💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Kızlar idrar testinde çift çizgi görenler kaçındı gün yaptı da gördü ve kaçıncı gün embriyorsuydu

Benim 5.gün embriyosu 5.günüm bugün test yaptim ikinci cizgi varla yok arasi belirdi bir iki gün sonra daha netlesir diye dusunuyorum kacinci gündesin
18 ekimde transfer oldum. Transfer günü sayılıyor mu sayılmıyor mu ona da emin değilim
3. Transfer sürecim ama her seferinde ilk gibi herşey karışıyor bende

18 ekimde transfer oldum. Transfer günü sayılıyor mu sayılmıyor mu ona da emin değilim
3. Transfer sürecim ama her seferinde ilk gibi herşey karışıyor bende
Transfer günü sayılmıyor canım şu an 4.günündesin yarın yapsan belki cikabilir ben çok sabirsiz oldugum icin duramadim yaptim ama iyi ki yapmisim kafam rahatladi şu an tabi herkesin vucudu farkli kiminin testte cikmiyor kanda cikiyor belli olmuyo

Transferi olduğum zaman test yapmayacağım diye kendine söz verip sonraki gün eczaneden 5 tane test aldırdım bende aynıyım aşırı sabırsız ve heyecanlı. Yarın sabah yine yapayım bari
Ya bide ilk idrar şart mı sen yaptığında sabah ilk idrarın mıydı. Bide çizgi kaç dk sonra netleşti

Net olsun diye ilk idrarla yaptım 5 dk icinde cikti cok silik bir cizgi sende ilk idrarla yap. Benim test gunum 31 ekim o zamana kadar durur muyum bilmiyorum saglik ocaginda kan verebilirim iki gun sonra

Net olsun diye ilk idrarla yaptım 5 dk icinde cikti cok silik bir cizgi sende ilk idrarla yap. Benim test gunum 31 ekim o zamana kadar durur muyum bilmiyorum saglik ocaginda kan verebilirim iki gun sonra
Kaçında transfer oldun ki şenin test günün benimkinden de sonra. Benim test günüm 28 Ekim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…