2024 ikiz gebelik

Merhaba sevgili anneler. Ben de 10 haftalık ikiz gebeyim. Gebeliğim de sürprizdi ikizler de. Şu an hala bu fikre alışmaya çalışıyorum. Sizlerin mesajlarınızı okuyorum. Yazamıyordum okudukça enerjinizden güç aldım. Yolum uzun endişelerim çok. İnşallah hepimiz sağlıkla kucaklarımıza alırız bebişlerimizi.
ikiz oldğunu 10 haftalıkken mi anlamıştı doktorunuz. İkizler en baştan görünüyor mu yoksa sonradan çıkabiliyor mu

ikiz oldğunu 10 haftalıkken mi anlamıştı doktorunuz. İkizler en baştan görünüyor mu yoksa sonradan çıkabiliyor mu
Oluyor bazen yani üç aya kadar da bakıyorlar ikiz var mı yok mu ? Önceki doktorum öyle söylemişti ama genelde tek yumurta ikizleri sonradan belli oluyor . Diyelim 5.6 haftalık iken gittiğinde kese oluşmamış yada görünmüyor olabilir 1 ay sonra yani 10 haftalık tekrar kontrole gittiğinde ikinci keseyi görüyor olabilirsin

Oluyor bazen yani üç aya kadar da bakıyorlar ikiz var mı yok mu ? Önceki doktorum öyle söylemişti ama genelde tek yumurta ikizleri sonradan belli oluyor . Diyelim 5.6 haftalık iken gittiğinde kese oluşmamış yada görünmüyor olabilir 1 ay sonra yani 10 haftalık tekrar kontrole gittiğinde ikinci keseyi görüyor olabilirsin
Ama sık sık kontrole gidip detaylı bakıyorsan daha erken fark edersin

hım anlaım teşekkür ederim. 6+1 de gitmiştim ikiz falan demedi ama çok hamile kalmadan önce 5 yumurtam vardı bir umut ikiz olur diye ummuştum😄

5. Hafta kese görünmüştür diye doktora gitmiştik direkt çift kese göründü. Ama bth değerim de anlaşılabilirmiş galiba yüksekmiş şimdi kaç olduğunu hatırlamıyorum da

5. Hafta kese görünmüştür diye doktora gitmiştik direkt çift kese göründü. Ama bth değerim de anlaşılabilirmiş galiba yüksekmiş şimdi kaç olduğunu hatırlamıyorum da
Hamilelik testi yaptırmaya acile gitmiştik pazardı günlerden. Sonuç çıkınca bi acildeki doktor tüp bebek mi demişti aslında ordan anlamalıymışız ama asla anlamadık sevindik demek ki tüp bebek gibi tam yerleşmiş diye 😬

X