2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kuzum bilmiyorum ki bugüne kadar hiç hiriltisi olmamıştı. İnşallah hasta olmaz canım, bu konuda gerçekten korkuyorum. Oğlum da sık sık hasta olur ama hiç kafaya takmam ama bu daha çok minik ve yapabileceklerim çok kısıtlı
Canım hırıltı bizde de vardı ama burunları dolu olduğu içinmiş bende ateş ölçerek hastalık mı değil mi bakmıştım o dönem. Bir de ateşi ağlarken ya da kat kat gitmişken ölçme bir kat soy zıbınla bi 5 al dursun sankinken ateşini ölç daha doğru olur

• Beğen
Reactions: The
Haha şimdiki bebekler zaten daha bir gözleri açık daha biliyorlar dünyayı😂 Cem Yılmaz'ın dediği gibi dayadık anne karnında folik asitleri🤣 bak bunu izle mutlaka kopmuştum ben😂

Ahahhaha bunlar yürüyen folik asit 🤣 dün kalça ultrasonunda bizim bebe yan döndü doktor diyor hop hop tut napıyor bu dönğyor nasıl ya diyo 🤣 dedim folik asit bebesi bunlar 🤣

İyi geceler kızlar bebegi kuvezde kalanlar yardımcı olabılır mı
3 kez gordum bebegımı ama 2 3 dakıka her seferınde ama gözlerini hic acık görmedım normal mi sizce ?
Canım normal benim bir kızım 13 diğeri 20 gün kaldı zaten toplasan hafta da 2 görüş günüydü 5 dk gösteriyorlar 20 günde toplam 2 kez gözü aşık görmüşümdür hep uyuyordu 🤣
Uykucu diyorduk onanki hala uyuyor çok uykucu 🤣🧿 rop muayenesi temiz şükür 🙏🏻
Diğer 13 günlük kızım da öyle hep gözü kapalıydı çünkü görüş saatinden önce bebekleri besliyorlar uyumaları normal bakımları yapıp besleyip aileyi görüşe alıyorlar o sayede bebek huzurlu oluyor korkma

Kızlar SMA comfort nereden alınıyor bulamadım eczanelerde
E bebekte ben 1 numara bulamadım eczane buldum bir tane depodan getirttiriyor bize her alışta 4 kutu alıyorum ben iki bebek olduğu için gece bir anda biter kalırız öyle diye depolarda kolay bulunuyor eczaneleri ara hangisinde var ya da gettirir öyle git kuzum o eczaneye daha kolay olur gezme hepsini

Bugün benim sorularim bitmiyordu 😀🙈 mama veren kızlar kaç saatte bir veriyorsunuz mesele emzirsenizde mama veriyor musunuz ? Ben emziriyorum hem sağ hem sol ama yine de 15 dkk sonra mama istiyor yaa acaba sütüm mü yetmiyor anlamadım o yüzden de sık mama içmeye başladı her 3 saatte bir falan geceleri hariç sadece
Canım benimde sürüm yine azaldı galiba elimle sıkınca gelmiyor bebekler de sinirleniyor emmeyi bırakıyor kavga ediyor ağlıyor bakıyorum gelmiyor ağızları boş akmıyor kenarlardan sanırım yine gitti.
Yine o yüzden full mamaya döndük 54 günlükler 3 saatte bir mama içiyorlar 90 cm bazen 60 cc içiyorlar gece hep 90 cc ama gündüz değişiyor 60 içtikleri de oluyor gündüz 2.5 saatte bir açıkıyorlar gece 3-4 saatte bir acıkıyorlar bazen gece 120 cc içen bebeğim bile oldu son 2 gündür zaten kilo olarak ikizinden 100 gr önde o yüzden bi 30 cc fazla içiyor günlük
Bir de verdiğin mamaya göre değişir aptamil çok fazla protein ağırlıklı ağır bir mama onda mesela 2-3 saat 3-4 saatte bir olabilir içeriği ağır hemen açıklayabilir hemen sindirilmiyor aptamil ama sma hipp gibi markalar sindirimi kolay hafif mamalar
Bir de bebekten bebeğe değişir tabi mide kapasitesi kusması falan

