2024 ikiz gebelik

Doğru nasıl öyle bıraktılar 17 çok riskli 25 altına düştü mü riskli diyorlar hatta benim doktorum 30 un altına düşmesini istemiyoruz bu haftalarda Allah korusun erken doğum olsaydı ne olacaktı ilgilenmeleri lazımdı . Benimde çarşamba günü ölçüldü 37 idi kanama gördüğüm gün perşembe gününe doktor uzunluğu çok iyi haftana göre dedi ama söylemedi tabi ben yine dikkat ediyorum kalkmıyorum yürümüyorum ikizlerde birden olabiliyor. Sizde iyicene dinlenin bu bir kaç gün bir hafta sizin için çok önemli dikişlerin tutması için

İlaç tedavisi hangisi progestan ve pruluton mu

Grbz46 ile karıştırdım siz doğum yapmıştınız yeni serklaj yapan oydu

Küveze girib girmemeleri önemli değil sadece iyi olsunlarda kaç gun kalıcaklarsa sabırla beklerim maşAllah diyelim bebeklerine canım darısı başıma inşAllah

Kızlar 2 gündür boğazım , burnum kuruyup yanıyor bu neden ola bilir ? Sıcak çay , su içiyorum ama fayda etmiyor . Hastada değilim sadəcə kuruyup yanıyor . Bu ayın 12 si de sezeryana giricem . Eğer düzelmezse beni almazlarmı sezeryana ?

Kızlar selam, 5 gün önce kontrolde rahim ağzı 22 çıktı. 29. Haftadayım. Bebelerimden biri bir hafta geriden geliyor. Başka bir sorun görmediği için takipte kalalım dedi. Biri 1.150gr diğeri 1.060 gr. Ciğer geliştirici de oldum. Perşembe günü gelişimlerini takip edicez bakalım. Sizce nasıl bebişlerimin kilosu

Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. Maşallah haftanız ilerlemiş baya bizlerede bu haftaları görmek nasip olur inşallah. Serklaj dikişiniz varmı.

Kızlar merhaba. 5+3 te kanama ile hemen doktoruma gittim. Progestan iğne ve iki serumdan sonra karından USG baktık. İkinci bir kese var ama net değil dedi. 2 gün sonra 5+5 tekrar kontrole gittiğimde ilk kesemde küçük bebişimizi diğer kesemizde de yolksacı gördü. O da bir kaç güne kendini gösterir dedi. Hepimizin hamileliği sağlıkla ilerlesin inşallah. İlk hamileliğim ve tedirginliklerim var ama önce Allah'a, sonra bebeğime ve vücuduma güveniyorum. İnşallah sağlıkla bitireceğiz bu süreci. Çok yeniyim aranıza geldim. Tecrübelerinize ihtiyacım var

Alırlar canm niye almasınlar hamilelikte oluyor ve yaz havalar çok sıcak kuruması gayet normal bide klima veya vantilatör kullanıyorsan daha da kuruyor canm sıkıntı etme inşallah bir sorun olmaz. Yaa ne güzel heyecan var mı inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın miniklerini sonra duygularını yazarsın bize . Benimde 10 hafta var planlı sezaryene bakalım inşallah planladığımız gibi olur

Kiloları bence az değil bilmiyorum yine ama beş gün önce bu kilodaysalar beş gün içinde bebek günde 30 gram alsa biraz daha büyürler canm sağlıkla gelsin ciğer geliştirici bir doz yaptınız demi? Bide daha önce rahim uzunluğu nasıldı ? Bende 29 haftada ciğer geliştirici yapacam nasipse ve 32 haftada yapacam

Gözünüz aydın inşallah sağlıkla kucağınıza aldığınız günü de burda böyle paylaşırsın

Perşembe gideceğim bakalım. İkisi de 1250 üzeri olur umarım
Bana 24 saat arayla vurdular, doktor o şekilde reçete etti. Şimdi bebekleri belli bir haftaya getirene kadar perinatologla ilerleyeceğiz. Siz kaçıncı haftadaydınız? Umarım kolaylıkla güzelce büyüterek ilerletiriz gebeliklerimizi

Olurlar olurlar inşallah merak etme iyi düşünelim iyi olsunlar beneklerimiz bende 25+3 haftadayım şuan benim doğuma daha var Allah kısmet ederse 10 hafta sonra doğum

Teşekkür ederim canım yazdığın için . Evet çok heyecanlıyım ve sancılarım çok olduğu için çabuk gelmesini istiyorum o günün . Dayanamıyorum artık her gün ağlıyorum . Ama anne olmak onları hiss etmek çok güzel bir duyqu inşAllah çıktığımda kucağıma aldığımda neler hiss etdim hepsini yazarım bende merak ediyorum o duyquyu . Ay canım sende inşAllah sağlıcakla alırsın bebislerini kucağına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…