2024 ikiz gebelik

Kızlar bende ikizlerim 31 haftalık oldu ishal oluyorum bu normalmi ? Yani gun içinde 8 defa falan büyük abdeste çıkıyorum . Yaşayan varmı bu durumu ? İnternetde yazınca doğum belirtisi ola bilir yazılıyor korkuyorum

Kızlar bende ikizlerim 31 haftalık oldu ishal oluyorum bu normalmi ? Yani gun içinde 8 defa falan büyük abdeste çıkıyorum . Yaşayan varmı bu durumu ? İnternetde yazınca doğum belirtisi ola bilir yazılıyor korkuyorum
Sancınız var mı? Doktorunuza da danışın bol su için.

Evet adet sancısı oluyo ve büyük abdeste de bayaq sık çıkıyorum 2 gündür
Doktorunuzla görüştünüz mü? Çünkü sancı ve ishal ikisi birlikte olunca doğum belirtisi diyorlar nişan falanda geliyormuş yapışkan bir akıntı rabbim doğru zamanda kucağımıza almayı nasip etsin

Doktorunuzla görüştünüz mü? Çünkü sancı ve ishal ikisi birlikte olunca doğum belirtisi diyorlar nişan falanda geliyormuş yapışkan bir akıntı rabbim doğru zamanda kucağımıza almayı nasip etsin
Dün yazdım ağrılar ikiz olduğu için oluyor , ishalde yediklerinden ola bilir dedi doktor ama yinede içimde şüphe var napsam bilmiorumki

Aynen bende öyleyim ya her şeyi çok takıyorum. Annelik böyle biseymis demek ki 🥰🥰 . İnşAllah hepimiz sağ salim kucağımıza alırız bebeklerimizi
Bende çok takılıyorum. İnşallah canm🥰. 23 haftalık olduk ama vajina kemiğinde ağrı ve ağırlık hissediyorum hep tuvalete gitme isteği geliyor dakka başı tuvalete gidiyorum bu normal mi sizde de öyle miydi

Bende yarın 32 olacm sat a göre ama çocuklar genelde daha düşük çıkıyor rabbim herkese sağlıklı kucağına almayı nasip etsin

Bende çok takılıyorum. İnşallah canm🥰. 23 haftalık olduk ama vajina kemiğinde ağrı ve ağırlık hissediyorum hep tuvalete gitme isteği geliyor dakka başı tuvalete gidiyorum bu normal mi sizde de öyle miydi
Normal canım bebekler büyüdüğü için baskı yapıyor buda sık tuvalete çıkmana neden oluyo .bendede öle oluyo baskı yapar yapmaz tuvalete koşuyorum 😂😂

X