Kızlar herşey üst üste geldi sağ memem sanırım mastit oldu çok acıyor orta kısmı ateşim 38, banyo ettim masaj yaptım ama hala ateşim 38 bide saginca süt gelmiyor 20 CC anca çıktı antibiyotik almadan geçmez dimi
Kuzum o kitleyi elinle masaj yaparak ezerek açman lazım 2 saatte bir sürekli sağ gelmese bile sağarken elinle kitleye bastır koltuk altından meme ucuna kadar iyice bastır masaj yap sağarken açılıyor

valla pahalı ama en azından aksam prima premium -daha iyisi harmonie süper- kullan canım saat 12 de değiştir 8 de bile yenilesen asla pişik olmuyor kaka hariç pahalı bezlerde çişte pişik olma zor oluyor gündüz de istediğin
Aynen bende gece prima premium takıyorum 6 saat çizgi bez kalıyor taşma sızma koku yapmıyor gece değiştirmiyorum alt şükür pişikte yapmıyor akşam son kez molfixi çıkarıp prima takıyorum sabah prima çıkarıp çiz dolu bezi çıkarıp molfix takıyorum gündüz 2-3 saatte bir bez değişiyoruz molfix takıyorum aslında molfixte gece çizili bezi tutuyor sızdırmıyor ama çiş kokutuyor ya da bebek çok ayaklarını teperse çok hareket ederse gece molfix kayıyor poposundan öyle altına işemiş oluyor tepinmekten 🤣 yoksa molfixte başarılı sürekli gece alt değişirim dersen molfixte iyi ama ben gece çişli bez değişmiyorum o yüzene prima takıyorum hem daha hafif bi bez çiş ağırlaştırıyor zaten bir de bez ağır olunca huzursuz oluyorlar Niqu Niqu

