2024 Ekim-Kasım dondurulmuş transfer olacaklar burda merak ettiklerimizi ve süreci paylaşalım.

Merhaba inşaAllah hepimiz hayırlı sanuçlar alırız bende Eylül 23te opu oldum 11 yumurta toplandı 4tanesi donduruldu ilk adetimi hala olmadım 2.adette transfer olacağım inşaAllah opuden sonra adeti geciken varmı?
Opudan sonra ilk adet erken geliyor 2. Adette gecikme oluyor

Bende 22 temmuz da opu işlemi oldum. 4 embriyo donduruldu 3. Güne giden . Adet olunca transfer olacağım nasipse . Tabi embriyolar 5. Güne kadar gidebilirse.

Merhaba arkadaşlar inşallah bu yolda emek veren tüm kardeşlerimiz bebeklerimize kavuşuruz. Bende transfer için hazirliklara başladım 10 gün sonrasi için gün verdiler 14 ekim transfer için hayırlısı ile.
2 embriyom var 3. Gün ikiside. Hayırlısı olsun rabbim bize de güzel duyguları tatddirsin

Merhaba benim transferim 16 Ekim

Estrofm kansulandırıcı sonrasında Progestan başlayacağım 10 ekimde
Ben şuan sadece estrofem kullanıyorum 2_2 şeklinde.
Transfer e 5 gün kala da progestan iğne var fitille beraber bana kan sulandırıcı vermedi sanırım transfer sonrası verecek

Ben şuan sadece estrofem kullanıyorum 2_2 şeklinde.
Transfer e 5 gün kala da progestan iğne var fitille beraber bana kan sulandırıcı vermedi sanırım transfer sonrası verecek
Benim boş gebelik ve dış gebeliğim var sanırım tedbir amaçlı verdi zaman geçmiyor öyle merak ediyorum ki

Benim boş gebelik ve dış gebeliğim var sanırım tedbir amaçlı verdi zaman geçmiyor öyle merak ediyorum ki
Valla bende geçiremiyorum zamani. Biran evvel olsun istiyorum ama o gün gelir diye de korkuyorum pozitif olamzsa diye. Bide uzun geliyor çok adetin 21. gün de transfer olması.. bazılarınin 17. Gün bilw yapılmış bizim neden bu kadar uzunki

Arkadaslar bende 2 Ekimde transfer oldum,Rabbim bu yolda yürüyen tüm annelere güzel haberler almayı nasip etsin. Umutlarımızı her gün tazeleyen Rabbimiz, dualarımızı kabul buyursun. 2025 yılı hepimiz için kucaklarımızın dolduğu, mutlulukla büyüttüğümüz yavrularımızla karşılaştığımız bir yıl olsun inşallah. Sabırla bekleyen her yüreğe huzur, sevgi ve sağlık dolu günler gelsin. Allah hepimize en güzelini nasip etsin

Transfer günü nasıldı bana çok kısa bir işlem dedi aynı muayene oluyor gibi hemen bitecek denildi sürekli o günün hayalini kuruyorum hemen bitiyor mu

Amin çok amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…