2024 ikiz gebelik

Ben daha çok ikiz yatak, besik, park yatak, arabalara meraklandım siz aldiniz mi
Ben pregonun arkalı önlü olan bebek arabasını almayı çok düşündüm ama kime sorsam önermedi 1.5 yaşından sonra zaten kullanılamıyormuş sonra pregonun yan yana arabasını gördüm civilde çok hafif kolay katlanıyor onu aldık biz

Ben daha çok ikiz yatak, besik, park yatak, arabalara meraklandım siz aldiniz mi
Ben şuan 17. Haftama girmek üzereyim mobilyaları 7. Ayda mobilya almayı düşünüyorum. Öncelikle ufak tefeklerden başladım. Hastane çıkışı birer takım aldım. 3-6 aylıklardan 1 er takım aldım. Çorap biberon emzik falan aldım işte. Şimdi ben büyük ihtimalle temmuzun 15 ile ağustosun 10 u arası doğum yapacağım ve yazın çok sıcak oluyor. Mesela kaç zıbın kaç üst kaçt alt hangi bedenden kaçar tane almalıyım arayışına girdim

İçinize sinen dr gidin tabiki ben kocaelideyim siz?
Benim minnoşlar doğdu çok şükür 13 gün bir kızım küvezde kaldı 20 gün diğer kızım sonra kavuştuk çok şükür
Merhaba ben de çift yumurta ikizlerine hamileyim 13 haftalık Kocaeli deyim Dr araştırıyorum siz kime gitmiştiniz?

Merhaba ben de çift yumurta ikizlerine hamileyim 13 haftalık Kocaeli deyim Dr araştırıyorum siz kime gitmiştiniz?
Benim tüp bebek doktorunda tüm süreci onunla tamamladım doçent dr Şeyma Fenercioğlu hayatımda iyi ki tanıdım dediğim birisi Erkan Türköz var çok tercih ediyorlar onu düşündünüz mü şuan kime gidiyorsunuz

Kızlar detaylı ultrason için İstanbul Anadolu yakasında önerebileceğiniz bir perinatalog var mi?

Benim de tüp bebek Şeyma hoca doktorum kendisine henüz sormadım ilk üç ay bakıyor diye duymuştum çok iyi bir hoca evet kendisine bu gidişimizde rica edeceğim eğer kabul etmezse diye dr araştırmak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…