Ay kp demiştim ya taktı bir çocuk ateşi var gibi diğerinden daha sıcak falan diyor sürekli diye. Eşimde kp den güç alarak sürekli bu çocuk niye diğerinden daha sıcak hasta mı ateşimi var diyordu bende sürekli getir ateş ölçeri ölç çok biliyorsan bak ne bileyim ben diyordum o sinirle yani olabilir diyorum senin vücut ısınla benimki bir mi farklı birey onlar da nasıl ısıları aynı olsun birinin ateşi ölçüyoruz 36.5 diğerini 36.8 yani her defasında 0.3 fark var ısılarında olabilir yani iki ayrı insan bunlar öyle değil mi kızlar? Ay ailecek delirttiler beni dün de burun temizliyorum çocuklar aç ağlıyor hemen temizleyip besleme derdindeyim stres olmuşum hastanede kan aldılar her yerleri kan daha duşa sokucam falan kafam da milyon iş dönğyor daha kendim kahvaltıyla duruyorum eşim işten gelmiş sigarasını içmiş saat olmuş akşam 8 başımda dikiliyor bu çocuk diye sıcak ateşimi var en son patladım ya dedim her gün aynı muhabbet sıkıldım artık babandan da sende de bi sus her akşam sen ölçüyorsun artık neyine inanmıyorsun yok ateşi ne istiyorsunuz daha benden diye bi sinir boşalmadı yaşadım ağzıma geleni saydım arada da sövdüm tutamadım kendimi sonra akıllanmadı gece beslemeye uyandım çocukların ikisi de aynı anda ağladı komşuların yatak odası bizle birleşik rahatsız olmasınlar diye eşimi uyandırdım sen dedim al ikisini aynı anda besle bende o sıra altlarını son kez alayım uyanmasınlar mama içerken alt alınca uyanmıyorlar uykulu oluyorlar mayışık oldukları için elim başladı yine bu çocuk hala sıcak neden ya diyorum içinde atlet üstünde tulum ayağında çorap üstünde Müslin battaniye var açlıktan ağlıyor kendini kasmış normal ısısı yok ateşi diyorum yok yok babam da fark etti bu çocuk sıcak tutturmuş gece 11 aldım Ayşe ölçeri yine ölçtüm ateşi her gün olduğu gibi aynı 36.5 biri 36.8 diğeri… gece yine patladım yarın dedim annenlere gidicez bu muhabbeti bir daha babandan duymak istemiyorum senden de duymak istemiyorum bu çocuklara 7/24 tek başıma ben bakıyorum hiçbirinizin onlarla ilgili bir bok bildiği yok huyunu suyunu bilmiyorsunuz ne anlatıyorsunuz bana dedim yine çıkıştım bi , benim çocuklarım hakkında ne sen ne annen ne baban ne bi başkası kimse fikir sahibiolmasın kimsenin söz hakkı ds yok bu konu burada kapanmıştır diye bağırdım gece gece çocuklar ds uyandı tabi.. ben yine uyandıklarına delirdim bıraktım eşime yediğin boku temizle ikisini de ben gelene kadar uyutmuş ol dedim sinirle çıktım odadan artık anladı herhalde haklı olduğumu 30 dk sonra odaya gittim o sıra biberonları temizledim kaynattım baktım uyutmuş yanlarına yatmış neyse dedim uyutmayı becerdin 4 saat deliksiz uyudu çocuklar bahaneyle 🤣 ay ama haksız mıyım anasından babasından duyduklarını 1 hafta bana eziyet ediyor..
kp diyor ateşleri var bu 1 Hafta evde ateşleri ver diye dolanıyor hastanolmayan çocuğu sözleriyle hasta edecek bende panikliyorum her gün ateş ölçüyorum deli gibi
kp diyor bu çocuk rahatsı görünüyor bu 1 hafta neyi var acaba kansızlıktan mı bak babam anladı diye dolanıyor
Kp bi hafta diyor bu çocuğun bi sıkıntısı var ıkınıyor kıp kırmızı Oluyor eşim 1 hafta aynı şeyi tekrarlıyor evde ya diyorum babamlara gittiğimizde daha probiyotik vermemiş oluyorum uykudan önce veriyoruz biliyorsun normal probiyotik vermedik ıkınıyor çocuk kaka yapıyor gaz çıkarıyor çocuk yani bu biz bile kabızken ya da gaz çıkarmak için ıkınıyoruz artık böyle örnekler veriyorum anladın diye yokkk
Kp diyor bu çocuk niye yemiyor yine m isarılık olacak eşim hop o haftaki konumuzu o yapıyor başımın dibinde aynı şeyi 1 hafta tekrarlıyor ya diyorum 2 aylık olacaklar ne sarılık mı kaldı Allah aşkına
Kp diyor cildi isilik olmuş hasta mı bu çocuk eşim diyor isilik hastalık mı eyvah napsak ki ya sabır diyorum sabır istiyorum diyorum anladın mı ne istiyormuşum o da bir de cevap veriyor sabır istiyorsun diyor ya bi çarpışan bir de cevap veriyor …
Bugün yine kv kere gidiyoruz bu akşamın konusu ne olacak acaba çocuklarda ne bok bulacaklar merak ediyorum isilikleri geçti kalça ultrasonları iyi hırıltıslrı kesildi vücut ısıları hala aynı bakalım bugünün konusu ne 😟 umarım gece sinir krizim işe yaramıştır da eşim bu hafta da papağan rolüne girmez …. Napıcam ben deliricem yoksa
Hayır kp de terlisyorum ateşi mi var diyo yo gayet sağlıklılar hiçbir şeyi yok ateşi yok ölçtüm diyorum surat ifadem sinirli bir şekilde anlamıyor adam hala aynı şeyi tekrarlıyor olsun ateşi de olur çocuğun ateşi var bu çocuk rahatsız diyor ya diyorum hayır yok bir şeyi iyi yok yok bu çocuk rahatsız baksana hep uyuyor ateşi olmasa açar gözünü diyor napayım yani daha ne diyeyim çocuk uyuyor diye hasta oluyor🤣 sinirlerim bozuldu cahil mi yaşlılık mı ne bunun adı

Kuzum o kitleyi elinle masaj yaparak ezerek açman lazım 2 saatte bir sürekli sağ gelmese bile sağarken elinle kitleye bastır koltuk altından meme ucuna kadar iyice bastır masaj yap sağarken açılıyor
Kuzum elhamdülillah sagabildim rahatladı memem bebekte tekrar tuttu çok şükür 🤲🏻

Sabah hafif bı hırıltısı var gibiydi emzirdikce geçiyor aslında ama ateşini ölçüyorum 36.9- 37 falan geliyor. Şimdilik işte arada buhar falan veriyorum sık emzirmeye çalışıyorum kuzum inşallah artmaz bilemedim ya en korktuğum şeylerden biriydi bu yenidoğanken hasta etmek :KK43:
Kuzum hırıltı bazen alyada da oluyor sonra boğazını temizler gibi ses yapıyor geçiyor süt sanırım gıcık gibi yapıyor yada burnu tıkalı olabilir mi cansuda demişti burnunu temizleyince geçti diye

