2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
kızlar dün aksam 10 gibi gazdan çığlık çığlığa kaldık hemen pijamalarımızla bebeği arabasına koyduk 20 dakikada max uyudu rahatladı sonra geceyi güzel gecirdi aklınızda olsın havalar güzel
Walla cnm gaz olayları başladı bnım kızçenin dün. Ikınıp sıkınıyor, gce uyudu ama, şimdi mesela uyuyor ama hep mırın kırın edıyor, kızarıp bozarıyor, alttan gaz çıkarıyor, zart zurt gdıyor

Kızlar yardım lütfen😢 bebiş artık emiyor bu defa da göğüs ucum sanırım hasar gördü. Çok şükür emsin🧿 özelden kime foto göndersem söyler misiniz bu hassasiyet mi yoksa göğüs ucu iltihaplanması mı, normal mi lansinoh mu süreyim yoksa merhem mi, karar veremedim. 🙏🏻🙏🏻😢

Kızlar yardım lütfen😢 bebiş artık emiyor bu defa da göğüs ucum sanırım hasar gördü. Çok şükür emsin🧿 özelden kime foto göndersem söyler misiniz bu hassasiyet mi yoksa göğüs ucu iltihaplanması mı, normal mi lansinoh mu süreyim yoksa merhem mi, karar veremedim. 🙏🏻🙏🏻😢
Ucunda beyaz bir nokta mı var? En başlarda bende de olmuştu kendiliğinden geçti. 3 4 gün içinde

Ucunda beyaz bir nokta mı var? En başlarda bende de olmuştu kendiliğinden geçti. 3 4 gün içinde
Evet beyaz bi nokta sivilce gibi ama kırmızı değil. Ay inşallah geçer kendiliğinden benimki de. Bişey kullanıyor musun sen emzirirken tahriş olmasın diye

Kızlar bu sabah sezeryan oldum spinal anestezi ile. Bu saat oldu hala gazı çıkartamıyorum içimde dolanıyor ağrı yapıyor yürüyorum gene çıkmıyor kayısıüzüm hoşafı içiyorum yok.. siz neler yaptınız gaz çıkması için? Afedersiniz ucuna kadar gelıyor ıkınamıyorum geri kaçıyor ya
Ben 1 gün hiç çıkartamadım 2 gün ilaçla büyük abdest yaptım

İyi geceler kızlar bebegi kuvezde kalanlar yardımcı olabılır mı
3 kez gordum bebegımı ama 2 3 dakıka her seferınde ama gözlerini hic acık görmedım normal mi sizce ?
Bende iki kere gördüm hep uyuyordu yavrum ilk gördüğümde ağlayarak konuşunca oda mıkırdandı ağlayacak gibi oldu hemşire ağlama bak oda huysuzlaniyor ben şimdi ona süt vereceğim dedi çıkardı beni yanından ikinci gördüğümde karnmdayken sevdigim gibi konuştum iyileşte gel yavrum benim dedim iki kere gülümser gibi yaptı huzurla uyumaya devam etti pazar günü çok ağladığım için gösterdiler ama görüş günü sadece pazartesi ve cuma çok üzülüyorum o yüzden kısacık görüp çıkıyorsun

Kuzum çatlak gibi mi oldu oda enfeksiyona sebep verip mastıt yapıyormuş aman dikkat et

Deme kuzum ya Allah göstermesin nasıl bebeğin?
Sabah hafif bı hırıltısı var gibiydi emzirdikce geçiyor aslında ama ateşini ölçüyorum 36.9- 37 falan geliyor. Şimdilik işte arada buhar falan veriyorum sık emzirmeye çalışıyorum kuzum inşallah artmaz bilemedim ya en korktuğum şeylerden biriydi bu yenidoğanken hasta etmek :KK43:

