye çorbası, taneli maneli nee varsa yediriyorum wallahi, smdılık iştahlı bakalım inş devam eder.

Canim martin kaçinda dogmustu. Benim oğlum 9 na doğdu. Oturtunca devriliyor yan sürekli yuvarlaniyor dönüyor. Emeklemeye çalisiyor ama daha beceremiyor.
4 martta doğdu cnm, arada devrılıyor evetyüzüstüyken geri geri gdıyor çekyat altlarına grıyor hatta

Hım anladım canım. Allah kolaylık versın bi şekılde yıcekler işte. Evt tuzludan yana devam etmk istıyorum.

Ya bendemi çatalla ezsem o zamn. Ben bunları tek verdim. Bende şimdiye kadar en fazla 2 zey karistrirdm ilk olacak bu. Degisiklik olsun diye vermek istiyorum

Ya bendemi çatalla ezsem o zamn. Ben bunları tek verdim. Bende şimdiye kadar en fazla 2 zey karistrirdm ilk olacak bu. Degisiklik olsun diye vermek istiyorum
Kesınlıkle çatalla ez heryerde yazıyor bu blender kullanmayın dıye bas bas bagrıyolar verdıgının hrseyın içinde bi pütür olsun. Kaygan mamayı lüp lüp yututorlar sonra alışıyorlar

persentile göre normal diye düşünüyorum şimdi tam doğum tarihi, cinsiyet bilmediğim için bakamıyorum ama dünya Sağlık örgütüne göre 6. ay da doğum kilosunu 2 ye katlaması gerekiyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…