• Beğen
Reactions: The
Kızlar ben sadece koltuk altı için ateş ölçer almıştım 36.5 çıkıyor ama benim bebeğimin alnı çok sıcak kafa ateşini ölçemiyorum dün geceden beri ara ara uyanıyor ama devamlı uyuyor halsiz gibi kafası farklı koltuk altı farklı çıkar mı ateşte

Evet beyaz bi nokta sivilce gibi ama kırmızı değil. Ay inşallah geçer kendiliğinden benimki de. Bişey kullanıyor musun sen emzirirken tahriş olmasın diye
Geçer bence kafana takmamaya çalış. Çok aşırı ağrı sızı olursa garmastan pomat kullanıyordum dr.um yazmıştı. Şimdi o kadar olmuyor. Google a baktığımda süt incisi diye bir şey çıktı beyaz nokta için, bi çeşit tıkanıklık gibi. Emdikçe geçiyor sanırım

Ay kp demiştim ya taktı bir çocuk ateşi var gibi diğerinden daha sıcak falan diyor sürekli diye. Eşimde kp den güç alarak sürekli bu çocuk niye diğerinden daha sıcak hasta mı ateşimi var diyordu bende sürekli getir ateş ölçeri ölç çok biliyorsan bak ne bileyim ben diyordum o sinirle yani olabilir diyorum senin vücut ısınla benimki bir mi farklı birey onlar da nasıl ısıları aynı olsun birinin ateşi ölçüyoruz 36.5 diğerini 36.8 yani her defasında 0.3 fark var ısılarında olabilir yani iki ayrı insan bunlar öyle değil mi kızlar? Ay ailecek delirttiler beni dün de burun temizliyorum çocuklar aç ağlıyor hemen temizleyip besleme derdindeyim stres olmuşum hastanede kan aldılar her yerleri kan daha duşa sokucam falan kafam da milyon iş dönğyor daha kendim kahvaltıyla duruyorum eşim işten gelmiş sigarasını içmiş saat olmuş akşam 8 başımda dikiliyor bu çocuk diye sıcak ateşimi var en son patladım ya dedim her gün aynı muhabbet sıkıldım artık babandan da sende de bi sus her akşam sen ölçüyorsun artık neyine inanmıyorsun yok ateşi ne istiyorsunuz daha benden diye bi sinir boşalmadı yaşadım ağzıma geleni saydım arada da sövdüm tutamadım kendimi sonra akıllanmadı gece beslemeye uyandım çocukların ikisi de aynı anda ağladı komşuların yatak odası bizle birleşik rahatsız olmasınlar diye eşimi uyandırdım sen dedim al ikisini aynı anda besle bende o sıra altlarını son kez alayım uyanmasınlar mama içerken alt alınca uyanmıyorlar uykulu oluyorlar mayışık oldukları için elim başladı yine bu çocuk hala sıcak neden ya diyorum içinde atlet üstünde tulum ayağında çorap üstünde Müslin battaniye var açlıktan ağlıyor kendini kasmış normal ısısı yok ateşi diyorum yok yok babam da fark etti bu çocuk sıcak tutturmuş gece 11 aldım Ayşe ölçeri yine ölçtüm ateşi her gün olduğu gibi aynı 36.5 biri 36.8 diğeri… gece yine patladım yarın dedim annenlere gidicez bu muhabbeti bir daha babandan duymak istemiyorum senden de duymak istemiyorum bu çocuklara 7/24 tek başıma ben bakıyorum hiçbirinizin onlarla ilgili bir bok bildiği yok huyunu suyunu bilmiyorsunuz ne anlatıyorsunuz bana dedim yine çıkıştım bi , benim çocuklarım