2024 ikiz gebelik

İçinize sinen dr gidin tabiki ben kocaelideyim siz?
Benim minnoşlar doğdu çok şükür 13 gün bir kızım küvezde kaldı 20 gün diğer kızım sonra kavuştuk çok şükür
Ne güzel Rabbim sağlık sıhhat versin bebislerinize bende izmirdeyim bakalim umarim gönlüme göre bir doktor bulurum

Merhaba benimde tek kese tek plesanta şuan 35+4 üz sizin bu haftalarda aralarında kilo farkı var mıydı acaba bizim 300 gram fark oluşmuş malesef ama 2 hafta önce aynıydılar
Merhaba sevgili anne, normal fark oluşması çünkü tek plesenta, bizde sonralara doğru fark azalmıştı. Tranfüzyon olmadıktan sonra bence fazla kafaya takmayın zaten son 1 hafta 10 gün belki de o da şansınız varsa. 500 gr farkla doğdular ama hiçbir sorun yaşamadık.

Çok teşekkürler yazdıklarınız o kadar iyi geldi ki... Umarım her şey çok güzel olacak.

Selammm ikiz anneleri, bende yaniniza geldim:) henüz çok minikler ama tecrubeleri dinlemeye ihtiyacim var. İstanbulda olup hem perinatolog hem yogun bakimin oldugu hastane bilginiz var mi ? Ben gecen hafta doktora gittim ve ikisinin oldugu bir hastane tercih etmemi onerdi

Merhaba canım hayırlı olsun.Banada ozeldeki doktorum aynı şeyi söylemişti.Benim daha önceden gecirdigim,pihtilasmadan kaynakli damar tıkanıklığım olduğu için özel hastanelerin kabul edeceği bir hasta değilim malesef çünkü her an emboli atma riski var.Doktorum bu konuda en iyi yerin Zeynep Kamil hastanesi olduğunu söyledi.2 aydır orda perinatoloji'nin takibindeyim cokta memnunum.Doktorum Mucize hanım genel olarak tüm sorularıma yanıt alabiliyorum bebekler dışında benim rahatsizligimlada yakından ilgilenip sürekli takip ettiriyor.

Çok geçmiş olsun. Peki doğumu da Zeynep Kamilde mi yapıcaksın?

Çok geçmiş olsun. Peki doğumu da Zeynep Kamilde mi yapıcaksın?
Teşekkürler.Cok istemesemde şuan ki şartlarda öyle görünüyor.Yani aslına bakacak olursanız kötü yorumda almadım geçen sene bir tanıdığımizin kızı Acibadem'de doğum yapacaktı orada takipteydi 7.ayinda sıkıntı çıkınca direk Zeynep Kamile gönderdiler 1 ay orada yattı dogumuda orda oldu erken doğum olmasına rağmen çok memnun bebegide 10 gun kuvezde kaldı banada hiç özele gitme orda devam et dedi.Doktorumuzda aynı kisiymis

Tebrikler şimdiden
Ben daha doğum ekibimi seçmedim, süreç ne gerektirirse ona göre ilerleyeceğim ama doktorunuzun dediği gibi en azından doğum hastanesi hem bebek yoğun bakım üniteli hem de anne bebek dostu bir hastane olmalı.

Hayırlı olsun canım kaç haftalıksın tek yumurta mı çift yumurta mı

Ben de 6+6 haftalık çift yumurta ikizi annesiyim. Bugün kontrolde birinin kalp atışını duyduk ama diğerini duyamadık erken mi acaba? Biri 4mm dedi diğeri 3mm. 7mm ye kadar duyulmaması normal dedi doktor ama bebeklerin ölçüsü normal mi emin olamadım

Ben kalp atışlarını 8.haftada duydum hatta o gün öğrendim ikiz olduklarını da

Merhaba güzel ikiz anne adayları
Bebelerimi gördüm bugün çok güzeller aralarında 2 günlük fark var. Doktor her şey çok güzel görünüyor dedi

Merhaba güzel ikiz anne adayları
Bebelerimi gördüm bugün çok güzeller aralarında 2 günlük fark var. Doktor her şey çok güzel görünüyor dedi
Maşallah aralarında fark olması çok normal kaç haftalık bebişler

Sevgili ikiz anne adayları kıyafet almaya başladınız mı? Hangi bedenden ve hangi parçadan kaçar tane almalıyız? Bilgisi olan yazabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…