2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Bende ki modeli büyüktür belki annem almıştı damaklı emzik avent yanında küçük kaldı 😅 kız valla emzik denemekte sıkıntı çok pahalı ya 😅
Birde beğenmiyorlar 😂
Bahçelievler'de kadir has AVM içinde Gürkan bebe var canım ordan alicam ben sana dediğim bebek arabasını aradım konuştum 11.500 dedi nakit 11 bine bırakacak internette 13 bin aklında olsun canım ordan alırsın düşünürsen
Bende onların YouTube videosunu izledim canım🧡 biz Anadolu yakası dayız ama arabamız var gidebiliriz de sağolasın kuzum, bakayım ben bir

Ot bende avent aldım hemde 2 şer tane 4 tane Avent emzik var 2 si gece parlayan dan ama gel gör ki öğürüyorlsr anca açken veriyorum oyalanıyorlar ya da gece uykuya geçerken yeni yeni bir kızım istiyor uykuya geçişte o kadar 🥲 ilk başta açken de tutmuyorlardı şimdi alıştılar neyseki oyalanıyorlar biraz , ben emziği veriyorum elimle ağızında tutuyorum yanaklarını iki parmağımla sıkıp bırakıyorum emdirir gibi ya da çenesini gıdıklıyorum emme refleksi oluyor öyle tutuyor yanda göğüsümden süt geliyorsa biraz sütümden damlatıp öyle tıkıyorum ağzına 🤣 ama genel olarak ilk verdiğimde öğürüp atıyor aha diyorum kusacak 🤣
Kız dediğin her şeyi denedim fazlasını bile denedim ama bir fena bu kız anlatamam dudağına değince bile anlıyor emzik olduğunu acayip sinirleniyor çığlığı basıyor yine de her gün başka yolla deniyorum ay ucuz şeyler de değil ki o kadar para çöp

Canım ben şöyle düşünüyordum onun orada bir sürü ablası var bir sürü de arkadaşı bar yalnız değil diyordum 🥲
Bugün emzirmeye gittim çok şükür hemşireyi izledim ağlayan bebeğe hemen koşuyor kucağına alıyor sakinleştiriyor pamuk gibi bir kız zaten baya seviyor bebekleri her odada ayrı dezenfektan sürüyor elleri artık egzama gibi olmuş altlarını alıyor pışpısliyor

Bebek çıksinda ne olursa olsun orda sadece kıza artik elini içimden çıkarır mısın güzelim diye carladım 😂bide çocuk çıktıktan sonra doktor detaylı anlatıyor aşağıyı bende kızlar hamile kalmadan önce böyle değildi bak sonradan değişti diye ikna etmeye çalışıyorum nasıl bı kafaysa 😂😂
Ahahah kız alemsin o halde bile hala neyi açıklıyorsun millete 🤣

Çok şükür canım bizde iyiyiz 🙏🏻
Rabbim mübarek aylar da dualarımızı kabul etsin seninde tez vakitte sağlıkla kucağın minnoş bir bebekle dolsun Allahın izniyle sağlıklı bir gebeliğin sağlıklı bir evladın olsun Rabbim sana en güzel duyguları yaşatsın evlat kokusuna hasret bırakmasın Cansu 💝
Amin kuzum amin inşallah 🙏

Kız dediğin her şeyi denedim fazlasını bile denedim ama bir fena bu kız anlatamam dudağına değince bile anlıyor emzik olduğunu acayip sinirleniyor çığlığı basıyor yine de her gün başka yolla deniyorum ay ucuz şeyler de değil ki o kadar para çöp
Amanın seninki fena 🤣 evet az da değil parası. Aslında böyle emzikte inatçı olan bebekler market emziklerinin hayranı olurmuş sen bir markete gittiğinde ucuz emziklerden al ver bi bence dene ciddiyim öyle oluyor 🤣

Bugün emzirmeye gittim çok şükür hemşireyi izledim ağlayan bebeğe hemen koşuyor kucağına alıyor sakinleştiriyor pamuk gibi bir kız zaten baya seviyor bebekleri her odada ayrı dezenfektan sürüyor elleri artık egzama gibi olmuş altlarını alıyor pışpısliyor
Evet canım onlar da dedim ya çok anaç sevecen ilgili davranıyorlar bir bebek kusuyor ay bebeğim neden kustun ya gel temizleyelim seni diyeni bile gördüm gözümle o yüzden aslında orada iyi bakılıyorlar sadece minnoş anneleri yanlarında değil 💝 bu arada gözün aydın emzirmeye de girmişsin 😍

Tamam kuzum al bebeni kucağına zıpla aynı karnında ki gibi belki rahatlatır seni de ☺️ bende evde yer kapliyor oğlan habire üzerinde zıplıyor diye kaldırmıştım sonra geri sisirdim 😂 Alya sabahtan beri durmuyor plates topunda oturmazsam çığlık kıyamet başlıyor ağlamaya aman o aglamasinda ben ziplarim 😂 bide Hamak beşik aldık evde her türlü yatak var şuan bütün tuşlara basıyoruz 😂 elde hamak gibi sallayıncada sakinlesiyor ama yoruluyoruz bizde Hamak beşik alalım dedik aynı etkiyi vermiyor ama en azindan bı kere dokununca 10 kere falan kendi sallaniyor o bile dinlendiriyor beni 😂
Ay sen memeni kurtarmışsın darısı benim mememin başına 😂😂 benimki aynı anne karnındaki gibi bütün tuşlara basmama rağmen etkisini görmüyordum şimdi de aynı ne yapsam faydası olmuyor haha ana kucağına koyup sallıyorum ağlıyor bu ağladıkça ben daha çok sallıyorum ben sallama hızını artırdıkça kızçem de ağlama şiddetini artırıyor 🤣🤣