hakkında ne sen ne annen ne baban ne bi başkası kimse fikir sahibiolmasın kimsenin söz hakkı ds yok bu konu burada kapanmıştır diye bağırdım gece gece çocuklar ds uyandı tabi.. ben yine uyandıklarına delirdim bıraktım eşime yediğin boku temizle ikisini de ben gelene kadar uyutmuş ol dedim sinirle çıktım odadan artık anladı herhalde haklı olduğumu 30 dk sonra odaya gittim o sıra biberonları temizledim kaynattım baktım uyutmuş yanlarına yatmış neyse dedim uyutmayı becerdin 4 saat deliksiz uyudu çocuklar bahaneyle 🤣 ay ama haksız mıyım anasından babasından duyduklarını 1 hafta bana eziyet ediyor..
kp diyor ateşleri var bu 1 Hafta evde ateşleri ver diye dolanıyor hastanolmayan çocuğu sözleriyle hasta edecek bende panikliyorum her gün ateş ölçüyorum deli gibi
kp diyor bu çocuk rahatsı görünüyor bu 1 hafta neyi var acaba kansızlıktan mı bak babam anladı diye dolanıyor
Kp bi hafta diyor bu çocuğun bi sıkıntısı var ıkınıyor kıp kırmızı Oluyor eşim 1 hafta aynı şeyi tekrarlıyor evde ya diyorum babamlara gittiğimizde daha probiyotik vermemiş oluyorum uykudan önce veriyoruz biliyorsun normal probiyotik vermedik ıkınıyor çocuk kaka yapıyor gaz çıkarıyor çocuk yani bu biz bile kabızken ya da gaz çıkarmak için ıkınıyoruz artık böyle örnekler veriyorum anladın diye yokkk
Kp diyor bu çocuk niye yemiyor yine m isarılık olacak eşim hop o haftaki konumuzu o yapıyor başımın dibinde aynı şeyi 1 hafta tekrarlıyor ya diyorum 2 aylık olacaklar ne sarılık mı kaldı Allah aşkına
Kp diyor cildi isilik olmuş hasta mı bu çocuk eşim diyor isilik hastalık mı eyvah napsak ki ya sabır diyorum sabır istiyorum diyorum anladın mı ne istiyormuşum o da bir de cevap veriyor sabır istiyorsun diyor ya bi çarpışan bir de cevap veriyor …
Bugün yine kv kere gidiyoruz bu akşamın konusu ne olacak acaba çocuklarda ne bok bulacaklar merak ediyorum isilikleri geçti kalça ultrasonları iyi hırıltıslrı kesildi vücut ısıları hala aynı bakalım bugünün konusu ne 😟 umarım gece sinir krizim işe yaramıştır da eşim bu hafta da papağan rolüne girmez …. Napıcam ben deliricem yoksa
Hayır kp de terlisyorum ateşi mi var diyo yo gayet sağlıklılar hiçbir şeyi yok ateşi yok ölçtüm diyorum surat ifadem sinirli bir şekilde anlamıyor adam hala aynı şeyi tekrarlıyor olsun ateşi de olur çocuğun ateşi var bu çocuk rahatsız diyor ya diyorum hayır yok bir şeyi iyi yok yok bu çocuk rahatsız baksana hep uyuyor ateşi olmasa açar gözünü diyor napayım yani daha ne diyeyim çocuk uyuyor diye hasta oluyor🤣 sinirlerim bozuldu cahil mi yaşlılık mı ne bunun adı
Erkekler hiçbir bok bilmeyip çok bir şey biliyormuş gibi davranıyor ve gerçekten sinir bozucu çok haklısın ama yapacak bir şey yok laftan anlamazlar benim eşim de bazen çok saçmalıyor. Oh bebekleri kaptırıp nasıl çıkmışsın ama odadan 🤣🤣🤣 herhalde artık akıllanır

