2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kızlar bebişine kitap okuyan var mı ? Ben trendyoldan böyle bir mini kitaplar aldım okumayi düşünüyorum çünkü artık ilgisini çekiyor inşallah da sever bakalım 😍

Eklentiler

• IMG_20240404_172056.jpg
    IMG_20240404_172056.jpg
    142,5 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20240404_172048.jpg
    IMG_20240404_172048.jpg
    169 KB · Görüntüleme: 54
Çok şükür bin şükür koklayamadim ben ama bebeğim kokumda mayıştı öyle bir sokuluşu varki göğsüme uyudu çok emmedi tam acikmamis dedi hemsire ama huzurluydu yarım saatten fazla sürdü çok sabırsızım biran önce cumartesi olsunda alayım herşeyde bir hayır varmış ama onu anladım hemşire fototerapi alıyor annesi kan uyuşmazlığı yüzünden sarılığı çok çabuk yükseliyor burda gün içinde veriyoruz cumartesiye kadar baya alır iyi olur dedi crp yükselmese sariliktan yatsa karşılayamazdık bı yandan
inşallah bir daha ayrı kalmazsınız sağlıkla evine dönsün kuzucuk az kaldı 🙏

Kizlar kizlarr yuregim sizlar 😂🤩 ozledim buralari 🥹 bende is bitmiyo ya hemen cekirdek aile duzenine gecmek istiyorum evde birileri olunca ele telefonda alinmiyo iste bitmiyo kv sag olsun bebise bakmaya geldi ama ben bebek dahil hepsine bakiyorum bisey anlamadim 😂😂 pazartesi gunu kalca ultrasonuna girdi oglusum bir sorun cikmadi cok sukur kilosu boyu herseyi guzel dedi doktor 🤩 bu haftadan sonra kolik sancilar baslar dedi bende cok sukur rahatiz biz insallah baslamaz dedim ayni gune basladi 🥲 pazartesiden beri her aksam ayni saatlerde agliyo ikiniyo ayaklarini cekiyo o oyle oldukca ben agliyorum kv kp diyo ac ondan agliyo tirlatmama az kaldi yani 😂😂😂🤯🤯🤯 ih dese neden agliyo ah dese neden agliyo bu neden agliyo diye soranlarin cocuklari hic aglamadi mi acaba cok merak ediyorum 🤔😂 bizde durumlar boyle haftaya daha cok gelirim buralari cekirdek ailemle kalayim da bi 😍
Kız 40ın çıkacak daha k.v- k.p sendemi kalıyor😱 defet şunları derrmiişimm 😁

Cnm atak haftasına girdik bakalım yallahh bismillahh🤭

2 gündür çok huysuz kızım tam 30 günlük olduk 🙏🏻🧿 uykuya çok çok zor dalıyor ve kakasını yapamıyor sürekli ıkınıyor kıpkırmıxı oluyor birde kusuyor arada balgamlı çıkıyor kusmuğu ıkınmasını gördükçe içim parçalanıyor. Yarın doktor kontrolü var bakalım ne diyecek ama doktordan memnun değilim 1 aylık kontrolü bitsin değiştireceğim. Kaka sorunu yaşayan anneler yaptı mı bebişler kakayı
Günde 1 yapıuor canım
All bi 5.hafta atağı daha.. 🥴

Canım sen emzik verdin mi
Kuşum yaa bu bebeğime vericem dedim, arada soktum agzına ama 1 dakikada geri çıkarıyor, tutmuyor yada tutamıyor, gceleride guzel uyuyor dıye boşverdım.

Halbukı emziği en küçüğünden almıştım, rahat tutsun dıye

Acaba damaklı emzikmi alsam🤔

Eklentiler

• IMG_20240404_173346.jpg
    IMG_20240404_173346.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar bebişine kitap okuyan var mı ? Ben trendyoldan böyle bir mini kitaplar aldım okumayi düşünüyorum çünkü artık ilgisini çekiyor inşallah da sever bakalım 😍
Bunlardan bende aldım çok tatlı içinde minik ayna var siyah beyazın bugün time tummy a başladık karın üstü egzersiz yaptık 10 dk 🤣

Hahaha yaa evet bebek çıktıktan sonra o banada oldu çocugu göğsüme koydular 50 kere doğdu mu diye sordum 😂😂
Aslı benim oğlanı beş dk koydular sonra aldılar sonra ben aşkım aşkım diye etrafa bakıyorum aşkın gitti dedi hemşire kocam bebeğin peşinden gitmiş 😂😂 ben dedim onu gebertirim bir odaya çıkayım anam ağladı burda bebe çıkar çıkmaz bıraktı mı beni diye

Kızlar 2 gündür beyaz şeffaf sümüğümsü uzayan akıntım var regli gibi de yumurtalıklarım ağrıyor ben erken mi tefli olacağım ya hani uzun süre regli olunmuyordu :/
Sanki şuan yumurtlama dönemi içindeyim
2 gün önce ilişki oldu ama enfeksiyon değildir yumurtlama akıntısı gibi 2 haftaya regli olucam sanırım öyle hissediyorum

Canım ben aventin soothie aldım ilk onu kabul etmedi sonra senin dediğin ışıkta parlayan modelini aldım onu da kabul etmedi hatta çok zorlayınca öğüre öğüre kustu bir de bips deneyeyim
Valla benimki de emmiyor. En ucuzundan kalitelisine denedim ögürüyor 😁 vazgeçtim uğraşmıyorum artık. Oğlum da asla emmemisti, her bebek emmiyor maalesef

Kızlar 2 gündür beyaz şeffaf sümüğümsü uzayan akıntım var regli gibi de yumurtalıklarım ağrıyor ben erken mi tefli olacağım ya hani uzun süre regli olunmuyordu :/
Sanki şuan yumurtlama dönemi içindeyim
2 gün önce ilişki oldu ama enfeksiyon değildir yumurtlama akıntısı gibi 2 haftaya regli olucam sanırım öyle hissediyorum
Ben de hemen olmuştum. Uzun süre olmamak da normal ama hemen de olabilirsin yani

X