2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Canım geçmiş olsun nasılsınız şuan peki daha iyi mi

Canım geçmiş olsun nasılsınız şuan peki daha iyi mi
Evet çok şükür iyi. Ilk 4 5 dakika ağladı. Sonra hiç anormal bişey görmedim olmadı çok şükür. bu konuda çok dikkatli olmaya çalıştim bu gune kadar. en koktugum şey. Artik yuvarlaniyorlar çok çok dikkatli olmamiz lazım.

Geçmiş olsun benim de geçen kizim düştü düştükten sonra kustu çok korktum hemen hastaneye gittik tomografi röntgen ve ultrason çekildi elhamdülillah temiz çıktı

Geçmiş olsun benim de geçen kizim düştü düştükten sonra kustu çok korktum hemen hastaneye gittik tomografi röntgen ve ultrason çekildi elhamdülillah temiz çıktı
Ay çok geçmiş olsun. En korktugum şey. RABBIM korusun bebeklerimizi

benim de düştü saniyelik biseydi gözümün önünde düştü imkansız diye düşünürdüm demek ki oluyor( ama biz inanılmaz huysuzuz diş mi acaba kızlar dişi çıkanımız var mı?

benim de düştü saniyelik biseydi gözümün önünde düştü imkansız diye düşünürdüm demek ki oluyor( ama biz inanılmaz huysuzuz diş mi acaba kızlar dişi çıkanımız var mı?
Geçmiş olsun saniyelik oluyor valla benim kızı abisi oynatayim derken düşürdü Alya kuşun dişi geliyor galiba damağında nokta beyazlık var ama henüz uç vermedi bayadır da gece uykusunda çok aglaniyor damaklari deli gibi kaşınıyor

Cnm bnim kızımda 3 kez düştü. Biri koltuktan yumusak bı düşüştü hiç aglamadı, 2. Şezlongtan düştü 3.cü babası koltuktan düşürdü halıya çok darbeli değil ama insan korkuyor tabı. Sanıyelık bi olay

Kızlar iki gündür elleri sıcaktı bebeğin bugün de ateşi 37,5 oldu ne iniyor ne çıkıyor hep aynı ilaç vermedim daha doktora da götürmedim biraz huysuz sürekli uyumak istiyor ama emmesi iyi doktora hangi şartlarda götürmem gerekir sizce şu an 5,5 aylık. diş ağrısı olsa sürekli ağlaması gerekmez mi ya da aniden ağlaması gerekir öyle bir şey yok şükür. Birazdan calpol vereceğim ancak tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum

Bence diş ola bilir illa diş çıkartarken ağlıcak diye bir şey yokki rahat diş çıkartan bebeklerde var

yüksek ihtimal diş olabilir her bebek aynı değil. bir de buara salgın çok var özellikle de covid. okula/kreşe başlayan çocuklardan mümkün mertebe uzak tutmaya çalışın ve de yine yetişkinlerin öpmelerinden vs.

ancak ben diş diye tahmin ediyorum. 38den aşağısına ben calpol vermezdim ancak tekrar ediyorum, "ben" vermezdim. Siz yavrunuzu daha iyi tanıyıp biliyorsunuz. Gece takip önemli ani ateş yükselmesi önemli. Sık sık kontrol etmeli. Geçmiş olsun

Bence diş ola bilir illa diş çıkartarken ağlıcak diye bir şey yokki rahat diş çıkartan bebeklerde var
Elini ağzından çıkarmayan bebek şimdi dokunmuyor belki çok acıyor bilmiyorum ateşin hiç düşmemesi yıpratıyor bebeği. Ağrısı azalsın diye vermek istedim. Daha önce de ateşlenmemişti hiç huyunu bilmiyorum o yüzden. Yani Allah korusun havale vs bazen düşük ateşte olur derler. Her bebek farklı bünyede o yüzden oğlumdaki tecrübelerim şu an işime yaramıyor

Ben 37.5 veriyorum çünkü her bebek farklı ve çocuğumu iyi tanımıyorum mesela biz 38.5 bile gördük o zaman el ayak hastalığı vardı düşmüyordu asla ateşi hastanelik olduk takip et sende ateşini doktor damaklarına baka bilir emin olucan o zaman

canım çok geçmiş olsun biz covid de olduk ateşimiz 38.8 lere kadar cıktı bizim drumuz 38.5 altını pek önemsemiyor 39 bile önemli değil bebeğin durumu önemli ayılıp bayılacak gibi olmasın diyor çok yükselirse ılık bir duş aldır covidde de yapacak bisey yok gecer dedi biraz meyve püresi irmik çorba vs de ver istersen daha hızlı toparlar korkma hepsi yaşıyor

canım çok geçmiş olsun size de oluyor evet düşe kalka büyüyecekler

Kızlar uzun zaman oldu girmeyeli siz ve bebişlerin keyfi bol olsun inşallah

Bebeğine tek başına bakan bir anne olarak oldukça yorgunum diyebilirim. Haliyle buraya uğramaya pek fırsatım olmadı ama sesizce okuduğum zamanlarda oldu. Herşey okey ama uyku sorunu beni çok düşündürüyor ve çokcada yoruyor. Güncel durumumuz şu iki dişimiz 5. Ayda çıktı üstlerde şu sıralar çok kaşınıyor eli kulağında gibi oturma durumumuz daha iyiye gidiyor emekleme yok henüz bide günü belli olmamakla birlikte bu hafta içi sünnet olucak + dil bağı kesilecek aynı zamanda Allahın izniyle aslında çok önceden düşündük ama araya hep bişeyler girdi nasip kısmet diyelim 6. Ayda ek gıdaya başlandı benim bebeto sebze meyve seviyor ama yumurta sarısını hiç sevmedi alternatif düşünsemde hep çöp oldu yemedi bir türlü bizde durumlar bu şekilde kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…