2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

iyi dediler canım çok sormadım bende çünkü 5 e gitmesi bile benım için mucizeydi
Hadi inşaallah güzel haberlerimizi de paylaşırız ve bu defteri kapatırız hayatımın son 5 senesi hastanelerde ben birde isviçreden gelip gidiyorum bi hayli yorucu

Merhabalar hanımlar bende haziran adetiyle tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyorum hayırlısıyla inşallah tedavi öncesi yumurta kalitesi için vitamin neler kullandınız
Doğal bal arada çörek otu yağı iki üç güne bir. Hergün bir avakado bir yumurta bol yeşillik az karbonhidrat hergün yürüyüş.Bol çiğ kuruyemiş özellikle kabak çekirdeği ve ceviz . Dr. Henri W_care şurup bide biesteron önerdi doktorum. Hazırlık sürecinde. Bende MFK rezerv kullandım onun dışında ayrıca. Ama benim rezervim az o yüzden onu kendim ekledim iyi geleceğini düşünerek. Transfer hazırlık sürecinde sadece folik asit d vitamini ve estrofem kullanıyorum şu an .

Hadi inşaallah güzel haberlerimizi de paylaşırız ve bu defteri kapatırız hayatımın son 5 senesi hastanelerde ben birde isviçreden gelip gidiyorum bi hayli yorucu
benım de öyle bekarken öğrendim rezerv düşüklüğünü 5-6 senedir iğneler ilaçlar operasyonlar, ki eşimde de tese ile alıyorlar spermi kat be kat zordu..ama bence silkelenelim artık güzel şeyler konuşalım geçmiş üzüntülerimizi unutturur inşallah pozitiflerimiz

Evet bize moral oluyor bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşaallah. Sizede sağlıklı gebelik diliyorum.

Merhaba canım hayırlısı olsun inşallah umarım herşey güzel gider şimdiden hayırlı olsun

Bende 27 Mayıs'ta transfer oldum şu an sonucu bekliyorum umarım hayırlısı olur hepimiz için güzel sonuçlar nasip etsin inşallah pozitif sonuç alırız hepimiz

Öncelikle inşallah bu sefer bebişin sana tutunur benimde 2 embriyom var ısrarla havuz denilmesine rağmen kabul etmedim. Ama içimi korku sardı ya çözülürken embriyolar bozulursa. Başka embriyomda yok

Çok teşekkür ederim canım darısı sizlere inşallah ❤
Evet bize moral oluyor bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşaallah. Sizede sağlıklı gebelik diliyorum.
Teşekkür ederim canım, en kısa zamanda sizlerinde sağlikli gebelik haberlerini alacağıZ inşallah

Selamlar transfer ne zaman ? Benim yarın Allah’ın izniyle

Öncelikle inşallah bu sefer bebişin sana tutunur benimde 2 embriyom var ısrarla havuz denilmesine rağmen kabul etmedim. Ama içimi korku sardı ya çözülürken embriyolar bozulursa. Başka embriyomda yok
çok teşekkür ederim canım inşallah seninkide tutunacak gerek kalmayacak..kaliteleri neydi canım ya da 3. gün ise hücre sayıları? valla bu iş o kadar kısmetki bir yerde, ilk transferimde en iyi kalite dediler bahçecide 3. gün embr. du ama tutmadı. acıbadem zaten benim facia.. ama bu forumda geçen sene bir arkadaşın sürecini okumuştum 3. gün embr. 10. gün test sonucu 13 ile öğrendi ve kimyasal diye dusundu ama test sonuçları hep artarak ilerledi. yani kalitede bir yere kadar bence iyi yapmışsın bir dene tutmazsa tekrar opu olursun ama belki de tutunacak belli mi olur gerek kalmayacak belkide.

Tedaviniz hayırlı olsun inşallah.. sağolun bilgiler icin6 bnde tedaviye başlayacam hayırlısıyla

Kalite ve hücreleri hakkında hiç bilgim yok. Bugün yazdım embriyo bölümünün numarasını verdiler. Bize embriyo kaliteniz iyi değil denildi ama bu konuda yeterli bilgi verilmedi dedik. Arşivden dosyanızı isteyip araştırıp gün içinde size dönüp anlatıcaz dediler bekliyorum bakalım

Benim embriyolar 5. Gün embriyosu toplam 8 tane vardı 3. Güne 5 embriyo gitti. 5. Güne 2 tane gitti onada kalitesi iyi değil dediler

Benim embriyolar 5. Gün embriyosu toplam 8 tane vardı 3. Güne 5 embriyo gitti. 5. Güne 2 tane gitti onada kalitesi iyi değil dediler
ama kalitesi iyi olmayanı dondurmuyorlarki, gebelik vaad eden embriyoları donduruyorlar, benim bahçecideki denememde 2 yumurtam olmuştu 1i 3. gün transfer edildi ama ıyı demişlerdi, diğeri de 6. gün 4BC demişlerdi orta kaliteli demişlerdi gebelik vaad ediyor donduracağız dediler. olmayacak olsa direkt imha ederlerdi diye düşünüyorum. arasınlar bakalım ben de merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…