2024 Eylül transfere hazırlık🌸

Sizinde hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allahım Peki belirti yaşadınız mı hiç yani bende göğüs ağrısı yada kasık ağrıları yok
Amin canım inşallah Sonradan oldu kasık ağrım olmadı leke falan da olmadı daha yeni yeni miğde bulantısı oluyor kusamuyorum ama öğürme yani sadece bel ağrısı öyle aşırı ağrım yok

Amin canım inşallah Sonradan oldu kasık ağrım olmadı leke falan da olmadı daha yeni yeni miğde bulantısı oluyor kusamuyorum ama öğürme yani sadece bel ağrısı öyle aşırı ağrım yok
Anladım canım vallaha bende hiç bir belirti yok dediğin gibi lekelenmede yok hayırlısı artık

Anladım canım vallaha bende hiç bir belirti yok dediğin gibi lekelenmede yok hayırlısı artık
Hayırlısı olsun inşallah canım benimde öyleydi hiç bir belirtim yoktu daha yeni yeni biseyler başlıyor daha şu an karnım çok ağrıyor ağırlıklı olarak kasik değil yani karın ağrısı değişik bende anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…