2024 Ekim-Kasım dondurulmuş transfer olacaklar burda merak ettiklerimizi ve süreci paylaşalım.

Evet önceki transferimde estrofem rahmimi kalınlaştırmadı. O yüzden transferim ertelendi. Sonra doktor gonal f verdi düşük dozda kullandım yine yumurta büyüdü ama 1tane ve çatlatma iğnesi kullandım ardından transfer oldum. Bazı doktorlar hiç ilaç kullandırmıyor kendi doğal yumurtlama takibini yapıp transfer yapıyor
Merhaba, bu çatlatma iğnesi transferden önce kesin yapılıyor mu, estrofeme başlayacağım yarın ama iğneden bahsetmediler hiç, dondurulmuş embriyo transferi olacak bu arada

Merhaba, bu çatlatma iğnesi transferden önce kesin yapılıyor mu, estrofeme başlayacağım yarın ama iğneden bahsetmediler hiç, dondurulmuş embriyo transferi olacak bu arada
Herkese veriliyor mu bilmiyorum.benim de dondurulmuş embriyo transferiydi. Ama dediğim gibi estrofem benim rahmimi kalınlaştırmadı. Sadece Gonal f kullandım bi sure sonra çatlatma iğnesi yaptım 3-4 gün sonrada transfer oldu.

Pazartesi dondurulmuş embriyo transferi olacağım gerginim 🥹
Hiç gerilme çok basit . Bende ayın 5inde cumartesi oldum hocamla konuşa konuşa oldum kız olursa adı ışıl olsun embriyon ışıl ışıl dedi ve ekrandan gösterdi. Oynaya oynaya gülerek çıktım. Bugün 7. Günüm beklemek daha zor😁17 si kan testim var dayanamadım test yaptım çok silik çıktı 🤲🏻Son üç gündür ateş basması yoğun terleme yaşıyorum. Hiç kanamam olmadı bel ağrım var adet olacak gibi. 3. Gün hiç bir şey hissetmedim ağladım zaman zamanda öyle oluyor ama bıgün meme hasiyetim başladı

Hepinizin süreci hayırlı olsun inşallah 🤲 Allah kimsenin emeğini boşa vermesin, hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲
Ben dondurulmuş transfer hazırlığına başlayacam Allah nasip ederse Allah sonunu hayırla sonuçlandırsın 🤲🤲🥹🧿

Bende Çarşamba histeroskopi oldum rahme çizik atıldı. Cylo kullanıyorum bitince adet olacam ve transfer sürecine gireceğim inşallah

Selamlar Bende haftaya 17 Ekim de transfer oluyorum 10 Ekim de 7 mm di 12 Ekim de rahim kalınlığı 8mm di o zamana kadar 17 ekime kadar daha da kalınlasirmi acaba 2 hafta önce histeroskopi oldum rahim içi yapisiklikdan dolayı kurtaj sonrası oluşmuş ve çok kazimislar o sebeple daha fazla kalinlasmaz dedi qma o zaman kadar artar mı acaba. Progesterin fitilini ve iğnesini kullanıyorum estrofem de dahil. Sizler kaç mm de transfer oldunuz acaba çok modum düştü 🙄

Hiç gerilme çok basit . Bende ayın 5inde cumartesi oldum hocamla konuşa konuşa oldum kız olursa adı ışıl olsun embriyon ışıl ışıl dedi ve ekrandan gösterdi. Oynaya oynaya gülerek çıktım. Bugün 7. Günüm beklemek daha zor😁17 si kan testim var dayanamadım test yaptım çok silik çıktı 🤲🏻Son üç gündür ateş basması yoğun terleme yaşıyorum. Hiç kanamam olmadı bel ağrım var adet olacak gibi. 3. Gün hiç bir şey hissetmedim ağladım zaman zamanda öyle oluyor ama bıgün meme hasiyetim başladı
Rahim dinlendirmesi yapildimi size transfer icin? kac adet beklediniz ben baya baktim iki adet beklemisler buna doktor mu karar veriyor.
İnşallah olumlu sonuclar alirsiniz seninledir bebegin inşallah

Embriyo transferi olurken ağrı veya acı oluyor mu tecrübelerinizi paylaşır mısınız?
Bence kimsenin tecrübesini dinlemeyin ben burada okuyup acısız ağrısız şöyle böyle yorumlarını okudum, Salı günü transfer oldum ömrümden ömür gitti. Spekulum çok canımı yakmadı ama katater girerken bir canım yandı sonra bebek için koyulan karater de gözlerimden acıdan yaş geldi elimle yüzümü kapattım 😅 Ama şöyle de oldu katateri ekran de göremediler herşeyi çıkarıp geri tekrar koydular. Yani herkesin tecrübesi acı eşiği farklı. Dayanırım birşey olmaz vajinal ultrason gibidir acıtmaz diyordum ama vajinal ultrasona kurban olayım 😂😂

Merhaba cnm transfer günümüz aynı bende 14 ekim de olacan

Bence kimsenin tecrübesini dinlemeyin ben burada okuyup acısız ağrısız şöyle böyle yorumlarını okudum, Salı günü transfer oldum ömrümden ömür gitti. Spekulum çok canımı yakmadı ama katater girerken bir canım yandı sonra bebek için koyulan karater de gözlerimden acıdan yaş geldi elimle yüzümü kapattım 😅 Ama şöyle de oldu katateri ekran de göremediler herşeyi çıkarıp geri tekrar koydular. Yani herkesin tecrübesi acı eşiği farklı. Dayanırım birşey olmaz vajinal ultrason gibidir acıtmaz diyordum ama vajinal ultrasona kurban olayım 😂😂
Hangi merkezde oldun Drun kimdi

X