2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benimde amh düşük 3 kere denedik embriyom gelişmiyor. 6.gun embriyo başka da donmuşum yok 😔
Canım benim ben 7 kez denedim eşim trafik kazası geçirdi engelli kaldı ondan da sperm çıkmıyordu 2 kez de o ameliyat oldu evliliğimizin tadını çıkaramadık inan evlendiğimden beri tedavideyim neler denedim neler bırakmadım sadece Allah hepimize yardım etsin inan en son tedavimde evde iğneleri yaparken ağlıyordum bırakmadığın için olacak diye inşallah devamı gelir sağlıkla alırım kucağıma kucağımıza ama umutsuz olma biliyorum çok zor neler yaşadım buraya gelene kadar ama önemi yok hiç birinin sadece devam et

Canım benim ben 7 kez denedim eşim trafik kazası geçirdi engelli kaldı ondan da sperm çıkmıyordu 2 kez de o ameliyat oldu evliliğimizin tadını çıkaramadık inan evlendiğimden beri tedavideyim neler denedim neler bırakmadım sadece Allah hepimize yardım etsin inan en son tedavimde evde iğneleri yaparken ağlıyordum bırakmadığın için olacak diye inşallah devamı gelir sağlıkla alırım kucağıma kucağımıza ama umutsuz olma biliyorum çok zor neler yaşadım buraya gelene kadar ama önemi yok hiç birinin sadece devam et
Rabbim seni sevindirsin sağlıkla kucağına alırsın. Ben daha yapmayı düşünmüyorum belki ileri senelerde olur ama bu sene artk yapmicam vücudum çok yoruldu

Yok belirtilerin tamamını bir yığın ilaç kullandığım için görmezden geliyorum 😅 eşimi yolladım erken gebelik testi için ama onu da ilk idrarla yapmak lazım değil mi?
Ben ilk idrarla yapmıştım çizgi görünce daha sonraki günler öğlen yaptığım da oldu akşam da yaptığım

X