Amanın seninki fena 🤣 evet az da değil parası. Aslında böyle emzikte inatçı olan bebekler market emziklerinin hayranı olurmuş sen bir markete gittiğinde ucuz emziklerden al ver bi bence dene ciddiyim öyle oluyor 🤣
Denicem kız o da aklımda en ucuzunu alacağım yazık günah o kadar paraya 😅

Kızlar merhaba 🌺
Uzun zamandır girmiyordum gruba hatta buraya da pek sık girmiyorum çünkü yaşadıklarım geliyor aklıma 😔 ama merak ettim sizleri. Umarım herkes iyidir, bebekleriniz iyidir 🌺 benim için dua edin olur mu? Minnoşlarınızı da benim için doya doya koklayın 🫶🏻 yıpransanız da hayatınızın en güzel zamanlarını yaşıyorsunuz unutmayın. İnşallah bir gün ben de yaşarım bu duyguyu 🙏
Kuzum benim doğum yaparken sancılarda hep sana dua ettim rabbim tez zamanda kabul etsin hayırlı haberini ver bize güzel kalpli arkadaşım ❤️❤️

Kesinlikle canım aynı bizimkiler parasını verir istediğini kendin al torunlara derler ama eşiminkiler bi garip cidden. Sizinkiler daha da garip Allahım o nasıl bir olay 🤣
Aynen cnm şükür birsy yok salgın varmış dikkat edin gribi bronşit çeviren rsv virüsü varmış suruntu alıp test yaptı negatif çıktı şükür

Bu benim oglumda işe yaradı en ucuzunu emiyor ama onuda çogunlukla almiyor

Bu canım benimki ben çok memnunum burada alan baya kişide oldu onlarda memnun kaldı 🤌😌🥰

Options+ Geniş Ağız Antikolik PP Biberon 270 ml 0+ Ay
Dr Browns Options+ Geniş Ağız Antikolik PP Biberon 270 ml 0+ Ay - ebebek
Geçen yazdım da Avent kullananlarda iyi yazan da olmuş kötü yazan da olmuş almamıştım bunu yazanlarda kötü bir şey okumadım sana da sorayım dedim kuzum hazır indirimdeyken sipariş edeyim malum artık yavaştan gezmeye de başlayacağız sağdığım sütlerden veririm dışarıda🙏🏻

Kizlar merhaba bu gün 26 gün olduk. Gerçekten 3 gündür oglumdan çektigimi bir bilseniz. Gece uyumuyor Okey uyumasin zatende ilk 3 gün dışında gece uyuyan bebek degildi ama şu 3 4 gündür sadece agliyor eskiden iki pış pişla sakinlesiyordu. Ama şuan elimde taşisamda zar zor sakinleşiyor. Gazi var desemde gazini gayet iyi yapiyor çikartiyor. Aç desem aç degil ek mama bile vermeyi denedim. Eskiden emzirdikten sonra mutlaka gegirtirdim. Memede uyuyakalsa bile şimdi uyanmasin diye gegirtemiyorum. Uykuya dalsa seviniyorum. 3 kişi 1 bebege bakamadik gece. Ya anlmadim atak haftasindamiyiz neyiz 4 hafta olmak uzeriyiz. Gerçekten bu kadar zorlanacagimi bilmiyordum. Ilk günler uyumuyor diyordum megersem o günler çok guzelmiş.

Kizlar merhaba bu gün 26 gün olduk. Gerçekten 3 gündür oglumdan çektigimi bir bilseniz. Gece uyumuyor Okey uyumasin zatende ilk 3 gün dışında gece uyuyan bebek degildi ama şu 3 4 gündür sadece agliyor eskiden iki pış pişla sakinlesiyordu. Ama şuan elimde taşisamda zar zor sakinleşiyor. Gazi var desemde gazini gayet iyi yapiyor çikartiyor. Aç desem aç degil ek mama bile vermeyi denedim. Eskiden emzirdikten sonra mutlaka gegirtirdim. Memede uyuyakalsa bile şimdi uyanmasin diye gegirtemiyorum. Uykuya dalsa seviniyorum. 3 kişi 1 bebege bakamadik gece. Ya anlmadim atak haftasindamiyiz neyiz 4 hafta olmak uzeriyiz. Gerçekten bu kadar zorlanacagimi bilmiyordum. Ilk günler uyumuyor diyordum megersem o günler çok guzelmiş.
Cnm bişey söyliyim mi bnce arkadaslarda bna katılacak. 20 günü geçen bebeklere bişey oluyor, huyları değişiyor, herkes farklı bısey yaşıyor..

X