2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Cnm bişey söyliyim mi bnce arkadaslarda bna katılacak. 20 günü geçen bebeklere bişey oluyor, huyları değişiyor, herkes farklı bısey yaşıyor..
Yani bencede öyle. Eşimde gece bakiyor ama çok kötü aglamaya başlayinca uyandiriyor durduramiyorum diye. Kv de ben bakarim hadi sen biraz uyu diyor ama bir çigligi basiyor sanki dövüyorlar. Kv zaten panik oluyor. Hem emzirdigim için bir tek memede rahat oluyor. Zaten memeyide bu 3 4 gündür almak istemiyor. Yani demem o ki rahat rahat 1 2 saat o kişi bakar diye uyuyamiyorum. Sadece kendisi uyudugnda uyuyabiliyorum. Şuan uyuyor ama benim uykum yandı uyuyamiyorum. 🥴
Yemin ederim sabah olsun diye saatleri sayiyorum.

Eklentiler

• IMG_0933.png
    IMG_0933.png
    373 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar merhaba 🌺
Uzun zamandır girmiyordum gruba hatta buraya da pek sık girmiyorum çünkü yaşadıklarım geliyor aklıma 😔 ama merak ettim sizleri. Umarım herkes iyidir, bebekleriniz iyidir 🌺 benim için dua edin olur mu? Minnoşlarınızı da benim için doya doya koklayın 🫶🏻 yıpransanız da hayatınızın en güzel zamanlarını yaşıyorsunuz unutmayın. İnşallah bir gün ben de yaşarım bu duyguyu 🙏
inşallah sen de yaşayacaksın kalbi güzel arkadaşım dualarım seninle hayat hep güzel süprizlerle gelsin sana

Evet canım onlar da dedim ya çok anaç sevecen ilgili davranıyorlar bir bebek kusuyor ay bebeğim neden kustun ya gel temizleyelim seni diyeni bile gördüm gözümle o yüzden aslında orada iyi bakılıyorlar sadece minnoş anneleri yanlarında değil 💝 bu arada gözün aydın emzirmeye de girmişsin 😍
Çok şükür bin şükür koklayamadim ben ama bebeğim kokumda mayıştı öyle bir sokuluşu varki göğsüme uyudu çok emmedi tam acikmamis dedi hemsire ama huzurluydu yarım saatten fazla sürdü çok sabırsızım biran önce cumartesi olsunda alayım herşeyde bir hayır varmış ama onu anladım hemşire fototerapi alıyor annesi kan uyuşmazlığı yüzünden sarılığı çok çabuk yükseliyor burda gün içinde veriyoruz cumartesiye kadar baya alır iyi olur dedi crp yükselmese sariliktan yatsa karşılayamazdık bı yandan

Kızlar aranızda bunu kullanan varmı benim için yazmıştı doktor her yerim ağrıyor sanırım vitamin d yine yerlerde kullanmıyordum başlamak istiyorum kullanan varsa nasıl kullanıyorsunuz üstüne 9 damla yazmışlar ama suyamı acaba
Bunu benim oglusa yazmisti doktor yetiskinlerde mi kullanıyomus bende cocuk seyi saniyodum 🤔

Onlarda çok güldüler zaten o anki şok o rahatlama hissi narkoz almadan narkoz sacmalaması gibi birde bi uykun geliyor var ya öyle böyle değil o zaman travmaydı şuan bir tane daha yaparım ben diyorum
Hahaha yaa evet bebek çıktıktan sonra o banada oldu çocugu göğsüme koydular 50 kere doğdu mu diye sordum 😂😂