Canım yaptın mı doğum çarşamba olacakti diye hatırlıyorum. İnşallah sağsalim kavuşmuşsunuzdur
Yaptım doğum bugün bı haftalık olduk, çıktım doğumdan bı gün sonra şüphelendim Dr gittik sarılık 3. Gün değeri 12 çıktı ,2 gün fototerapi gördü 7ye düştü ciktik, bebeğime kavustugumdan beri sut vermeye çalıştım sürekli ama yine de oldu, şimdi bı gündüz bı gece mama veriyorum

canım gümüş kapak kullanıyor musun ben hiç çıkarmıyorum sürekli uyurken bile göğsümde

kızlar benim doktorum hırıltı duyarsın normal birsey yapmana gerek yok dedi biz hiç temizlemiyoruz
Evet canım bizimde öyle ara ara hırıltı oluyor, diğer çocuklarımda da hatırladığım oluyordu, hatta biz o zamanlar tevrübesizlikten doktora götürüyorduk hasta oldu diye, hiç birşey çıkmıyordu, hırıltı duyarsınız normal demişti, bu bebeğimde de oluyor arada, burnuna müdehala etmiyorum bende, genelde banyo yaparken ne var ne yok çıkıyor
Sabah hafif bı hırıltısı var gibiydi emzirdikce geçiyor aslında ama ateşini ölçüyorum 36.9- 37 falan geliyor. Şimdilik işte arada buhar falan veriyorum sık emzirmeye çalışıyorum kuzum inşallah artmaz bilemedim ya en korktuğum şeylerden biriydi bu yenidoğanken hasta etmek :KK43:
Kuzum hastalık değildir hırıltı oluyor ya bebeklerde, eğer ağlarken ölçtüusen ateşi yüksek çıkar, inşallah hasta olmaz 🤲 onun şifası senin sütünde Allahın izniyle

Bende iki kere gördüm hep uyuyordu yavrum ilk gördüğümde ağlayarak konuşunca oda mıkırdandı ağlayacak gibi oldu hemşire ağlama bak oda huysuzlaniyor ben şimdi ona süt vereceğim dedi çıkardı beni yanından ikinci gördüğümde karnmdayken sevdigim gibi konuştum iyileşte gel yavrum benim dedim iki kere gülümser gibi yaptı huzurla uyumaya devam etti pazar günü çok ağladığım için gösterdiler ama görüş günü sadece pazartesi ve cuma çok üzülüyorum o yüzden kısacık görüp çıkıyorsun

Ben bugun sordum merak etme gozlerı var açıyor dıye güldü

Ama ben de ilk gun aglar gıbı oldum baktım zıpladı hemen sustum gercekten hıssedıyolar cok sukur bugunkı gunumuze dıyelım sabırla bekleyelım canım hayırlısı olsun ınsallah sifalar versin Allah ım🤲🏻

Ayyy benim ki şaşkın şaşkın değil de sinirli sinirli bakıyor haha aynı ultrasondaki gibi sinirli bir suratı var zaten korkutuyor beni bazen 🤣🤣 ayy iyi bari sen kurtulmuşsun ben de senin gibi yapayım ben de kurtulurum inşallah 🤲🏻
İnşallah canım 🙏🏻😍 hahahah eşim basen bizimkilere çaki bebek diyor 🤣 şimdi düşünsene bir anda konuşuyorlar falan diyor deli mi ne

Evet canım bizimde öyle ara ara hırıltı oluyor, diğer çocuklarımda da hatırladığım oluyordu, hatta biz o zamanlar tevrübesizlikten doktora götürüyorduk hasta oldu diye, hiç birşey çıkmıyordu, hırıltı duyarsınız normal demişti, bu bebeğimde de oluyor arada, burnuna müdehala etmiyorum bende, genelde banyo yaparken ne var ne yok çıkıyor

Kuzum hastalık değildir hırıltı oluyor ya bebeklerde, eğer ağlarken ölçtüusen ateşi yüksek çıkar, inşallah hasta olmaz 🤲 onun şifası senin sütünde Allahın izniyle
Kuzum bilmiyorum ki bugüne kadar hiç hiriltisi olmamıştı. İnşallah hasta olmaz canım, bu konuda gerçekten korkuyorum. Oğlum da sık sık hasta olur ama hiç kafaya takmam ama bu daha çok minik ve yapabileceklerim çok kısıtlı

İnşallah canım 🙏🏻😍 hahahah eşim basen bizimkilere çaki bebek diyor 🤣 şimdi düşünsene bir anda konuşuyorlar falan diyor deli mi ne
Haha şimdiki bebekler zaten daha bir gözleri açık daha biliyorlar dünyayı😂 Cem Yılmaz'ın dediği gibi dayadık anne karnında folik asitleri🤣 bak bunu izle mutlaka kopmuştum ben😂

X