Kızlar ben sadece koltuk altı için ateş ölçer almıştım 36.5 çıkıyor ama benim bebeğimin alnı çok sıcak kafa ateşini ölçemiyorum dün geceden beri ara ara uyanıyor ama devamlı uyuyor halsiz gibi kafası farklı koltuk altı farklı çıkar mı ateşte
Canım benimde öyle şuan kafası avuç içimde daha sıcak geliyor elime ama koltuk altı ateş ölçer 36.5 diyor şimdi baktım da üstünde içinde atlet zıbın üstünde fermuarlı ince tulum var ayağında çorap oda ısısı da 25.6 oda sa sıcak aslında bir de kucağıma alıyor iyice sıcaklığın çocuk ama koltuk altı normal ateşi. Doğru ölçüm zaten önce kulak içi sonra koltuk altı en son alından ölçüm. Alından ölçüm yanıltır derler ben her gün ölçüyorum hep ateşleri aynı ne aşağı ne yukarı sabit 36.5 diğeri 36.8 internette baktım 37.5 ve üzeri çocuklarda ateş var demekmiş

Canım benimde öyle şuan kafası avuç içimde daha sıcak geliyor elime ama koltuk altı ateş ölçer 36.5 diyor şimdi baktım da üstünde içinde atlet zıbın üstünde fermuarlı ince tulum var ayağında çorap oda ısısı da 25.6 oda sa sıcak aslında bir de kucağıma alıyor iyice sıcaklığın çocuk ama koltuk altı normal ateşi. Doğru ölçüm zaten önce kulak içi sonra koltuk altı en son alından ölçüm. Alından ölçüm yanıltır derler ben her gün ölçüyorum hep ateşleri aynı ne aşağı ne yukarı sabit 36.5 diğeri 36.8 internette baktım 37.5 ve üzeri çocuklarda ateş var demekmiş
Kız evin baya sicakmis o şekilde bana baya kalın geldi giydirdiklerin 🤔 benim temassız ates ölçer. Tam net olctugunu hic sanmıyorum, sanırım daha düzgün bir atesolcer almam lazım benim de

Ben bugun sordum merak etme gozlerı var açıyor dıye güldü

Ama ben de ilk gun aglar gıbı oldum baktım zıpladı hemen sustum gercekten hıssedıyolar cok sukur bugunkı gunumuze dıyelım sabırla bekleyelım canım hayırlısı olsun ınsallah sifalar versin Allah ım🤲🏻
Eşim inanmamıştı görünce anladi yavrularımız gerçekten hissediyor

Kuzum hırıltı bazen alyada da oluyor sonra boğazını temizler gibi ses yapıyor geçiyor süt sanırım gıcık gibi yapıyor yada burnu tıkalı olabilir mi cansuda demişti burnunu temizleyince geçti diye
Valla kuzum bilmiyorum inşallah öyledir. Buhar verip aspiratör ile temizledim burnunu öyle aman aman bir şey çıkmadı. İnşallah ben yanılmış olayım kuzum 🤲🏻

Erkekler hiçbir bok bilmeyip çok bir şey biliyormuş gibi davranıyor ve gerçekten sinir bozucu çok haklısın ama yapacak bir şey yok laftan anlamazlar benim eşim de bazen çok saçmalıyor. Oh bebekleri kaptırıp nasıl çıkmışsın ama odadan 🤣🤣🤣 herhalde artık akıllanır
Ay inşallah akıllanır ya 😒😅
Bir kere de bebekler uyurken odaya telefon flaşını açmış çocuğun suratına tutuyor ve benimle konuşarak girmişti ve bu ilk değil hep öyle yapıyor karanlıkta görmüyorum ki diyor 100 kez uyardım koridor ışığını aç kapıyı aç odaya ışık öyle gelsin gir konuşmana gerek yok fısılda kulağıma diyorum yok 100 kez aynı şeyi yapınca ve çocuk suratına flaş gelip uyanınca sen dedim gel uyan kaldırdım gece 3 de bunu sabahta işe gidecek kalk dedim beslenme saati geldi çocukları besle altlarını aldım zaten gece daha almıyorum ben dedim uyuyorum sen besleyip çocukları geri yatır bütün gece 2 kez çocuklar kalktı zaten ikisinde de bunu uyandırdım ona yaptırdım biberonları da yıkattım mamayı da hazırlattım çocuk ağladı aynı onun gibi yaptım bu çocuk niye ağlıyor beceremedin mi bakmadın mı diye başının etini de yedim ama onu uyarmıştım bir daha odaya bu şekil girersen bütün gece sen bakarsın şaka yapıyorum sandı herhalde ciddiydim.. sabah işe ölü gibi gitti dedim bir daha yapmaz akıllandı yapmadı şükür o gün bugündür bırak fısıldamayı gerekmedikçe konuşmuyor mesaj yazıyor 🤣 bırak ışığı eliyle yoklayarak karanlıkta yolunu buluyor iyi oldu anlamıyorlar diğer türlü.. en son gece melise bağlıyordu 🤣 kızım ne istiyorsun benden neden sürekli ağlıyorsun daha ne yapabilirim ne istiyorsun benden diye bağırıyordu 🤣🤣 Tabiki onalrı öyle bırakıp uyumadım bir kulağım yarım açık göz izledim 🤣 çok komikti gece boyu çabası

Arkadaşlar anadolu yakasında iyi bir doktor uygun orta halli bi hastane önerebilir misiniz? İyi bi kadın doğumcu 🙏🙏🙏

X