2024 ikiz gebelik

Aslında ucuz olan alt üst modellerde var joei de falan da var ama ben bunu daha çok beğendim daha sağlam daha kullanışlı buldum. İnternette özellikleri dışında hepsi güzel görünüyor. Ama kalitesini anlamak için mutlaka gidip görmek lazım. Tabiki miniklerimiz için her şeye değer. Elimizden geldiğince herşeylerini en iyi şekilde yaptık inş sağlıkla gelip kullanırlar minik adamlarım🫠😊
Bi bakayım da bende ona göre alcam..Amin inşallah canım sağlıkla dogsunlarda bizler elimizden geldiğince onlar için en iyisini yapmaya çalışcaz 😊

Aynen bende ağrılar çoğaldı ve çok kötü ağrıyor Allah yardımcımız olsun 🥺 ev isleri bile yapanlyorum artık
Bende de Bel ağrısı başladı 1 haftadır. Bide gece bacaklarıma kramp giriyor. İlaçta kullanıyorum ama uykumdan uyandırıyor. Göğüs büyüdüğü için yatakta dönmek bile zorluyor şimdiden son aylarda napcaz hiç bilmiyorum 😀😀

Merhaba Arkadaslar
Uzun zamandır forumu ziyaret edemiyorum.30+4 de bebislerimden biri kesesini deldigi icin şu sızıntısı ile 3 hafta hastanede yattım.Cok şükür bebeklerim 33+4 de dünyaya geldi.Evet malesef beklendiği gibi şuan kuvezdeler oğlum iyi durumda maşallah ama kızımın durumu biraz daha sıkıntılı doğum esnasında anne karnındaki sıvıyı yuttuklari için ciddi enfeksiyon kapmış ve kilosuna düşük.Dualarinizi eksik etmeyin.
Doğuma gelince ikiz olması ve kendi rahatsızlığından dolayı son ana kadar kendimi hep sezeryana sartlamistim.Gece 9 gibi suyum patladı yaklaşık 10 gibi sancılar ve açılma başlayınca doğuma aldilar.Sanci kısmını saymazsak😀kolay bir doğum oldu ve yaklaşık 6 saat sonra normal doğum ile dünyaya geldiler.Rabbim hepinizin yavrularını saglicakla kucagina almayi nasip etsin.Ben henüz kucağıma alamadim ama onları görmek bile dünyanın en guzel en tatif edilemez duygusu
Ya maşallah Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı da nasip etsin size bağışlasın

Kızlar göğüs altıma mideme dayanıyor bazen bebisler sizlerde de oluyor mu o. Bebekler yukarıda olunca azcık yemek yesem sisiyorum nefes almakta zorlanıyorum. Bide gece ne tarafa yatsam sabah kızlarım orda toplanıyor karnımın şekli değişiyor ni tarafı sisiyor 😊

Aynen bende ağrılar çoğaldı ve çok kötü ağrıyor Allah yardımcımız olsun 🥺 ev isleri bile yapanlyorum artık
Bende hamileliğimden beri yapmıyorum iş riskli diye kalkmadım eşim sağolsun yapıyor bekar görümcem var oda yanımda yardım ediyor zaten ilk aylarda anneme taşımdım şimdi hiç yapamıyorum. Ev işleriyle kendinizi yormayın düşünmeyin onları kendi rahatınıza bakın

Bende alt üst düşünüyorum bide biri alt üst ama birbirine dönük tavsiye etti. Oda aklıma yattı gibi 😊 şuan ne ucuz ki canım malesef hersey ateş pahası. Evlatlarımız için değer herseye 😊
Alt üst daha mı iyi diyorsunuz bende şuana kadar hep yan yana olana baktım ama birbirinden ayrılabilen yapışabilen ikiz arabalarından yapıştırmak için aparatları var . Alt üst sevemedim pek sanki daha küçük geliyor bana bende uzun ömürlük olsun istiyorum

