2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kızlar bebişine kitap okuyan var mı ? Ben trendyoldan böyle bir mini kitaplar aldım okumayi düşünüyorum çünkü artık ilgisini çekiyor inşallah da sever bakalım

Eklentiler

• IMG_20240404_172056.jpg
    142,5 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20240404_172048.jpg
    169 KB · Görüntüleme: 54
inşallah bir daha ayrı kalmazsınız sağlıkla evine dönsün kuzucuk az kaldı

Kız 40ın çıkacak daha k.v- k.p sendemi kalıyor defet şunları derrmiişimm

Cnm atak haftasına girdik bakalım yallahh bismillahh

Günde 1 yapıuor canım
All bi 5.hafta atağı daha..

Canım sen emzik verdin mi
Kuşum yaa bu bebeğime vericem dedim, arada soktum agzına ama 1 dakikada geri çıkarıyor, tutmuyor yada tutamıyor, gceleride guzel uyuyor dıye boşverdım.

Halbukı emziği en küçüğünden almıştım, rahat tutsun dıye

Acaba damaklı emzikmi alsam

Eklentiler

• IMG_20240404_173346.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar bebişine kitap okuyan var mı ? Ben trendyoldan böyle bir mini kitaplar aldım okumayi düşünüyorum çünkü artık ilgisini çekiyor inşallah da sever bakalım
Bunlardan bende aldım çok tatlı içinde minik ayna var siyah beyazın bugün time tummy a başladık karın üstü egzersiz yaptık 10 dk

Hahaha yaa evet bebek çıktıktan sonra o banada oldu çocugu göğsüme koydular 50 kere doğdu mu diye sordum
Aslı benim oğlanı beş dk koydular sonra aldılar sonra ben aşkım aşkım diye etrafa bakıyorum aşkın gitti dedi hemşire kocam bebeğin peşinden gitmiş ben dedim onu gebertirim bir odaya çıkayım anam ağladı burda bebe çıkar çıkmaz bıraktı mı beni diye

Kızlar 2 gündür beyaz şeffaf sümüğümsü uzayan akıntım var regli gibi de yumurtalıklarım ağrıyor ben erken mi tefli olacağım ya hani uzun süre regli olunmuyordu :/
Sanki şuan yumurtlama dönemi içindeyim
2 gün önce ilişki oldu ama enfeksiyon değildir yumurtlama akıntısı gibi 2 haftaya regli olucam sanırım öyle hissediyorum

Canım ben aventin soothie aldım ilk onu kabul etmedi sonra senin dediğin ışıkta parlayan modelini aldım onu da kabul etmedi hatta çok zorlayınca öğüre öğüre kustu bir de bips deneyeyim
Valla benimki de emmiyor. En ucuzundan kalitelisine denedim ögürüyor vazgeçtim uğraşmıyorum artık. Oğlum da asla emmemisti, her bebek emmiyor maalesef

Ben de hemen olmuştum. Uzun süre olmamak da normal ama hemen de olabilirsin yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…