2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kız evin baya sicakmis o şekilde bana baya kalın geldi giydirdiklerin benim temassız ates ölçer. Tam net olctugunu hic sanmıyorum, sanırım daha düzgün bir atesolcer almam lazım benim de
Evet ya doktor da demişti eviniz çok sıcak isilik olması normal çocuğun diye ev hep 25 ve üstü son 5 gündür yattıkları oda yatak odası 24.5 evi sürekli havalandırıyorum onları bi odaya koyuyorum diğer odaları açıyorum hep camları ama yok düşmüyor yatak odası camı bütün gün açık gece uyurken onlar kapatıyorum öncesinde ama yine de gece 26 ya kadar çıkıyor şaka gibi bende korkudan böyle giydiriyorum psikolojimi bozdular kısa kollu zıbın giydirmek istiyorum ama endişeleniyorum doktor da o zaman odayı 23 derece yap bu giydirme şekline dedi ama 23 yapamıyorum. Napıcam bilmiyorum gece bazen sıcaktan uyuşamıyorlar kapıyı alıyorum odayı havalandırıyorum uyuyorlar deliksiz

Reactions: The
Cnm evet farklı cıkıyor, bz pazar acile gitmiştık, doktor ölçtü hem kafadan hem gıdıdan falan farklıydı
Dün aksamda eşim otomatik ölçer almış gelmiş eve, ölçtük kafa başka karın baska gıdı baska bzdedde ateş 36.8 di.

Cnm bn olsam bu muhabbetlere bnde çok gerilirdim, tepkide verırdım ama eşimle çok kötü kavga ederdık, bni susturup üste çıkardı, hatasını asla kabul etmez,
merak ettıgım gece gece bukdr bagırdın eşin o sırada ne dedi, ağzını açmadımı? Bnım eşim ben bagırsam bnı dınleyip anlamk yerıne, 2 katı bağırıp bnı bastırır ve bundan ders çıkarıp ona göre de davranmaz, walla eşin seni anlayıp ona göre davranıyosa çok şanslısın cnm. Bn değil 2 çocugu gce eşime bırakıcam aksamları bıle 20 dk zor tutuyo kucagında, beli meli agrıyor hemen.

Kayınpederine gelince minareden at bni in aşağı tut beni

Bu arada 2 çocukla brawo walla destan yazıyorsun

Kv sor kadınbudu köfte hazır mıymış

O zaman normal bizim de değil mi bizim de koltukaltı ateşi 36.5 alnı sıcak yüzü soğuk olunca dedim acaba kafasında ateş mi var

Ay o zaman ben de alından ölçüm için ateş ölçer alayım

Ay o zaman ben de alından ölçüm için ateş ölçer alayım

He ben de kendin yükseltiyorsun sandım kuzum. Kombi yüksek yanıyor sandım. Madem ev o kadar düşmüyor bence bebekleri daha ince giydir canım

Adam sonunda anlamış bu ateş muhabbeti de ders olur artık koptum sonuna

Canım ben eşimden 7 yaş küçüğüm ama evin karar merci benim
Ağzını açıp bir şey demedi çünkü bir kez ya da üç kez uyarmadım abartmıyorum 40 kez söyledim bak yapma uyuyorlar yapma uyanacaklar bak rahatsız oluyor bak ben senin gözüne flaş tutsam hoşuna gider mi 40 kez sana tatil ıdille bir şeyi yapma dersem sen 41. De yaparsan ve ben sana tepki gösterirsem üste mi çıkarsın bana bağırıp? Yani eğer öyle yapsa odadan kovardım salonda yatardı çünkü ilk kez uyarmıyorum bu konuda ama her defasında hiç uyarmamışım gibi aynı şeyi tekrarlayıp duruyor yani diyorum ya algıların açık değil dediğim idrak edemiyorsun ya da bilerek yapıyorsun uyansınlar da ben odaya hapsolup onları sürekli uyutma çabasına girip dinlenmeyeyim mi dinlenmek benim hakkım değil mi diyorum yoruluyorum uyutuyorum bi çaba gelip bütün düzeni batırıp çıkıyorsun odadan hoş mu diyorum? Yani mantıklı söylediklerim ve o da hatasının farkında ortada ciddi bir hata var o bu kadar çabalasa ben köstek olsam ağzıma tükürür demediği laf kalmaz o yapınca neden haklı olacakmış? Ay yok valla benim haklı olduğumu bildiği için sustu eliyle ağzını kapatıyor hani ay unuttum der gibi hemen telefonun ışığını yere tutuyor mahçup olmuş gibi yani ona ayrı sinir oluyorum daha dün yapma dedim bugün hala nasıl aynı şekil odaya girebiliyorsun o zaman beni dinlemiyorsun ciddiye almıyor musun diyorum. Mecbur bu çocukları tek başıma bakmaya doğurmadım ikimizde istedik zor bela kavuştuk onunla sorumlulukları var kaçamaz öyle
Ahahahah uyuyorlar rahatım ıhlamur bile içtim

He ben de kendin yükseltiyorsun sandım kuzum. Kombi yüksek yanıyor sandım. Madem ev o kadar düşmüyor bence bebekleri daha ince giydir canım
Kısa kollu zıbın giydirsem üşürler mi ki ?
Annemi aradım sordum üşümezler dedi

Reactions: The
Canım baya dünden beri araştırıyorum, hipp te kabız sorunu çok oluyormuş.
Hipp combiyotik olan mı canım? Benim bebeğim de kabız gbi. Kakasını yapamıyordu. Pwzartesi doktor fitil verdi. onunla yaptı. 2 gündür yine yapmıyor. Acaba hipp mamadan mı benimki de. Hep huzursuz. Uykusu bölünüyor ıkınmaktan
Canım baya dünden beri araştırıyorum, hipp te kabız sorunu çok oluyormuş.

Aaaaa :) hadi geçmiş olsun sevindim ben de sana suni sancı olayında su mevzusu ile ilgili yazayım demiştim :) Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin maşallah, darısı başıma

ben de bu mamadan veriyorum ve kaka yapamama sorunu var. katı da değil kaka sıvı anlamadım bir türlü. normalde 1 gece 1 gündüz mama veriyordum, dün vermedim sadece emzirdim ve sabah bezi fullemiş.

bilmiyorum şuan mama (hipp) vermeye çekiniyorum

Başlarda yapıyordu hep canım hatta günde 4-5 bez kakalı değiştiriyordum geçen cuma gecesinden beri kaka yok . Acaba hippten mi ki cidden . Doktor reflüsü var diye evolvia ar verdi dün aldım ama daha başlamadım ona

Bebeği sarılık geçiren anneler lütfen yardım edin bebeğimle aramda kan uyusmazligi çıktı sarılık başlangıcı var zaten memeyidw zor tutturuyorum doktor mama verme dedi ama sarılık ilerlerse ışığa küvöze alcaz dedi ben ilerlemesin diye mama vermek istiyorum hangi mama iyi gelir kaç kere vermem lazım 2 gün önce doğdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…