2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Eşimde aynısını dedi ya
Ben direk kızları yatak odasında uyutuyorum canım yatakları da orada , uyuyunca orada bırakıp odadan kaçıyorum
Kesin kv yada kp soylemistir senin ki onları tekrarlıyor ya bende annemden öğrendim ayy kız seni tebrik ediyorum ben çok kızıyorum kendime bu konuda oğlan 6 yaşında yanımda yatmazsa uyuyamıyorum çocuklar gözümün önünde olacak illaki yatak odasında oğlan kız ben üçümüz yatıyoruz kocamı da çocuk odasına attık duzeltmem lazım bu huyumu az kızın uyku düzeni olsunda bu sefer yapmam lazım artık

Kızlar bir sürü cevap gelmiş hepinizede hak verdim vazgectim alabildiği kadar benden alsın sütümü kalan mama alsın napalım ben kıskanmadan değil de ileride bir kavga olur küslük olur Allah korusun ucu oğluma dokunmasın şu bayramda geçsin zaten süt arttırmaya odaklanacağim iyice

Eller serbest pompa alan kullanan var mı kızlar ? Nasıl kolay mı iş yaparken rahat mı çekimi nasıl ? birde model marka link alabilirsem süper olarrr

Ay kesin bir de demez mi çocuklar uyurken üzerine kar yağarmış ya dedim gitme laf öyle bile değil başına eklemiş çocuk lafını ben ikna olayım diye koca adamsın dedim pü sana
Kız saçmalama at çocukları odalarına 6 yaşındaki oğlunu çocuk odasına yolla alta sen kocan yatak odasında yatın kocanı ne yolluyon delüü
Ben 19:30-20:00 arası yatak odasında mama verip eşimle beraber hikayeler uydurarak karanlıkta mama içirirken uyutuyoruz sonra yataklarına koyuyorum aynı beşikteler zaten biraz odada bekliyoruz tık yoksa odadan arkamıza bakmadan kaçıyoruz tabi kameradan izliyoruz karanlıkta gözlerini çok göremiyorum kamerada uyudularsa tamam keyif başlayabilir diyoruz amaaaaa biri tam ağlayacak gibi olursa ağlamasına izin vermesen oda da bitiyorum kucağıma alıp derin uykuya geçmesini bekliyorum baktım ben beceremiyorum kucağımda etrafı gözetliyor cin gibi maşallah bir anda gözleri açıyor etrafı izleyesi geliyor benim kan beynime o an sıçrıyor strese giriyorum uyumayacak aynı anda kalkmayacaklar aynı anda besleyemeyeceğim falan kafamda milyon tane soru işareti beliriyor eşime mesaj atıyorum telefondan gel ve çocuğu uyut diye ona paslıyorum onda hemen uyuyorlar şaka gibi benim stresimi hissediyorlar bence eşim kucağına bile almıyor bizim yatakta yanına yatıyor saçını seviyor ellerini seviyor yüzünü okşuyor baktım uyumuş ben sallıyorum kucağıma alıyorum odayı geziyorum eee diyorum ninni söylüyorum beyaz gürültü açıyorum bi halay çekmediğimiz kalıyor ama eşim diyorum sen aştın kendini profesör son çocuk uyutucu kendisi konu nereye geldi bak laf lafı açtı bende böyleyim işte
Kısacası tatlışım sal bi çocukları ben 1 yaşında odaklarına şutlarım bunları tabi kamera olur oda da yoksa bende bırakamam şaka bir yana sürekli kameradan izliyorum gözüm kulağım orada
Sadece eşimi tek nedenden odadan koyabilirim horluyor horladınız için bazen bir kızım lina korkup sıçrayıp uyanıyor fazla sesli horladığında ben bile sıçrıyorum o sinir bozucu yumrukluyorum sussun diye sonra diyor bacaklarım çok ağrıyor diyorum gece seni dövdüğümü bile hissetmiyorsun cidden vuruyorum uyanmıyor ne derin uyku arkadaş ..

Canım benim memelerimden akan bir süt yok bebek çektikçe geliyor bazen sıkınca geliyor ama 1 aylık şuan sadece anne sütü ile besleniyor 20gundur. 1 kilo almış bence sütünün foşur foşur olmasına gerek yok besleyici ve yeterli olması yeterli. Hiç sağım yapmadım ne kadar çıkıyor günlük bilmiyorum ama akmıyo sonuç olarak bebeğimin ağzında görüyorum onun ağzından akıyor emerken. Bence boşver o süt işini kendin emzir içine sinmiyorsa da mama ver. Her anne bebeği için süt üretir o an bebeğin neye ihtiyacı varsa ona göre vücudumuz yapıyo bişeyler karar senin yine

Ya ben de yengeme kuzenleri süt kardeş yapalım demiştim, şimdi bayramda gelicekler bebeğimi emzirtesim gelmiyor kıskanıyorum Kendi yeğenimi de emziresim gelmiyor farklı hissederim galiba. En iyisi süt sağıp vermek ben öyle diyicem

Çocuk doktorumuz hafif dedi bize canım bazen müdahale gerektirmez demişti ama benim içimde rahat değil göstericem bende ilerisi için sıkıntı olmasın
Bizede sadece dil bağı dediler başkada bir şey demediler..

Ay ben olsam hiç gerek duymam böyle şeylere süt kardeşi olmayıversin

Geçmiş olsun canım Allah korudu bebişi..ben eşime demekten yoruldum göğsüne kadar battaniyeyi kaldırıyor

Kızlar merhaba uzun zamandır okuyamıyorum buraları ama bir konudan muzdaribim size danışmak istedim. Bebeğim 2 gündür memede çığlık çığlığa ağlıyor öksürüyor. Neden yapıyor süt mü az diye düşünürken Mememi sıkmamla tazyikli süt olduğunu anladım. Bu zamana kadar böyle bir sorun yaşamamıştım şimdi ne yapıcam bilmiyorum. Sürekli ağlıyor. Ama geceleri ağlama yok genelde gündüzleri oluyor ve bi memede oluyorsa diğerinde olmuyor. Bu durumu yaşayan var mı yada çözüm önerisi olan??

Geçmiş olsun canım Allah korudu bebişi..ben eşime demekten yoruldum göğsüne kadar battaniyeyi kaldırıyor
Yok canım çok tehlikeli ha ben şimdi kızları uyutuyorum banyo yaptırdım örtmedim üstlerini müslini vücuduna dürüm gibi sardım biri uyudu da diğerini hıçkırık tuttu hay Allahım nasıl geçer bu hıçkırık imdat

Kızlar bnim kızın burnu tıkandı sonunda. İçinde sümükler var, eşime bunları eşantiyon vermişler, şimdi önce şu ağızla çekme şeysini denesem, bundan yapan varmı?

Eklentiler

• IMG_20240408_202437.jpg
    123 KB · Görüntüleme: 48
Benim de öyle canım benimki de memede ağlıyor ve öksürüyor boğuluyor gibi oluyor. Kızımın doktoru normalde önermeyiz ama tazikli geldiği için makas yaparak emzirebilirsin dedi, bir de sırt üstü yatıp bebeği karnına yatırarak emzirebilirsin yer çekiminden faydalanırsın dedi aynı şekilde yan yatarak da emzirebilirsin dedi. Ben dediği şekilde yaptım gerçekten faydasını gördüm misal ağlayınca sırt üstü yatıyorum geriye hemen susuyor

Kızlar bu ağızdan çekilen burun aspiratörünü var gücümüzlemi çekiyoruz,? Kullanan yokmu bundan herkes serum fizyolojikmi kullanıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…