Bende de Bel ağrısı başladı 1 haftadır. Bide gece bacaklarıma kramp giriyor. İlaçta kullanıyorum ama uykumdan uyandırıyor. Göğüs büyüdüğü için yatakta dönmek bile zorluyor şimdiden son aylarda napcaz hiç bilmiyorum 😀😀
Bende bacaklarda çok ağrı var kalça kemiklerim ağrıyor gece kendimi çevirince yada kalkıp oturana kadar canım çıkıyor. Yan yattığım için omzum altımda kalıyor oda ağrıyor uyuşuyor . Bel ağrısıda kötü bide kalça kemikleri böyle bir ağrı yok ya . Dediğin gibi son aylarda ne yapacağız hiç bilmiyorum daha 6. ayın başındayız

Kızlar göğüs altıma mideme dayanıyor bazen bebisler sizlerde de oluyor mu o. Bebekler yukarıda olunca azcık yemek yesem sisiyorum nefes almakta zorlanıyorum. Bide gece ne tarafa yatsam sabah kızlarım orda toplanıyor karnımın şekli değişiyor ni tarafı sisiyor 😊
Ben de azcık yemek yiyebiliyorum aynı sebeplerden nasıl kilo alıyorum bilmem 🫠

Benimde öyle kızım yularda sanki göğüs kafesimin altında . 😂 sabahları bende de öyle oluyor bide ben iğne kullanıyorum sanki inadıma yapıyorlar hangi tarafa iğne vuracaksam oraya toplanıyorlar. Ben bir tane beneğimi aşağıda hissediyorum hareketleri aşağıda normal mi o beni korkutuyor biraz

Benim son kontrolde yan yana pozisyona geçmişlerdi. Birinin kafası aşağıda ayakları yukarıda, diğerinin de kafası yukarıda ayakları aşağıda. Bi tarafım üstten çok oynuyo tepikleniyo, bir tarafım alttan. Alttan olan insanı bi rahatsız ediyo ama 🫠

Benim son kontrolde yan yana pozisyona geçmişlerdi. Birinin kafası aşağıda ayakları yukarıda, diğerinin de kafası yukarıda ayakları aşağıda. Bi tarafım üstten çok oynuyo tepikleniyo, bir tarafım alttan. Alttan olan insanı bi rahatsız ediyo ama 🫠
Pozisyonu sorun etmiyorlar çünkü doğuma kadar çok değiştirirler daha

Alt üst daha mı iyi diyorsunuz bende şuana kadar hep yan yana olana baktım ama birbirinden ayrılabilen yapışabilen ikiz arabalarından yapıştırmak için aparatları var . Alt üst sevemedim pek sanki daha küçük geliyor bana bende uzun ömürlük olsun istiyorum
İkili dönüştğren aparatlılar çok ağır oluyor anne için kullanımı zor

Ben hiç kullanmadım ama birkaç kişi öyle tavsiye etti. Yan yana planlarda zorlanırsın diyorlar. Sokakta gezerken kapıdan geçerken bile zor olacak denildiği için bende alt üst düşünüyorum ama bakalım

Benimde öyle kızım yularda sanki göğüs kafesimin altında . 😂 sabahları bende de öyle oluyor bide ben iğne kullanıyorum sanki inadıma yapıyorlar hangi tarafa iğne vuracaksam oraya toplanıyorlar. Ben bir tane beneğimi aşağıda hissediyorum hareketleri aşağıda normal mi o beni korkutuyor biraz
Bisey olmaz sürekli yer değiştiriyorlar zaten. Aklın takılmasın böyle şeylere canım. Keyfini çıkar. Ters bi durum olsa doktorlarımız bize söyler zaten. Bebişler iyi 😊

Allah yardımcımız olsun inşAllah. Birde tansiyonunuz düşüyormu bende bu gün çok fazla düşdü çok kötü başımda ağrı vardı 94/49 olmustu tansiyonum . Tansiyon düşməsinin bebeğe zararı varmı ? . Hemen tuzlu ayran , şerbet tapıb içdim azcık geçdi başımın ağrısı. Ama yinede insan endiseleniyor

X