Kizlar kizlarr yuregim sizlar 😂🤩 ozledim buralari 🥹 bende is bitmiyo ya hemen cekirdek aile duzenine gecmek istiyorum evde birileri olunca ele telefonda alinmiyo iste bitmiyo kv sag olsun bebise bakmaya geldi ama ben bebek dahil hepsine bakiyorum bisey anlamadim 😂😂 pazartesi gunu kalca ultrasonuna girdi oglusum bir sorun cikmadi cok sukur kilosu boyu herseyi guzel dedi doktor 🤩 bu haftadan sonra kolik sancilar baslar dedi bende cok sukur rahatiz biz insallah baslamaz dedim ayni gune basladi 🥲 pazartesiden beri her aksam ayni saatlerde agliyo ikiniyo ayaklarini cekiyo o oyle oldukca ben agliyorum kv kp diyo ac ondan agliyo tirlatmama az kaldi yani 😂😂😂🤯🤯🤯 ih dese neden agliyo ah dese neden agliyo bu neden agliyo diye soranlarin cocuklari hic aglamadi mi acaba cok merak ediyorum 🤔😂 bizde durumlar boyle haftaya daha cok gelirim buralari cekirdek ailemle kalayim da bi 😍

İlk gunden vermiştim cok guzel tutmustu ama sonra emzirme derdine vermeyi unuttum suan cok nadir tutuyo keyfi isterse 5 dk istemezse zorla vermeye calisirsak kusuyo sipa 😁
Canım bende daha bugün verdim tuttu ama korkuyorum ya meme reddi olursa diye, :KK43: pişmanım verdiğim için ama,

Canım bende daha bugün verdim tuttu ama korkuyorum ya meme reddi olursa diye, :KK43: pişmanım verdiğim için ama,
Bazi bebeklerde olmuyo red 🤔 eger calisiyorsan hic pisman olma ver kurtaricin olur ama calismiyosan evdeysen ve icin rahat etmiyorsa bosver ❤️ ben hergun veriyorum verirkende keske boyle 1 saat agzinda tutsa diyorum ama yok 😂

Geçen yazdım da Avent kullananlarda iyi yazan da olmuş kötü yazan da olmuş almamıştım bunu yazanlarda kötü bir şey okumadım sana da sorayım dedim kuzum hazır indirimdeyken sipariş edeyim malum artık yavaştan gezmeye de başlayacağız sağdığım sütlerden veririm dışarıda🙏🏻
Evet bende bunda aksi bir yoruma denk gelmedim canım bende iki bebeğimden mutluyum kullandığım için dışarda da yanıma alıyorum mama hazırlıyorum veriyorum geniş ağız almayı unutma ağzını ona dikkat et 🥰

Evet bende bunda aksi bir yoruma denk gelmedim canım bende iki bebeğimden mutluyum kullandığım için dışarda da yanıma alıyorum mama hazırlıyorum veriyorum geniş ağız almayı unutma ağzını ona dikkat et 🥰
Senin attığını alacağım kuzum o indirimde değilmiş 🤣 ama olsun artık alayım da kurtulayım bu dertten🙈

Çok şükür bin şükür koklayamadim ben ama bebeğim kokumda mayıştı öyle bir sokuluşu varki göğsüme uyudu çok emmedi tam acikmamis dedi hemsire ama huzurluydu yarım saatten fazla sürdü çok sabırsızım biran önce cumartesi olsunda alayım herşeyde bir hayır varmış ama onu anladım hemşire fototerapi alıyor annesi kan uyuşmazlığı yüzünden sarılığı çok çabuk yükseliyor burda gün içinde veriyoruz cumartesiye kadar baya alır iyi olur dedi crp yükselmese sariliktan yatsa karşılayamazdık bı yandan
Her şeyde var canım bir hayır şuan orada olması sağlığı açısından daha hayırlı merak etme 😍

2 gündür çok huysuz kızım tam 30 günlük olduk 🙏🏻🧿 uykuya çok çok zor dalıyor ve kakasını yapamıyor sürekli ıkınıyor kıpkırmıxı oluyor birde kusuyor arada balgamlı çıkıyor kusmuğu ıkınmasını gördükçe içim parçalanıyor. Yarın doktor kontrolü var bakalım ne diyecek ama doktordan memnun değilim 1 aylık kontrolü bitsin değiştireceğim. Kaka sorunu yaşayan anneler yaptı mı bebişler kakayı

X